Kazlauskų dukra Ingrida įvardijo mamos patarimus, kaip išsirinkti antrąją pusę

Kiekvieną pirmadienio vakarą laidoje „#Iš Namų“ geriausia vedėjų pora – Orestas ir Džilda Vaigauskai – nuotoliniu būdu susisiekia su vis kitu garsiu Lietuvos veidų. Šįkart jų skambučio sulaukė ir garsių dainininkų – Petro ir Livetos Kazlauskų – šeimoje užaugusi atlikėja Ingrida Kazlauskaitė.

Žinoma mergina pokalbio metu atskleidė, koks vyras tikrai patrauktų jos akį.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kazlauskaitė – apie gerbėjus ir jų kvietimus susitikti: prašau pabandyti įsivaizduoti mano padėtį

Vaigauskai skambino įsitikinę, kad Ingrida antrosios pusės šiuo metu neturi, vis dėlto pati atlikėja paslaptingai juokėsi teigdama, kad to juk niekuomet nėra sakiusi! Laidos vedėjai patikino, kad šitaip jiems sakė L. Kazlauskienė, o netrukus Ingridos paprašė pasidalinti patarimais, kuriuos yra gavusi iš mamos.

„Vyrams reikia gaminti valgyti, dainuoti kartu su jais, kai reikia – ir paverkti su jais kartu, išklausyti, bet per daug į širdį sau neimti, juos paguosti“, – vieną po kito patarimus įvardijo I. Kazlauskaitė.

Dainininkė užsiminė, kad labiausiai ją domina tokie vyrai, kurie sugeba prajuokinti bei tokie, su kuriais įdomu bendrauti. Taip pat ji neslėpė, kad jos vyro idealas primena jos pačios tėtį Petrą.

„Kad karantinas nepraeitų veltui, reikia bendrauti, lankytis per internetą vieni pas kitus. Kaip tą vyrą kitaip rasi, jei nebendrausi?“ – atkreipė dėmesį į bendravimą karantino metu Ingrida.

Ingridos ir Vaigauskų linksmą pokalbį pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą teksto pradžioje.

Tiesa, Ingrida dar ir anksčiau naujienų portalui tv3.lt buvo užsiminusi apie tai, kaip pasikeitė jos požiūris į bendravimą per karantiną.

„Romantika yra mūsų pačių fantazijos reikalas, mūsų pačių pastangos. Viską galime susikurti, bet, be abejonės, dabar apskritai trūksta bendravimo. Esame atskirti nuo draugų, šeimos narių, o kai kas – ir nuo mylimųjų“, – pastebėjo ji.

Anot dainininkės, šiais laikais bendrauti yra kur kas paprasčiau, nei anksčiau: „Tam yra puikios technologijos – galima susisiekti per minutę ir taip aplankyti ne tik savo šeimos narius, bet ir draugus bei mylimuosius ar mylimąsias. Pasimatymai, be abejonės, gali įvykti ir virtualiu būdu.“

REKLAMA

Tiesa, pasirodo, kad Ingrida karantino metu sulaukė ir netikėtos staigmenos: „Gėles juk galima užsakinėti ir per kurjerius, kurie laikosi visų saugumo nurodymų. Buvau taip nustebinta, bet tik puikių draugų!“

Dainininkė tikino pastebėjusi, kad karantino metu visi žmonės buvo linkę bendrauti kur kas daugiau ir atidžiau, nei anksčiau. „Žinoma, kad jaučiasi, jog žmonės yra labai pasiilgę bendravimo. Galų gale, juk visiems mums reikia išsišnekėti, pajuokauti. O su draugėmis mes dabar netgi ir arbatą geriame per ekraną. Viskas yra žmogiška – aš esu už bendravimą, gerų emocijų auginimą“, – šypsojosi ji.

Anot dainininkės, visi žmonės dabar sustojo, ėmė labiau atsigręžti į vertybes, bendravimą: „Tą tikrai pastebėjau ir aš. Būdavo, kad per darbus ir lėkimus pastebiu, kad gavau žinutę, bet vis pagalvodavau, kad vėliau, o kai ką netgi ir praignoruodavau. Ne taip atsakingai į visa tai pažiūrėdavau. O dabar sustojau, apmąsčiau ir branginu kiekvieną laiškelį, gražų komentarą, skambutį, pakvietimą pabendrauti, kad ir nuotoliniu būdu.“


Rašyti komentarą...
a
audrius
2020-05-28 15:51:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisiau negu baisi ir dar buka.
Atsakyti
-2

J
Jone
2020-05-28 21:21:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje ir vėl tos baklaškes
Atsakyti
-2

V
Veronika
2020-05-29 00:17:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukas jau būtų iš lysti iš po mamytės sijono. Traukinys jau baigia nuvažiuoti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų