Karališkųjų porų karai baigti? Vienas Middleton žingsnis privers susimąstyti

Beveik prieš metus prasidėjo pirmieji gandai, jog dvi karališkosios poros – princas Harry su Meghan Markle ir princas Williamas su Kate Middleton – niekaip neranda bendros kalbos. Anot užsienio žiniasklaidos, tai itin liūdino ir pykdė karalienę, todėl viešumoje tiek princai, tiek ir hercogienės pastebimi tik vieni kitiems plačiai besišypsantys.

9

Vis dėlto pasirodo, kad K. Middleton šios įtampos pakelti nebegali ir tikisi, kad ateityje jiems visiems pavyks sutarti kur kas geriau.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkųjų porų karai baigti? Vienas Middleton žingsnis privers susimąstyti

Anot apie karališkąją šeimą rašančio Philo Dampiero, būtent K. Middleton stengiasi įdėti kuo įmanoma daugiau pastangų, kad poros ir vėl suartėtų, o štai M. Markle ji net jaučia gailestį.

„Kaip man buvo pasakyta, Kate stengiasi visus suartinti ir padėti Meghan. Niekas iš jų nenori nuvilti karalienės, todėl Kate stengiasi visas bėdas užlopyti privačiai“, – sakė jis.

Anot P. Dampiero šaltinių, Kate netgi skabino pačiai Meghan, mat jai be galo jos gaila – hercogienė puikiai supranta, su kuo susiduria Harry žmona.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad didžiausi neramumai karališkai šeimai iškilo po to, kai princas Harry padavė britų žiniasklaidą į teismą, o vėliau pasirodė jo ir Meghan kelionės po Afriką dokumentinėje juostoje. 

Joje M. Markle buvo kaip niekuomet atvira. „Kiekviena moteris, o ypatingai – besilaukianti – yra labai pažeidžiama, todėl šis laikas buvo itin įtemptas, net ir po to, kai jau turi naujagimį“, – sakė hercogienė.

Taip pat ji atskleidė ir tai, kad tik nedaugelis žino, kaip ji jautėsi iš tiesų, todėl padėkojusi žurnalistui už klausimą, M. Markle sakė: „Ačiū, kad paklausėte, nes tikrai ne daug kas pasiteiravo, ar man viskas gerai.“

Tiesa, tokį Harry ir M. Markle žingsinį – paduoti britų žiniasklaidą į teismą – palaiko ne visi. 

Apie tai viešai prabilo „Daily Express“ karališkosios šeimos korespondentas Richardas Palmeris. „Niekas iš karališkosios šeimos narių šiuo metu nepalaiko Harry ir Meghan. Net poros asistentai atrodo susigėdę tokių jų veiksmų. Williamas ir Charles nuo jų netgi atsiribojo“, – rašė jis „Twitter“ socialiniame tinkle.

REKLAMA

Vėliau žurnalistas pateikė ir kitokių įdomių pastebėjimų. Jo teigimu, viešas Harry laiškas apie jo netenkinančią žiniasklaidą buvo skirtas neapykantai pakurstyti. 

Tiesa, kodėl Harry laišką paviešino neklausydamas kitų karališkosios šeimos atstovų patarimų, kol kas lieka neaišku. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai Meghan ir Harry užsitraukė ir karalienės neapykantą. 

Anot užsienio žiniasklaidos, Buckinghamo rūmų personalas netgi gavo įspėjimą, kuris praneša, kad visi karalienės svečiai turi būti perspėti, jog apie princą Harry ir M. Markle ši kalbėti nenori.

„Rūmų darbuotojai puikiai supranta, kad Sasekso hercogai yra vienintelė tema, apie kurią kas nors nori šnekėti. Siekiant tai užgesinti, vienas asmuo iš personalo nusprendė pas karalienę atvykusiems svečiams pranešti, kad klausimai apie Harry ir Meghan nėra geriausia tema, jei jie nori palaikyti mandagų ir malonų pokalbį“, – teigė rūmų šaltinis.

Tai patvirtino ir žurnalistas Quetinas Lettsas, „Twitter“ socialiniame tinkle parašęs, jog vienas jo draugas prieš susitikimą gavo patarimą nešnekėti su ja viena tema. „Apie Brexit? Ne. Apie Sasekso hercogus“, – rašė žurnalistas.

Teigiama, kad toks įspėjimas galėjo ateiti po to, kai M. Markle vietoje to, kad prisijungtų prie karališkosios šeimos atostogų, nusprendė išvykti į Niujorką palaikyti savo artimos draugės, tenisininkės Serenos Williams. Anot artimų šaltinių, karalienė dėl tokio jos sprendimo jautėsi „įskaudinta ir nuliūdinta“, mat tikėjosi praleisti daug gražaus laiko su savo anūkais, o ypatingai – Sasekso hercogų sūnumi Archie.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų