„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Vilija pasikeitė ne tik išore: nėrė į naują veiklą, nors visi nuo to atkalba

Muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi dainininkė Vilija Matačiūnaitė visai neseniai nustebino savo išvaizdos pokyčiais. Vis dėlto pasirodo, kad daug laiko prie veidrodžio praleisti nemėgstančiai dainininkei, tai – ne vieninteliai pasikeitimai gyvenime pastaruoju metu.

30

Kaip sako pati V. Matačiūnaitė, jos gyvenimo pokyčiai pastaruosius 3 metus apskritai nėra planuojami.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Vilija pasikeitė ne tik išore: nėrė į naują veiklą, nors artimieji nepalaiko

Paaiškino, kodėl išvaizdai daug dėmesio neskiria

Neseniai V. Matačiūnaitė socialiniuose tinkluose pasidalijo šukuosenos pokyčiais. Ir nors po karantino daugelis tiesiog negalėjo sulaukti savo eilės apsilankyti kirpykloje, dainininkė pasakojo, kad jos vizitas tikrai nebuvo ilgai lauktas ar planuotas.

„Plaukų galiukus karantino metu pasikirpau namuose pati, atsižvelgdama į mėnulio padėtį. Stengiuosi prieš užsirašydama į kirpyklą pasitikrinti, kurios dienos yra palankiausios, tad mano vizitų pas meistrus per metus nebūna daug, nes nėra lengva suderinti „visų“ grafikus“, – besijuokdama sakė V. Matačiūnaitė.

Tiesa, „@pink&go studio“ apsilankiusi „Kelias į žvaigždes“ dalyvė nepavadintų savęs reiklia kliente: „Norėjau atsiauginti natūralios spalvos plaukus ir juos auginti ilgus, bet mane lengva perkalbėti, o ypač, kai suvelia plaukus ir padaro baisią nuotrauką iš galo. Tuomet nė komentarų nereikia, sakau: „Rėžkim!“

Paklausta, kaip tokius šukuosenos pokyčius įvertino aplinkiniai, V. Matačiūnaitė teigė pastebėjusi, jog jie vertinama labai palankiai. „Gyvenu pakankamai uždarai, tad mano aplinkiniai yra tik socialinių tinklų personažai ir kolegos. Tiesa, sesuo labai nudžiugo, nes jau seniai mane kalbino grįžti ir prie trumpų, ir prie šviesių plaukų, bet šiam žingsniui dar nesiryžau“, – mintimis dalijosi Vilija.

Tiek parodžiusi savo naują šukuoseną gerbėjams, tiek ir kalbėdama su naujienų portalu tv3.lt, Vilija atviravo, kad savo išorei nėra linkusi skirti pernelyg daug dėmesio.

REKLAMA

Ko gero, jau seniai pastebėta, kad aš nei su stiliumi, nei su grožiu nepalaikau nei glaudžių, nei jokių kitokių ryšių. Man visada buvo svarbu tik tiek, kad būtų patogu, praktiška ir greita. Tiesiog nenoriu gaišti laiko prie dalykų, kurie tėra išoriški“, – sakė žinoma moteris.

Anot Vilijos, jai svarbiausi keli dalykai: „Kad ir kaip nūdieną yra „vertinama“ ir aukštinama tas grožis ir moteriškumas, tai – ne mano tema ir tiek. Man svarbu būti švariai, turėti sveikus šviesius dantis ir kvepėti gaiva. Taškas (šypsosi).“

Gyvenimą planuoti nustojo

Ne vienas yra girdėjęs posakį, jog šukuoseną bekeičianti moteris yra pasiryžusi ir kur kas didesniems gyvenimo pokyčiams.

„Mano gyvenimo pokyčiai pastaruosius 3 metus nėra planuojami – jie vyksta spontaniškai arba tiesiog nutinka, o aš juos priimu. Taip ir mano teisės studijos Vilniaus universitete, taip ir jų nutrūkimas, taip ir išvykimas bei grįžimas į Lietuvą“, – teigė ji.

Nuo rudens V. Matačiūnaitė persikėlė gyventi į Klaipėdą. Kodėl? „Na, kadangi Valentinas Masalskis persikėlė į Klaipėdą, taip nutiko, kad daug kas išvyko paskui jį“, – besišypsodama atsakė atlikėja, o vėliau viską paaiškino smulkiau.

Pasirodo, kad visai netikėtai ji užpildė dokumentus stoti į vaidybos studijas Klaipėdoje. Stojamiesiems egzaminams ji teigia besiruošusi itin kruopščiai, nors neturėjo nei minties, nei vilties, kad pavyks įstoti dėl amžiaus. 

Vis dėlto dabar Vilija sakosi esanti dėkinga visatai ir lemčiai, nes jaučia, kad yra ten, kur ir turi būti. „Nepaisant to, kad labai daug žmonių ir net artimieji skatina mane nutraukti mokslus ir „kurti rimtą suaugusio žmogaus gyvenimą“, aš labai džiaugiuosi šiomis studijomis, o viena iš priežasčių yra būtent Klaipėda – mano nuomone, tai yra tobula vieta studijuoti menus dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, gamta, jūra, nėra žmonių ir veiklos, kuri blaškytų“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Šiuo metu egzaminams besiruošianti Vilija pasakojo, kad studijomis yra be galo patenkinta: „Manau, kad man vėlgi labai pasisekė. Mes turim labai daug muzikinių užduočių, tad įtariu, jog lemtis mane atvijo čia tam, kad ir ši mano sena meilė atgimtų naujomis spalvom.“

Dabar visas Vilijos dėmesys ir darbas yra su V. Masalskio nauja aktorių trupe „27“. Jau šį rugsėjį trupė viliasi galėsianti prisijungti prie Vilniuje vyksiančios Kultūros nakties.

Šiuo metu Lietuvoje paskelbtas karantinas sujaukė ne vieno žmogaus planus, tačiau V. Matačiūnaitė stengiasi į visa tai žiūrėti ramiai. „Didžiausias planas buvo ir yra šios 4 metų studijos Klaipėdoje, o kaip viskas klostysis, nežinia. Nieko nenoriu planuoti, tiesiog stebiu, kas vyksta, ir kur visa tai mane veda. Šiuo metu esu Lietuvoje – dėl karantino ir globalios situacijos turas buvo atšauktas“, – sakė ji.

Tiesa, vasarą jos laukia ir kitokie darbai: „Planuoju įrašyti kelis kūrinius, kurie sukurti seniau, bet iki šiol niekad nebuvo realizuoti, o dabar manau, kad jiems atėjo laikas. Gal net  ne jiems, o man (šypsosi).“


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2020-05-14 11:29:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuole,tobula mergina,nepaprastai moteriska,protinga,grazi ir gerai dainuija
Atsakyti
-1

V
Virginija
2020-05-17 21:51:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi Vilija. Seniai džiaugiuosi jos talentu ir pasiekimais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų