„Klajoklių žemei“ – dar vienas garbingas apdovanojimas kelyje link „Oskarų“

Kinų kilmės režisierės Chloe Zhao sukurta juosta „Klajoklių žemė“ šeštadienį laimėjo dar vieną apdovanojimą – Amerikos režisierių gildijos apdovanojimą.

Tai yra paskutiniai svarbūs apdovanojimai prieš „Oskarus“, laikomi vėlyvais jų pranašais. Sakydama padėkos kalbą Ch. Zhao visą laiką gyrė kartu su ja nominuotus režisierius, kurie dabar veikiausiai svarsto, ką jie gali padaryti, kad pasivytų kritikų išgirtą ir visuose apdovanojimuose dominuojantį jos filmą iki balandžio 25 dieną įvykstant „Oskarų“ ceremonijai.

„Noriu padėkoti jums visiems, kad tiek daug visko mane išmokėte ir suteikėte tiek paramos. Jūs pavertėte šią kelionę dar ypatingesne“, – sakė 39 metų režisierė. Tarp nominuotų režisierių buvo Davidas Fincheris, sukūręs juostą „Mankas“, Emerald Fennell, režisavusi filmą „Mergina, teikianti vilčių“, bei Lee Isaac Chung, sukūręs „Minarį“. Visi jie taip pat kovos dėl geriausio režisieriaus „Oskaro“.

Ch. Zhao, kuri yra tik antroji moteris, kada nors istorijoje laimėjusi DGA apdovanojimą (pirmoji buvo Kathryn Bigelow) už jos 2008 metų juostą „Išminuotųjų būrys“ , yra laikoma stipria pretendente laimėti pagrindinį „Oskarą“. Nors pernai DGA „nepataikė“ ir jos apdovanotas Samo Mendeso filmas „1917“ per „Oskarų“ ceremoniją nusileido Bong Joon-ho juodojo humoro juostai „Parazitas“, ankstesnius šešerius metus šie apdovanojimai tiksliai nuspėjo „Oskarų“ laimėtoją.

„Klajoklių žemė“ pasakoja apie marginalizuotą, vyresnę amerikiečių kartą, keliaujančią po šalies Vakarus. Filmas jau pelnė nemažai svarbiausių kino apdovanojimų, įskaitant „Auksinius gaublius“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų