Kita princesės Dianos pusė: visa tiesa apie elgesį su aukle, kuriai neleido su Harry ir Williamu net atsisveikinti

Princas Williamas ir princas Harry apie savo motiną princesę Dianą visais laikais atsiliepdavo tik gražiausiais žodžiais, nors ir neslėpė to, kad skausmas, kurį patyrė dėl to, jog jų motina tragiškai žuvo abiems dar bebūnant itin jauniems, sukėlė ir daug psichologinių problemų.

4

Vis dėlto dabar paaiškėjo, kad Diana nebuvo vienintelė svarbi ir motinos figūrą užimanti moteris jų gyvenime.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kita princesės Dianos pusė: visa tiesa apie elgesį su aukle, kuriai neleido su Harry ir Williamu net atsisveikinti

Kai gimė princas Williamas, Diana pasamdė jam auklę. Ja tapo 42 metų Barbara Barnes. Pati auklė su spauda niekuomet nebendravo, tačiau vienąkart trumpai užsiminė, kad jei visai nesvarbu, kokį vaiką auginti – karališkosios šeimos ar paprastą, mat apskritai jos požiūris į vaikus yra kaip į lygiavertes asmenybes. „Esu čia tam, kad padėčiau princesei, o ne užimčiau jos vietą“, – tada sakė ji.

Vis dėlto panašu, kad princese rūpintis jai teko lygiai taip pat, kaip ir jos vaikais. Princesė Diana kentė nuo bulimijos, o vėliau netgi buvo pradėjusi save žaloti – kartą ją rado būtent auklė. Vienas Kensingtono rūmų darbuotojas vėliau yra sakęs, kad Barbara sugebėjo savo rankose apimti auklės pareigas taip, lyg valdytų Vatikaną.

Harry ir Williamas keldavosi itin anksti ryte, tad auklė iškart pasiimdavo juos į lovą – tėvams vaikus perduodavo tik šiems atsikėlus. Tiesa, princesė vaikus perimdavo ne visuomet. Jos socialinis gyvenimas augo, ji susitikinėdavo su savo draugėmis (vaikinais – tik vėliau), turėjo užsiimti daugybe labdarų ir kitų karališkųjų pareigų vykdymu. Ką jau kalbėti apie turus, kurių metu išvykdavo svetur. 

Barbara praleisdavo vis daugiau laiko su vaikais, tapo jiems nebepakeičiama, tarsi antra mama. Ji išmokė berniukus vaikščioti, kalbėti, rašyti. Ji juos guosdavo ir tada, jei šie pabusdavo viduryje nakties. Taip pat ji ne kartą su berniukais kartu atostogavo be jų pačių tėvų – tuo metu kiekvienai dienai suruošdavo įspūdingą atostogų planą.

Vis dėlto tie, kas stebėjo jos ir princų santykį iš šalies, tikino, kad princesei reikėtų susirūpinti, mat auklė sau leidžianti per daug. Anot jų, ji vaikus ėmė savintis.

REKLAMA

Viskas pablogėjo tada, kai Barbara buvo pakviesta į įspūdingą buvusio savo darbdavio Lordo Glenconnerio gimtadienį Karibuose. Čia paparacai įamžino auklę sėdinčią jachtoje prie tokių garsenybių, kaip Raquel Welch ar princesė Margareta. Kai auklė grįžo po atostogų, teigiama, kad princesė Diana nusprendė jai parodyti, jog ši peržengė visas ribas.

„Vieną savaitgalį jos tiesiog nebebuvo. Diana davė nurodymą, kad visi auklės daiktai būtų supakuoti ir išnešti. Niekas jos niekuomet nebematė“, – prisiminė vienas karališkosios šeimos patarnautojas, Wendy Berry.

Negana to, auklei uždrausta bendrauti ir su princais, ką jau kalbėti apie atsisveikinimą. Vaikai buvo išsigandę, kad ji tiesiog dingo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų