Įsimintinam šeštadieniui – daugybę simpatijų pelniusi drama „Kristaus kūnas“: kokios plačios gali būti tikėjimo ribos?

Šį šeštadienio vakarą TV3 televizija kviečia praleisti kartu su kino festivalio „Kino pavasaris“ filmu „Kristaus kūnas“. Lenkų režisieriaus Jano Komasos filmas, kuris buvo nominuotas „Oskarui“, pasakoja apie tikrą žmogiškumą bei gyvenimo paliktus randus.

4

Drama „Kristaus kūnas“ atskleidžia intriguojančią ir kartu jautrią pagrindinio veikėjo istoriją apie norą tapti kunigu.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įsimintinam šeštadieniui – daugybę simpatijų pelniusi drama „Kristaus kūnas“: kokios plačios gali būti tikėjimo ribos?

Pagrindinis veikėjas Danielis (akt. Bartoszas Bielenia) – jaunimo pataisos namuose už sunkų nusikaltimą bausmę atliekantis jaunuolis, kuris svajoja tapti kunigu. Kadangi savo biografijoje jis turi nusikaltėlio žymę, bažnyčios taisyklės kunigu jam tapti neleidžia.

Vedamas savo svajonės, netikėtų aplinkybių dėka jis „nekaltai“ apsimeta kunigu Lenkijos provincijos miestelyje. Čia jis bando įrodyti esantis vertas pasitikėjimo, o neįprasta jauno, charizmatiško dvasininko praktika paskatina vietinę bendruomenę pradėti susitaikymo procesą po neseniai įvykusios ir visą miestelį sudrebinusios tragedijos. Tačiau Danielio geri norai ir pastangos tapti kitokiu yra neatsiejami nuo jo praeities, kuri jį vis prisiveja – istorijos pabaiga tampa visiškai netikėta.

Filmas „Kristaus kūnas“ paliečia religijos ir bažnyčios temas bei rodo, kokios plačios gali būti tikėjimo ribos. „Kristaus kūnas“ praėjusiais metais gavo „Kino pavasario“ „Žiūrovų simpatijos“ prizą, o taip pat – ir „Oskaro“ nominaciją geriausiam užsienio filmui.

Patirkite įsimintinų akimirkų kupiną vakarą jau šiandien, 22.40 val. per TV3 su drama „Kristaus kūnas“!


Rašyti komentarą...
.
...
2021-04-10 02:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
šūdas o ne filmas. Apie kažkokį rusą marozą ant debilizmo užsimanė tapt kunigu.
Atsakyti
0

L
Laura
2021-04-04 22:17:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Noriu si filma paziureti.
Atsakyti
0

L
Laura
2021-04-04 22:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau, kad vertybes, turi svarbu gyvenimo buda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų