Kardashian klano atstovei – rimti nemalonumai: persekioja skola iš 2017 metų

Garsiosiojo Kardashian-Jenner klano atstovės manekenės Kendall Jenner laukia rimti nemalonumai, kurie perskioja ją jau ne vienerius metus.

4

Merginai gresia net daugiau nei 82 tūkst. eurų bauda ir viskas – tik dėl nekaltos reklamos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian klano atstovei – rimti nemalonumai: persekioja skola iš 2017 metų

Primename, kad dar 2017 metais pasaulyje išplito neva geriausio įmanomo festivalio „Fyre“ reklama, kurioje dalyvavo ir Kendall Jenner. „Fyre“ festivalis išgarsėjo tada, kai daugybė pačių žinomiausių pasaulio manekenių – Bella Hadid, Hailey Baldwin, Chanel Iman bei kitos – susirinko pasilinksminti vienoje saloje. Tai iškart pritraukė žiniasklaidos dėmesį, mat visiems parūpo, ką visos šios gražuolės veikia kartu?

Netrukus pasirodė ir vaizdo įrašas bei nuotraukos merginų paskyrose, kuriose jos žymėjo, kad tai – lyg pasiruošimas įspūdingam „Fyre“ festivaliui. Čia buvo teigiama, kad jis įvyks Pablo Escobaro nuosavoje saloje, koncertuos garsiausi pasaulio atlikėjai, o ir žmonės gyvens įspūdingose vilose.

Deja, vėliau paaiškėjo, kad festivalis neįvyks, mat organizatoriai niekaip negalėjo susidoroti su iškeltais uždaviniais ir užgriuvusiomis bėdomis, tačiau to savo būsimiems festivalio dalyviams ir lankytojams iš pradžių nepripažino. O štai tada ir prasidėjo visos bėdos…

Nepaisant to, kad K. Jenner tikrai nebuvo viena iš „Fyre“ organizatorių, nuo teismo, panašu, nepavyks išsisukti ir jai, mat reklamuodama festivalį savo „Instagram“ paskyroje ji užsidirbo 250 tūkst. eurų, o apie tai niekur nieko neinformavo. Negana to, ją kaltinantys asmenys pridėjo, kad mergina savo įraše pažymėjo, „G.O.O.D Music family“, kurio įkūrėjas yra jos sesers vyras, Kanye Westas. Anot kaltintojų, K. Jenner tokiu būdu leido „Fyre“ festivalio bilietų pirkėjams tikėti, kad festivalyje pasirodys ir jis pats.

Anot dokumentinės „Netflix“ juostos apie „Fyre“ festivalį, jo organizatoriai nelegaliai pasinaudojo Kendall vardu, jog parduotų daugiau nei 9 tūkst. vertės bilietų privačiam vakarėliui jachtoje, kurį, neva, rengė pati manekenė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų