Prabilo Panevėžyje savo namuose mirusios žvaigždės draugai: lemtingi žodžiai paskutinėse „Facebook“ transliacijose

Antradienio rytą žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog savo namuose negyvas rastas socialinių tinklų žvaigždė Povilas Dabužinskas. Vyrui tebuvo 39 metai.

6

„Facebook“ transliacijomis išgarsėjęs vyras turėjo ir nemažai draugų, o jį pažinoję atsiliepia tik geriausiais žodžiais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo Panevėžyje savo namuose mirusios žvaigždės draugai: paskutinės „Facebook“ transliacijos tapo lemtingos

Apie savo ir Povilo draugystę, užsimezgusią prieš 10 metų Palangoje, sutiko papasakoti jo bičiulis Povilas Vainutis. „Tiksliai nepasakysiu, bet, man atrodo, susipažinome Palangoje, kai jis dirbo greitojoje pagalboje. Jam taip pat patiko šiaulietė atlikėja Vitalija Katunskytė, tad susipažinome kavinėje“, – prisiminė jis.

Tiesa, nors ryšių jie nuolat nepalaikė, mat buvo iš skirtingų miestų (P. Vainutis gyvena Šiauliuose, o P. Dabužinskas – Paevėžyje), anot vyro, jiedu prabendravo visus šiuos metus. Važiuodamas po Lietuvą, Povilas nepamiršdavo aplankyti savo draugų.

„Jis draugų turėjo, bet pernelyg arti tų jų neprisileisdavo – turėjo tam tikras bendravimo ribas. Jis ne tai, kad neatsiverdavo, nes kažkiek apie save, tam tikrais klausimais, pasisakydavo. Bet jis nebuvo iš tų žmonių, kurie prisileistų labai arti ir bendrautų iš dienos į dieną. Pastovaus draugų rato jis neturėjo, kad jam būtų galima skambinti kiekvieną dieną. Iš tiesų, jis to nė nemėgdavo. Jo draugai buvo išsibarstę po skirtingus miestus. Galbūt tai, kad jis anksčiau gyveno Palangoje, jam natūraliai suformavo draugų ratą iš visos Lietuvos, nes ten, kiek susipažįsti su žmonėmis, jie dažniausiai būna atvykę iš kažkur“, – sakė P. Vainutis.

Paskutinįkart su socialinių tinklų žvaigžde P. Vainutis bendravo per karantiną, kai jam prasidėjo įvairios sunkios ligos: „Mes susiskambinome, klausiau, ar viskas taip rimtai. Jam, lyg ir, buvo sepsis, turėjo problemų ir dėl žandikaulio, bet bijau suklysti.“

P. Vainutis mirusią socialinių tinklų žvaigždę mini tik gerais žodžiais, sakė, kad jis buvo itin pozityvus, jam patiko lietuviška muzika. „Leisdavome vakarus pajūryje su Katunskyte, buvome ir Nelly Paltinienės koncerte. Gražūs prisiminimai. O jis, kaip žmogus, buvo labai charakteringas. Labai draugiškas, geros širdies“, – prisiminimais dalijosi vyras.

REKLAMA

Tiesa, faktas, kad P. Dabužinskas mirė, pernelyg jo bičiulio nenustabdo. Kaip jis sakė naujienų portalui tv3.lt, to buvo galima tikėtis. „Manęs tai nenustebino, nes jis buvo protingas žmogus, pats dirbo medicinoje. Jis žinojo, kuo jis serga, kiek turėjo ligų ir kokių. Jis matė visą eigą. Net ir paskutinėse savo transliacijose, kiek jas žiūrėdavau, jis pasakė: „Džiaukitės kiekviena diena, nes nežinai, kada bus paskutinė“, – kalbėjo P. Vainutis.

Anot jo, P. Dabužinskas neslėpė, kad jo sveikata nebuvo pati geriausia; „ Kiek bendravau asmeniškai, jis sakė, kad problemos buvo labai rimtos. Gydytojai buvo nustebę, kaip jis išgyveno tą pirmą sepsio išpuolį. Jis net kažkiek mėnesių gulėjo ligoninėje.“

Pasirodo, kad paskutiniais metais jam netgi tapo sunku pačiu savimi pasirūpinti – tam reikėjo pagalbos iš šalies. „Jį liga buvo palaužusi, jam net pačiam reikėjo pagalbos. Lyg ir kažkoks draugas buvo atvykęs jam padėti, nes jis jau pats nebegalėjo savęs apsitarnauti. Gyveno ne pirmame aukšte, tad jam nulipti ir užlipti laiptais taip pat buvo kančia“, – sakė P. Vainutis.

Vyras taip pat stebėdavo ir P. Dabužinsko transliacijas, kurios jį išgarsino. Kodėl jam to reikėjo, P. Vainutis nėra įsitikinęs. „ Tos transliacijos buvo daugiau tokios.. Nenoriu sakyti, kad jam trūko dėmesio, bet galbūt jį traukė ši naujovė, kad transliacijos tapo populiarios tarp tam tikrų žmonių. Jam, galbūt, buvo įdomu, kad kažkas rašo, komentuoja. Jis netgi nelaikė piktumo ant tų heiterių. Jis mokėjo nenusileisti iki jų lygio, nepradėdavo keiktis. Jis į visa tai žiūrėjo daugiau su šypsena“, – kalbėjo jis.

Panašios nuomonės buvo ir kita P. Dabužinską pažinojusi ir nė vienos jo transliacijos nepraleidusi moteris, Agnė Šeškanovaitė.

„Jo transliacijos buvo labai nuotaikingos, tačiau jose neretai būdavo aptariami gyvenimiški dalykai, o paskutiniu metu ir gyvenimo prasmės, gyvenimo vertybės, trapumas. Šis žmogus labai rūpinosi kitais, yra pagelbėjęs ne vienam žmogui. Buvo be galo nuoširdus, niekuomet nieko nėra įžeidęs, bet kokius „akmenėlius i jo daržą“ paversdavo juokais, visuomet pasijuokdavo – kad ir iš savęs. Buvo be galo pozityvus ir charizmatiškas žmogus“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Vis dėlto Agnę Povilo mirtis itin sukrėtė. Ypatingai dėl to, kad apie tai nė neįtarė jo draugai. „Tiesiog gal net labiau šokiravo, kad žmogus numirė vienas, ir buvo rastas tik tuomet, kai buvo pairęs, o iki tol turėjo be galo daug žmonių, kuriuos vadino draugais. Jis toks buvo lyg „gyvasis sidabras“ – nuoširdumo isikūnyjimas vyravo šiame žmoguje. Jis visuomet išliks prisiminimuose, kaip pozityvą, gėrį, nuoširdumą ir šilumą skleidęs žmogus, kuriam dar ne laikas buvo palikti šį pasaulį“, – sakė ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad P. Dabužinsko kūnas namuose rastas spalio 3 dieną. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, kūnas rastas jau irimo stadijoje.

Anksčiau P. Dabužinskas būdavo itin populiarus socialiniuose tinkluose, vis dėlto „Facebook“ jo paskutinis įrašas matomas rugsėjo 2-ąją dieną. Tąkart vyras klausė, ar neatsirastų žmogus, kuris už atlygį galėtų iš Akmenės paimti siuntinį ir atvežti jį į Panevėžį. 


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-10-07 14:27:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogų(bet kokį!,)kol gyvas❗reikia jaust, suprast, paguost, užjaust, padėt, paklaust, paskambint, parašyt, velnių nuduot! , (jei reikia) , skatint, apažaist- draugiškai-iš širdies! , nsvrb. kaip-Padėt!!!, o nelėkt su gėlėm ant kapų ir dėtis draugu
Atsakyti
-2

N
Na va
2020-10-07 13:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokietijoje slaugė senukus, o kai pačiam reikėjo pagalbos mirė vienas.Apmaudu. Taciau tas gresia kone visiems vienišiems ligoniams. Neturi lietuvis pinigų samdyti slaugių
Atsakyti
-4

.
......
2020-10-07 19:49:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tau kaimynėli negėda ???? Turėjai jo buto raktus,bet nesugebėjai anksčiau pranešti kas įvyko???? Niekas iš kaimynų nieko nematė ir negirdėjo, o tau kadangi esi šalia per rozetes smarvė pradėjo eiti tai tada biški šiktelėjai į kelnias ane? Prigužėjo tie ,kurie jį palaidojo, o kur jo globėjas ,turto paveldėtojas??? Atvažiuoja šiandien tik vakare ant visko gatavo??? Pačiam tau negėda dabar pilti šūdo ant giminių??? Dabar jau erelis už ekrano ,o akis į akį pamatęs skubėjai kuo greičiau į namus užsidaryti, ko vakar to į akis nepasakei,nes kiaušai per silpni
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų