„Kelių ereliui“ Egidijui Dragūnui teismas atėmė teisę vairuoti

Dainininkas Egidijus Dragūnas jau prarado vairuotojo pažymėjimą. Nuobauda jam paskirta ne už tai, kad savaitgalį įkliuvo girtas prie vairo, o dar dėl vasarą viršyto greičio.

28

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Selas Vilniaus centre sulaikytas girtas prie vairo

Savaitgalį Vilniaus centre prie Katedros su visureigiu „Mercedes-Benz“ sustabdytam E. Dragūnui buvo nustatytas vidutinis (1,65 prom.) girtumas, todėl už tai teismas metu iš jo ilgam atims vairuotojo pažymėjimą.

Teismas trečiadienį išnagrinėjo kitus jo padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus ir jau atėmė iš dainininko teisę vairuoti. E. Dragūnas magistraliniame kelyje į Klaipėdą du kartus viršijo greitį. Greitkelyje prie Kauno, kur greitis dar ir ribojamas iki 90-ies kilometrų per valandą greičio, jis pralėkė 77-iais kilometrais per valandą greičiau, nei leidžiama. Už tai gresia bauda iki 435 eurų, taip pat nuo mėnesio iki pusmečio atimamas pažymėjimas. Toje pačioje administracinėje byloje nagrinėjamas ir kitas dainininko pažeidimas magistralėje Kaunas-Klaipėda jis viršijo leidžiamą greitį 44-iais kilometrais per valandą. Pirmasis pažeidimas padarytas liepos viduryje, antrasis – rugpjūčio pradžioje.

REKLAMA

Egidijus Dragūnas tikino, kad liepos viduryje į Klaipėdą labai skubėjo palikto paso iki skrydžio į užsienį likus vos kelioms valandoms. Teisme trečiadienį Selas taip ir nepasirodė – teismui jis pranešė susirgęs - prašė bylą nagrinėti be jo. Teisėjas už pažeidimus trims mėnesiams atėmė iš E. Dragūno vairuotojo pažymėjimą ir skyrė 350 eurų baudą.

Vilniaus apylinkės teismas dar nagrinės E. Dragūno administracinę bylą dėl vairavimo girtam, už tai Selas greičiausiai mažiausiai dviem metams neteks pažymėjimo.

 

 


Rašyti komentarą...
v
vasia
2015-11-18 18:14:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
seip ziniasklaidoj tokie vadinami keliu gaideliais,o teises turejo prarast ilgesniam laikui...
Atsakyti
0

m
mentas
2015-11-18 18:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai tegul ta aukle uz 1500 kur gauna uzdirbti vezioja "keliu gaidely"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų