Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį penktadienį, jau visai netrukus, TV3 žiūrovai ir ištikimiausi geros muzikos fanai Kauno „Žalgirio“ arenoje ar prie savo televizorių ekranų išvys kasmetinius M.A.M.A muzikos apdovanojimus.

Šį penktadienį, jau visai netrukus, TV3 žiūrovai ir ištikimiausi geros muzikos fanai Kauno „Žalgirio“ arenoje ar prie savo televizorių ekranų išvys kasmetinius M.A.M.A muzikos apdovanojimus.

REKLAMA

Įspūdingi pasirodymai, šmaikštūs vedėjų komentarai, nepamirštamas raudonas kilimas ir visiems puikiai girdėti kūriniai – M.A.M.A niekuomet nenuvilia.

Renginio vedėjais tapo daugybę M.A.M.A statulėlių per savo karjerą pelniusi viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių – Justė Arlauskaitė-Jazzu ir dainų autorius bei atlikėjas, žmogus-rokenrolas Tomas Sinickis. 

„Žalgirio“ arenoje Jazzu ne tik ves renginį, bet ir atliks savo superhitą „Vasara“. Ant scenos taip pat pasirodys Justinas Jarutis su Jessica Shy, Vaidas Baumila, FC Baseball, Evgenya Redko, naują bendrą dainą publikai pristatys Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“. Daugiau žvaigždžių vardų organizatoriai paskelbs netrukus. Laukia dar ne vienas siurprizas! 

Trijų valandų muzikos šventėje Kauno „Žalgirio“ arenoje netruks ne tik muzikos, bet ir tikrų emocijų, kurios kaip ir kasmet, lydi apdovanojimus atsiimančius atlikėjus. Ceremonijos organizatorių teigimu šiais metais bus išdalinta 15 apdovanojimų, įvairiose kategorijose.

REKLAMA

M.A.M.A. apdovanojimų akimirkas kviečiame pamatyti nuotraukų galerijoje: 

„Metų proveržiui“ nominuoti: Angelou, Gabrielė Vilkickytė, Kedrostubùras, Monikaze ir Vilius Popendikis.

Apdovanojimą įteikti pakviesti ledo čiuožėjai Alison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Šioje nominacijoje laurus susižėrė Gabrielė Vilkickytė. 

„Negavau instruktažo, kaip reikia elgtis, tad elgsiuosi kaip jaučiu. Tapti metų proveržiu per pandemiją – visai ironiška. Noriu pasidalinti, kad išmokau didžiuotis savimi. Jaučiuosi nusipelniusi šio apdovanojimo“, – sakė G. Vilkickytė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Metų koncertinei grupe/atlikėjui“ nominuoti: Andrius Mamontovas, Inga Jankauskaitė, Jazzu, Justinas Jarutis ir Sel.

Apdovanojimą įteikti pakviestas dirigentas Modestas Pitrėnas. Paaiškėjo, jog šioje nominacijoje nugalėjo Justinas Jarutis.

„Netempiant laiko, labai noriu padovanoti visiems, asociacijai, ir kiekvienam iš jūsų, kurie ateina į kiekvieną koncertą, kurie perkate bilietus. Noriu padėkoti savo kolegoms, Justei, Tomui negaliu padėkoti, nes jis nebekoncertuoja. Ir, be abejonės, savo komandai“, – padėkų negailėjo J. Jarutis. 

J. Jaručiui nulipus nuo scenos, Jazzu nusprendė pajuokauti, iškėlusi į orą „pergalės“ ženklą – du pirštus. 

„M.A.M.A transliacijų žiūrovai yra matę visokių rankų gestų, aš savo pirštų kombinacijomis Lietuvoje turbūt išgarsėjau labiausiai… O yra grupė, kuri pirštų kombinacijomis išgarsėjo Europoje“, – juokavo atlikėja, pristačiusi grupę „THE ROOP“, atlikusią du savo kūrinius. 

REKLAMA
REKLAMA

„Metų progresyvios pop muzikos grupei/atlikėjai“ nominuoti: Angelou, Daiva, Evgenya Redko, Free Finga ir migloko.

Laimėtoją paskelbti pakviestos „Power Hit Radio“ laidų vedėjos Elena Karalienė ir Laura Ignatovičiūtė. Paaiškėjo, kad šią statulėlę namo šį vakarą pasiėmė Evgenya Redko. 

„Nesitikėjau gauti šio apdovanojimo, tad nepasiruošiau kalbos. Ačiū MAMAI, visai komandai, kuri su manimi buvo visus šiuos metus. Ačiū vyrui, su kuriuo kartu dirbame jau n metų, ir kuris yra mano didžiausias palaikymas.

Labai smagu būti nominuotai tarp tiek nuostabių merginų atlikėjų. Kiek jau yra ši kategorija, pirmą kartą ją laimi mergina, labai dėl to džiaugiuosi“, – kalbėjo Evgenya. 

Įteikus šį apdovanojimą sceną sudrebino iš užsienio grįžusi atlikėja Beatrich, kuri atliko savo naują kūrinį „Wishlist“. Atlikėjai padėjo „X faktoriuje“ sužibėjusi grupė „BLOOM“.

„Metų roko muzikos grupei/atlikėjui“ nominuoti: Aklì, Džordana Butkutė, EGOMAŠINA, Flash Voyage ir jautì.

REKLAMA
REKLAMA

„Geriausias Rokas Lietuvoje yra Jokubaitis, ir tas gyvena Barselonoje“, – juokavo T. Sinickis. Nominaciją įteikti pakviestas Lietuvos krepšinio rinktinės kineziterapeutas J. Petkevičius. 

Paaikėjo, jog šioje nominacijoje nugalėjo jautì. 

Grupė į sceną atsinešė nešiojamąjį kompiuterį, kurio ekrane pasirodė dalyvauti negalėjęs grupės narys. Grupės nariai dėkojo savo merginoms bei komandai. 

„Metų alternatyvios muzikos grupei/atlikėjui“ nominuoti: Arklio galia, Kabloonak, migloko, shishi ir Sraigės efektas.

Apdovanojimą įteikti pakviestas muzikantas Nėrius Pečiūra-Atsuktuvas. Paaiškėjo, kad nominacijoje nugalėjo shishi. Merginos perdavė linkėjimus sergančiai savo būgnininkei. „Džiaugiamės, kad mus nominavo alternatyvios muzikos kategorijoje, nes alternatyva – galimybė rinktis“, – sakė grupės narės. 

„8 yra magiškas skaičius nes Vido Bareikio pavardėje yra 8 raidės, o aštuntame kambaryje šiandien nevyks jokios dūzgės, nes ten yra jo kambarys. 

REKLAMA
REKLAMA

Ar pakils jie iš ežero dugno, ar išjos iš jo ant kupranugario?... Šiandien mes išgirsime premjerą – naują gabalą, kurį sukūrė Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“, – kitą pasirodymą pristatė apdovanojimų vedėjai. Vidas Bareikis ir grupė „8 Kambarys“ pristatė premjerą – dainą „Kupranugaris“. 

„Metų elektroninės muzikos grupei/atlikėjui“ nominuoti: Five Rituals, Fume, Gardens of God, Monikaze ir Ten Walls.

Apdovanojimą šioje kategorijoje įteikė grupės „EXEM“ narys Mindaugas Kazakevičius-Kryžius. Vyras sakė, jog labai jaudinasi, nes jam elektroninė muzika itin prie širdies ir patikino, jog dabartinė elektroninė muzika – itin stipri. 

Paaiškėjo, jog šioje nominacijoje triumfavo Monikaze. Mergina į sceną apdovanojimo atsiimti neatėjo. „Jei apdovanojimo nereikia, galite atiduoti jį Sinickiui. Jis jų nei vienos neturi“, – juokavo Jazzu. 

„Ką aš dabar galvoju apie hip-hopą, aš gal nesakysiu, nes kas nors paleis kontrolinį šūvį ir man bus kaip Tupakui“, – juokavo T. Sinickis, pristatydamas kitą nominaciją. 

REKLAMA
REKLAMA

„Metų hip-hip muzikos grupei/atlikėjui nominuoti“: Erkė, Ironvytas, 8 Kambarys, Niko Barisas ir OG Version. 

Įteikti nominaciją pakviesti broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai. Vyrai ant scenos pademonstravo breiko judesius. 

Šioje nominacijoje nugalėjo grupė „8 Kambarys“. 

„Nesitikėjome šiais metais. Svarbiausia daryti savo muziką, tokią, kokią tu nori, ir nesvarbu, kas ką sako“, – kalbėjo grupės nariai ir dėkojo savo komandai ir gerbėjams. 

Kalbos pabaigoje „8 Kambarys“ pradžiugino gerbėjus, pranešę, jog jau šiemet išleis naują savo albumą. 

„Metų pop muzikos grupei/atlikėjui“ nominuoti: Jazzu, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Vaidas Baumila bei THE ROOP.

Nugalėtoją paskelbti pakviesta Lolita Zero, sužavėjusi savo įspūdingu įvaizdžiu. 

Paaiškėjo, jog nugalėjo grupė THE ROOP. 

„Buvo labai įdomūs metai. Aš noriu pasakyti rimtai dabar. Tai, ką pavyko padaryti su „Discoteque“, yra įrodymas, kad Lietuva tikrai gali būti matoma ir daug padaryti pasaulyje. Manau, kad lietuviai tikrai gali išlipti iš rėmų ir netgi laimėti „Grammy“. 

REKLAMA
REKLAMA

Kai mes buvome „Eurovizijoje“, Audrius Giržadas džiaugėsi, kad tai buvo pirmi metai, kai bet ko paklausus, kas yra Lietuva, kokia spalva jie apsirengę ir kokia tai daina, visi tuos dalykus žinojo“, – sakė V. Valiukevičius.

Specialų asociacijos LATGA įsteigtą apdovanojimą „Metų autoriams“ nugalėjo V. Baumilos dainos „Kunigunda“ autoriai K. Meginis, J. Martinkėnas ir E. Žaltauskas.

„Metų tradicinės pop muzikos grupei/atlikėjui“ nominuoti: Inga Jankauskaitė, Pikaso, Saulius Prūsaitis,  Superkoloritas ir The Ditties.

Pristatyti nominacijos pakviestas Arūnas Valinskas. 

Šioje nominacijoje nugalėjo Inga Jankauskaitė. Moteris į ceremoniją atvykti negalėjo, todėl įrašė video klausimą. 

Dainininkė atskleidė, jog dalyvauti ceremonijoje negalėjo dėl ligos. Tiesa, jos apdovanojimo atsiimti atvyko sūnus. 

„Metų vaizdo klipui“ nominuoti: Evgenya Redko „Vandenyne“ (Rež. A. Yehuda, I. Boiko) Free Finga „Atlanta“ (Rež. J. Vilutis, T. Narkevičius) Happyendless „Paliekant Žemę“ (Rež. V. Dambrauskas) Jazzu „Vasara“ (Rež. B. Ą. Šarka) THE ROOP „Discoteque“ (Rež. S. Baradinskas).

REKLAMA
REKLAMA

„Geriausi vaizdo klipai yra mano, nes juose filmuojasi gražiausios Lietuvos moterys“, – sakė T. Sinickis. 

Nominacijai pristatyti pakviestas dizaineris Juozas Statkevičius ir modelis D. Viršilaitė. 

Mylimiausią vaizdo klipą šiemet sukūrė grupė THE ROOP. V. Valiukevičius ant scenos perdavė linkėjimus klipo autoriui Sauliui Baradinskui. „Mes nominuoti keturiose nominacijose, bet aš nežinau, gal jau jos ir pasibaigė“, – sakė muzikantas ir dėkojo savo komandai. 

„Metų kūriniui“ nominuoti: „17“ (Aut. D. Montvydas, M. Leskauskas, A. Kairys), „Vasara“ (Aut. J. Arlauskaitė, K. Pavalkis, F. Venckus), „Rugpjūtis“ (Aut. J. Jarutis, Dž. Šyvokaitė, P. Vaicekauskas), „Kunigunda“ (Aut. V. Baumila, K. Meginis, J. Martinkėnas, E. Žaltauskas), bei „Discoteque“ (Aut. V. Valiukevičius, M. Banišauskas, R. Baranauskas, L. Černovas, I. Wirtanen, K. Lindroth).

Nugalėtoją paskelbti pakviestas „Radiocentro“ laidų vedėjas Žygis Stakėnas. 

Mėgstamiausia metų daina šiemet tapo Vaido Baumilos „Kunigunda“. Dainininkas prisiminė dainos gimimo istoriją ir juokėsi, jog puikiai supranta, kodėl žmonės nesuprato, kas gi yra ta Kunigunda.

REKLAMA
REKLAMA

„Metų muzikos albumui“ nominuoti: Donny Montell „1987“, FC Baseball „Vorai“, Free Finga „Dėmesio!“, Inga Jankauskaitė „Švyturys“ ir Justinas Jarutis „Tavęs Manęs Savęs“

Nugalėtoją pristatyti į sceną lipo akordeonistas Martynas Levickis. Paaiškėjo, jog mėgstamiausiu metų albumu tapo Justino Jaručio „Tavęs Manęs Savęs“. 

„Metų atlikėjui“ nominuoti: Andrius Mamontovas, Daddy Was a Milkman, FC Baseball, Inga Jankauskaitė ir Justinas Jarutis.

Šį apdovanojimą įteikti pakviesti Naglis Bierancas ir Lukas Gricius. Vaikinai scenoje aistringai pasibučiavo. 

Metų atlikėju tapo Justinas Jarutis. Dainininkas užlipęs ant scenos nesuvaldė emocijų – jo akyse sužibo ašaros. Padėkos kalboje Justinas Jarutis padėkojo gerbėjams ir savo merginai. „Meile, ačiū tau“, – sakė dainininkas, o kameros tuo metu nukrypo į jo širdies draugę salėje. 

„Metų grupei“ nominuoti: Golden Parazyth, jautì, Saulės Kliošas, Sel ir THE ROOP. 

REKLAMA
REKLAMA

Šią nominaciją pristatė Martynas Tyla, na, o metų grupe tapo THE ROOP. 

Vakarą vainikavo legendinės grupės „Dinamika“ sugrįžimas, apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus bei grandiozinis grupės „BIX“ pasirodymas.

„Visų pirma reikia nepamiršti, kad šie metai buvo be galo sudėtingi ir sunkūs muzikos pasauliui. Ar jie buvo labai geri? Galiu pasakyti, kad jie buvo tikrai neblogi. Ir labai džiugu yra tai, kad matome, jog per šiuos metus įvairūs muzikos autoriai, kūrėjai išleido per 200 su viršum muzikinių albumų. Tai įskaitant ir populiariąją muziką, ir klasikinę, ir foninę. Bet kokiu atveju, tikrai kūrybai žmonės buvo atsidavę.

Tikimės, kad „M.A.M.A“ apdovanojimai, kaip ir kiekvienais metais, pateiks naujų vardų. Ir jie bus tikrai tarp nominantų. Kai kuriems tai bus atradimas, kai kuriems tai bus mažai girdėti vardai. Labiausiai džiaugiamės dėl to, kad tiek ir praeitais metais, tiek ir šiais metais, kad ir kaip būtų sunku, apdovanojimai vyksta, jie nesustojo, nepadarė pertraukos, yra tvirti nuo pat pagrindų“, – kalbėjo M.Tyla.

REKLAMA
REKLAMA

M.A.M.A saugumo priemonės: 

Šiais metais, organizuojant ceremoniją kaip renginį, M.A.M.A apdovanojimų organizatoriai ėmėsi svarbiausių priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje. Dar prieš apdovanojimus, dėl sklandaus bendradarbiavimo, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais.

Muzikos apdovanojimams M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė specialų planą, kuris leistų užtikrinti saugumą arenoje repeticijų bei renginio metu. Atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus, M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių, kaip griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, ėmėsi ir papildomų priemonių. 

REKLAMA
REKLAMA

Bendradarbiaujant su klinika „UnaVita“ patenkant į areną tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje renginio metu dirba apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus. 

M.A.M.A. 2021 raudonojo kilimo transliaciją galėsite stebėti čia: 

Taip pat kviečiame stebėti ir pačius M.A.M.A. apdovanojimus: 

Tapkite svarbiausio muzikinio įvykio liudininkais ir apdovanojimus pasitikite ne ką mažiau įtraukiančioje, vienintelėje tokioje raudonojo kilimo transliacijoje per tv3.lt!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų