Kazlauskaitė prakalbo apie vaikus: laukia nepamirštami įspūdžiai

Žinoma dainininkė Ingrida Kazlauskaitė jau ne vienerius metus vyksta į vaikų vasaros stovyklas. Moteris su mielu noru veda vaikams paskaitas apie darbą televizijoje. 

26

Naujienų portalui tv3.lt I. Kazlauskaitė papasakojo apie didelę meilę vaikams bei nekasdienį darbą.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ingrida Kazlauskaitė

Atlikėja jau ne vienerius metus dirba vaikų vasaros stovyklose: „Jau kelis metus iš eilės vykstu į įvairias stovyklas. Esu įpratus dalyvauti meninėse stovyklose, kuriose lavinami vaikų talentai, saviraiška.“

Tiesa, stovyklose dainininkė vaikų nemokina dainuoti, o pasakoja apie televizijos užkulisius.

„Turiu jau nemažai patirties dirbant televizijoje. Dalyvavau tęstiniuose projektuose, kurie yra ilgos trukmės. Mano sukaupta medžiag bei patirtis yra nuo pasiruošimų užkulisiuose iki finalinio pasirodymo. Todėl šia patirtimi dalinuosi su kitais“, – pasakojo pašnekovė.

Jau visai netrukus ji vyks į stovyklą „Spalvota muzika“, kurioje laukia nepamirštami įspūdžiai bei geras laikas drauge su vaikais.

„Mano pamokėlė sudėliota iš teorinės dalies, kuri yra su pavyzdžiais bei praktinė dalis. Užduočių aš neatskleisiu, bet labai lauksiu visų vaikų. Kartais net būna, kad tėveliai pasilieka pasiklausyti mano vedamų mokymų. Mergaitėms įdomu sužinoti viską: nuo batelių pasirinkimo, kulniukų aukščio ir t.t. Yra labai daug svarbių dalykų ir niuansų, kuriuos svarbu žinoti. Labai smagu pasidalinti savo patirtimi. Sėkmingų ir nesėkmingų pasirodymų. Atskleidžiu ir savo klaidas, kurias dariau. Iš jų labai greitai pasimokiau. Papasakoju apie jas, kad vaikai nekartotų mano klaidų“, – apie savo užsiėmimą kalbėjo I. Kazlauskaitė.

Pašnekovė džiaugėsi, kad vaikai noriai uždavinėja klausimus bei domisi jos vedama pamoka.

„Vaikai yra judrūs, gyvi, gyvybingi. Ypatingai tie, kuriems yra aktuali saviraiška. Man su tokiais vaikais dirbti yra smagu. Aš reaguoju į kiekvieno vaiko klausimą. Jie užduoda tikrai labai įdomius klausimus, natūralius, tikrus. Vaikams visada reikia atsakyti labai sąžiningai, nuoširdžiai. Televizija turi labai didelę galią. Visada jų klausiu, ką jie žiūri? Kokie mėgstamiausi televizijos projektai? Kur jie save mato? Kuo svajoja tapti?

REKLAMA

Labai svarbu žinoti į kokią pusę jį kreipti. Šioje meno stovykloje vaikams bus daug galimybių pabendrauti su profesionalais. Ne visada tėveliai gali atsakyti į vaikams rūpimus klausimus ir parodyti jiems profesinį kelią. Stovykloje bus ir šokių, ir dainavimo, ir dar labai daug įdomių dalykų“, – šypteli pašnekovė.

Atlikėja tikino, kad jai darbas su vaikais – vienas malonumas. Su jais paprasta ir labai įdomu dirbti.

„Man darbas stovykloje – įdomus iššūkis ir malonumas. Aš labai myliu vaikus ir man labai patinka su jais bendrauti ir išgirsti jų pamąstymus. Jų idėjos tikrai labai įkvepia. Man tai yra sezoninis darbas ir tikrai nekasdienis pabuvimas. Aš tikrai tada atsipalaiduoju, nepavargstu. Puikiai pavyksta su vaikais sutarti. Vaikų tikrai nereikia tramdyti. Reikia juos išgirsti“, – sakė žinoma moteris.

Tiesa, I. Kazlauskaitė pridūrė, kad vaikai labai noriai registruojasi į vasaros stovyklą: „Visi per pandemiją patyrė kažkokių nuostolių ar nenumatytų atvejų. Tačiau matome, kad vaikai pasiilgo mokyklų, neformalaus ugdymo, bendravimo. Tėveliai juokėsi, kad galės pailsėti nuo vaikų, o vaikai džiaugiasi, kad gali vėl mokytis ir susitikti su kitais vaikais.“


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-06-30 11:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik vaikų stovyklose girtis savo pasiekimais gali,kas daugiau klausytų
Atsakyti
-7

B
Buna ur taip
2020-06-30 11:11:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkokia nenusisekusi,zinoma tik del tevu,Liveta su Petru labai gabus,o dukra nulis.
Atsakyti
-12

J
Jole
2020-06-30 09:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia ten izymi. Jokios dainos net nezinau. Nebent izymi del tevu. Ir kaip tokia yzymybe dar neistekejusi
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų