• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėja vienos laukiamiausių metų švenčių – Kūčios bei Kalėdos. Tiesa, dėl pasaulyje sparčiai plintančio koronaviruso jos bus kiek kitokios. Žmonės raginami likti namuose ir nelankyti giminaičių bei draugų. Būtent namuose ir pasiliks charizmatiškoji dainininkė Vitalija Katunskytė, kuri šiemet šventes praleis viena.

21

Artėja vienos laukiamiausių metų švenčių – Kūčios bei Kalėdos. Tiesa, dėl pasaulyje sparčiai plintančio koronaviruso jos bus kiek kitokios. Žmonės raginami likti namuose ir nelankyti giminaičių bei draugų. Būtent namuose ir pasiliks charizmatiškoji dainininkė Vitalija Katunskytė, kuri šiemet šventes praleis viena.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Vitalija Katunskytė pasakojo, kad šiek tiek gaila, jog šventes sutiks viena, tačiau kiekvieno situacijoje ji įžvelgia pozityvą, todėl neketina liūdėti. 

Nepaisant to, šventes praleis viena namuose, tačiau dukra nepraleido galimybės kiek anksčiau aplankyti Vitalijos. „Gaila, bet negalėsiu pabūti su savo draugais ir artimaisiais. Reikia saugotis, ką jau padarysi. Džiaugiuosi, kad bent dukrytė buvo aplankiusi mane. Šiek tiek pabuvo, o prieš šventes išskris. Džiaugsmas didžiulis, kad sulaukiau dukrytės“, – kalbėjo V. Katunskytė.

Dukra su mama nesimatė ilgą laiką, tačiau visuomet palaikė ryšį: „Metus laiko nesimatėme, tačiau kiekvieną dieną susiskambiname. Kai pamačiau dukrą, užplūdo labai geri jausmai. Tiek daug kalbėjomės... Ne tas žodis... Mes visada buvome ne tik dukra ir mama, bet ir labai geros draugės.“

REKLAMA
REKLAMA

Charizmatiškoji atlikėja neslėpė, kad per šias šventes neketina liūdėti: „Lietuvoje dabar baisūs reikalai. Jau geriau šventes dabar sutikt vienai, nes vėliu gali būti situacija dar blogesnė. Suvalgysiu kokį pyragėlį ir taip pasilepinsiu. Aišku, kad pabendrausiu su draugais telefonu. Norėtųsi pabendraut gyvai, pašvęsti, bet yra kaip yra.“

REKLAMA

Kalbėdama apie šventes bei pandemiją, ši tikino, kad jokių tradicijų neteko atsisakyti, kadangi jų paprasčiausiai neturi. „Mes neturime šeimos jokių tradicijų. Visos šventės vyksta standartiškai. Žinote, kai visos šventės vykdavo ant ratų ir nuolat koncertuodavau, tad nebūdavo net kada ką padaryti ir paruošti. Per Kūčias būna silkių pilnas stalas. Esu jos mėgėja, todėl atsivalgau per šventes. Kalėdoms kepsiu kalakutą“, – džiaugsmingai kalbėjo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Vitalija ragina ir kitus žmones nepalūžti šiuo laikotarpiu ir būti pozityviai nusiteikus: „Aš esu pozityvus žmogus ir į viską žiūriu pozityviai. Dabar yra toks laikmetis. Visiems žmonėms linkiu nepalūžti ir nepasiduoti slogiai nuotaikai. Ne visą gyvenimą taip bus. Reikia suimti save į rankas. Kas bus, jeigu pradėsi galvoti, kad yra labai blogai? Pagalvokite, kad kiek daug metų nebuvo blogai ir švęsdavome su šeima bei draugais. Ne tik Lietuvoje tokia situacija.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Baigdama pokalbį apie šventes, moteris pasakojo, kad jos kasdienybė neatrodo tokia linksma. „Mano kasdienybė atrodo ne kaip. Esu senesnio kirpimo žmogus, todėl visada tą kapeikėlę taupydavau. Gyvenu iš kojinės ir tuoj jos dugną matysiu, bet yra, kaip yra. Galų gale, turiu dukrą. Ji visada sako, kad atsiųs pinigėlių, bet dar tikrai yra ką valgyti. Labai trūksta dabar veiklų. Sėdėjimas namuose šiek tiek nusibosta. Sakau, kad tuoj pagurkliai visiems blizgės“, – juokėsi moteris.

REKLAMA

Nepaisant to, kad veiklos ir trūksta, tačiau ši neketina rengti virtualių pasirodymų, kaip dabar darosi vis populiariau: „Nesuprantu tų virtualių koncertų. Man tokie dalykai nepatinka. Man patinka matyti žiūrovus. Man reikia pabendrauti ir matyti žmones. Per koncertus reikia ne tik dainuoti, bet ir papokštauti. Tai darau ir aš. Susirandu kokią auką ir juokauju. Žmonėms tas patinka. Aš mėgstu pakalbėti. Liūdna, jeigu ne visi supranta mano juokus. Reikia pakrizenti ir pasijuokti. Padaryti šou ir humorą. Reikia pabūti linksmesniems. Dabar ypač reikia papokštauti.“

Tiesa, pasikeitė ne tik tai – moteris pradėjo ir mažiau valgyti. „Su metais mano svoris kiek sumažėjo. Dabar valgau kiek mažiau. Net dukra klausė manęs, kiek aš čia to sumuštinio suvalgiau. Gi anksčiau po 3-4 suvalgydavau, o dabar tik pusę. Va, ką reiškia senatvė. Mano Amžina atilsį mamytė sakydavo: „Vaikeli, nebėra pakalnės“. Aš nesuprasdavau šio išsireiškimo. Dabar suprantu, jog kai buvome jauni viską valgėme ir viskas buvo skanu. O dabar – valgai mažiau. Bet vis tiek svoris stebuklų nerodo. Dabar ir judesio nėra. Nors valgai mažiau, bet nėra kur išeiti“, – baigdama pokalbį sakė V. Katunskytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų