Lietuviai itališkose vestuvėse privertė šyptelėti: labiausiai juos nustebino vaišės

Italų šefas Gian Luca Demarco puikiai žinomas iš TV ekranų, bet koks jis namuose? O kokia moteris galėjo jį sužavėti? 

Visai neseniai žinomas vyras įsileido laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėją Kristiną Rimienę į savo namus bei atvėrė širdį apie 2 vestuves, italus vyrus bei šeimas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šefas Gian Luca prabilo apie santykius su žmona Egle

Į Lietuvą dabar puikiai pažįstamas TV veidas atvyko ne dėl meilės, o vedamas darbo reikalų, tačiau draugų kompanijoje visai netikėtai pamatė savo būsimą žmoną Eglę. Šefas pasakojo, kad juos ypatingai suartino giminingas humoro jausmas – Gian Luca visuomet sugebėdavo Eglę prajuokinti. „Ji mane tuo ir sužavėjo, kad nuolat šypsojosi“, – sakė jis.

Pasirodo, kad jau nuo pirmųjų dienų su Egel viskas buvo kitaip, nei anksčiau: „Aišku, buvo ir sunkumų, viskas nebuvo lyg medum patepta. Tačiau pirmąkart jaučiausi taip, lyg tai būtų buvusi partnerystė. Ne vien jausmai, bet ir partnerystė. Su ja viskas iki šiol yra lygiai taip pat.“

Kad Eglė taps Gian Lucos žmona, jam buvo aišku iškart: „Aš esu tikintis, pas mane nėra klausimo. Jei nenori susituokti, tada – išsiskirk.“

Pora savo vestuves paminėjo net 2 kartus. „Esu kvailas – vienintelis Lietuvoje vedžiau tą pačią moterį“, – nepraleido progos pašmaikštauti šefas.

Vienąkart savo šventę jiedu iškėlė Lietuvoje, kur dalyvavo apie 80 svečių, o antrąkart – Italijoje, su 110 svečių. Tiesa, Eglė patikslina, kad tai nebuvo vestuvės, daugiau – paminėjimas, nes ne visi, kuriuos norėjo pakviesti, galėjo atvykti. 

Eglė vėliau pridėjo, kad net ir Italijoje buvo svečių – anot jos, delegacijos – iš Lietuvos. „Ne delegacija, o gelbėjimo tarnyba – Eglė nenorėjo Italijoje būti viena, jai buvo nedrąsu, todėl ji atsivežė chebrą. Juokingiausia buvo tai, kad lietuviai nesugebėjo baigti net starterio – buvo tiek daug maisto, o visi buvo jau laimingi ir pavalgę“ – šypsosi prisiminęs Gian Luca.

REKLAMA

Tiesa, nepaisant to, kad Gian Lucą per televiziją galima išvysti dažnai, jo žmonos Eglės čia niekuomet nepamatysime. „Iš tikrųjų, aš nelabai mėgstu filmuotis. Gal kiekvienas jaučiasi skirtingai televizijoje, prie kamerų. Aš tikrai nesijaučiu kaip žuvis vandenyje. Gian Lucos darbas su tuo susijęs, o mano – ne“, – savo sprendimą aiškino ji.

Laidos vedėjos K. Rimienės paklausta, koks yra italų charakteris, Eglė neslėpė, kad atsakyti būtų sunkoka, mat tikrai ne visi italai yra vienodi. „Jei šnekant apie Gian Lucą, karštakošiškumo jam tikrai užtenka, bet jis ir pats neneigia (juokiasi). Bet tai – labai gražūs dalykai. Jis kartais užsižiebia, nes kovoja dėl teisybės. Bet jei jis kažkuriuo momentu supranta, kad suklydo, jis visą laiką atsiprašys. Man tai yra labai žavu. Tokių dalykų galima pasimokyti“, – vardijo ji.

O štai šefas savo mylimajai taip pat negailėjo gražių žodžių: „Eglė – labai graži, bet, aišku, jos tvarkos supratimas yra kitoks, negu mano. Taip pat ji labiau meniška. Šitas klausimas labai sunkus, nes aš galiu rizikuoti miegoti garaže du mėnesius (juokiasi).“

Eglė pridėjo, kad Gian Luca – tikrai dėmesingas vyras ir dažnai ją apipila gėlėmis be priežasties. Tiesa, per Valentino dieną ar Kovo 8-ąją gėles jis dažnai pamiršta.

Pora teigė, kad rugpjūtis jiems – stebuklingas mėnesis. Rugpjūtį jie susipažino, vėliau – susituokė, pasistatė namus. Rugpjūtį gimusios ir 2 jų dukrytės, o taip pat šį mėnesį jie sužinojo ir tai, kad laukiasi sūnaus.

Vis dėlto nors daugelis pagalvotų, kad tokia gausi šeima yra labai itališka, Eglė neslėpė, kad iš tiesų situacijoje Italijoje keičiasi. Dabar ten net ir vieną vaiką sau leisti gali ne visi.

„Turime per daug vaikų. Jau po 2 mums sakė, kad užtenka. O mes sakėme, kad kiekvienas turėtų žiūrėti savo reikalų. Mes niekada nežinojome, kad turėsi tiek vaikų – tiesiog gyvenome ir tiek,“ – apie patarimus iš italų sakė Gian Luca.

REKLAMA

Ir nors poros santykiai atrodo idealūs, jiedu atviri – nebūna namų be dūmų. „Mes ginčijamės – nesakyčiau, kad to nėra. Aišku, nėra jokių daiktų mėtymo. Bet jei yra kokia situacija, mes pasikalbame, padiskutuojame. Man svarbiausia, kad ji būtų laiminga“, – sakė šefas.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
s
super
2020-05-26 09:50:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
super grazi seima.
Atsakyti
0

R
Raimonda
2020-05-26 01:22:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip šaunu sveikinimai:)Kas vyrus traukia šmaikščios moterys:)O ne atsikeli ir matai ne tik save surūgusį veidrodį ir dar žmoną??Siaubas:)Italija tokia šalis-nors viduj nėra wow bet šypsosi linksmi.Lietuvoj surūgę Ne visi bet dauguma. nelaimingi skersi žiūri?Sėkmės darbuose ir visame kame:)Mėgstu "Gardu gardu"laidą gaminu,kepu verdu vyras augina masę:)
Atsakyti
-5

A
As
2020-05-26 23:28:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin tie, kas rašė straipsnį, nemoka skaičiaus 2 linksniuoti ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų