Kardinaliai šukuoseną pakeitęs J. Milius „Auksinio balso“ komisiją sužavėjo nauju įvaizdžiu ir balsu

Jau antrąjį sezoną LRT televizijoje karaliauja greitai žiūrovų širdis užkariavęs muzikinis gyvo garso projektas „Auksinis balsas“, kuriame aštuoni atlikėjai stojo į muzikinę kovą dėl geriausiojo titulo.

Erica Jennings, Liudas Mikalauskas, Šorena, Jeronimas Milius, Evelina Sašenko, Jokūbas Bareikis, Girmantė Vaitkutė bei Germanas Skoris – šie dainininkai bandys įrodyti esantys verti vadintis auksinio balso savininkais.

Šeštadienio vakarą LRT žiūrovai turėjo galimybę stebėti pasirodymus disco tema. Juos vertinti susirinko kompetetinga komisija – muzikologė Zita Kelmickaitė,operos primadona Nomeda Kazlaus, pirmasis simfoninio orkestro smuikas Zbignevas Levickis bei dirigentas Vytautas Lukočius.

Scenoje pasirodęs atlikėjas Jeronimas Milius dėmesį pirmiausiai patraukė neįprasta savo šukuosena – ilgaplaukiui vaikinui buvo stipriai suvelti plaukai, norint atspindėti pasirinkto kūrinio dvasią. Po pasirodymo žiūrovai negailėjo Jeronimui plojimų bei gėlių, o komisija vienbalsiai skyrė aukščiausius balus.

REKLAMA

„Jūs turite vidinį pojūtį kaip ir ką daryti, dešimt“, - komplimentų negailėjo N. Kazlaus.

„Jūs turite estetinį pojūtį ir neperžengiate ribų. Galite paimti aukštesnes natas, esate tokio lygio, kad galite sau tai leisti. Pasigedau truputį žemesnių natų, jūs tikrai turite tokias balso galimybes. Sveikinu, dešimt“, - kalbėjo Z. Levickis.

„Viskas buvo labai gerai, dešimt“, - jiems antrino ir Z. Kelmickaitė.

„Vienuolikos negaliu parašyti, tik linkiu kuo daugiau kūriniuose atrasti savęs, dešimt“, - atlikėją gyrė ir V. Lukočius.

 


Rašyti komentarą...
Z
Zilytė
2013-09-12 16:02:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kelmickaitės fanė
Ir Jeronimas ir Milius- jie skirtingi, bet palaima jų abiejų klausytis, o Jeronimo artistiškumas ir persikūnijimas - tikrojo talentingo artisto užvaldanti charizma. Smagu, tik puoselėkim jų talentus, mylėkim ir didžiuokimės jais. Valio !
Atsakyti
0

b
beždžionė
2013-09-08 08:21:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tykras žavusis. Tykras žavesys. Krasnaviec.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų