Milijardierė Jenner pritrenkė internautus: su geriausia drauge pasidarė identiškas operacijas

Milijardierė per šiuos metus praleido du vienus svarbiausių žmonių savo gyvenime – geriausią draugę Jordyn Woods ir mylimąjį bei dukrelės Stormi tėvą Travisą Scottą. Tiesa, nepanašu, kad mergina pernelyg sielvartautų – dabar ji kur kas daugiau laiko leidžia su savo nauja geriausia drauge Stassie Karanikolaou.

12

O visai neseniai merginos kartu ryžosi net tokiai pačiai operacijai…

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijardierė Jenner pritrenkė internautus: su geriausia drauge pasidarė identiškas operacijas

Negana to, geriausia milijardierės draugė Stassie visa tai įamžino ir socialiniuose tinkluose. Pasirodo, kad abi merginos kentėjo dėl prastos regos problemų, todėl ryžosi akių operacijai. Vis dėlto įdomiausia tai, kad abi merginos ją nusprendė pasidaryti vienu metu.

Negana to, po viso to merginos netgi surengė šventę, kurią pavadino savo „praregėjimo gimtadieniu“, ir pasipuošė lakteksinės rožinėmis suknelėmis, puoštomis akimis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai – ne vienintelis pokytis K. Jenner gyvenime. Žinoma mergina neseniai paskelbė apie tai, kad su reperiu T. Scottu suka skirtingais keliais.

Paskutinįkart pora buvo užfiksuota rugpjūčio pabaigoje, kai įvyko ilgai laukta „Netflix“ dokumentinės juostos „Travis Scott: Look Mom I Can Fly“ premjera. Tąkart jiedu fotografams pozavo kaip šeima, kartu su dukrele. Iškart po to jų santykiai ėmė šąlti.

22 metų K. Jenner ir jos 28 metų mylimojo T. Scotto romanas prasidėjo dar 2017-ųjų pavasarį. Po kelių savaičių mergina pastojo ir šiuo metu jie kartu augina 1 metų dukrelę Stormi.

Tai, kad poros santykius užgriuvo sunkumai, patvirtino ir faktas, jog visai neseniai įvykusiose dainininko Justino Bieberio ir jo mylimosios manekenės Hailey Baldwin vestuvėse K. Jenner dalyvavo tik su dukrele Stormi – T. Scotto šalia matyti nebuvo.

Taip pat T. Scotto jau kurį laiką nematyti ir K. Jenner „Instagram“ paskyroje – anksčiau mergina aktyviai viešindavo akimirkas su mylimuoju bei dukrelės tėvu. 

REKLAMA

Įdomu tai, kad visai neseniai K. Jenner davė atvirą interviu žurnalui „Playboy“, kuriame jai klausimus uždavinėjo ne kas kitas, o T. Scottas. Tąkart pora atrodė itin artima. Reperis savo mylimosios K. Jenner klausė, kaip ji vertina savo seksualumą ir seksualumą apskritai ir kaip jis pasikeitė, susilaukus jųdviejų dukrelės Stormi.

„Tu man primeni, kad motinystė ir seksualumas gali egzistuoti drauge, ir tai, kad pripažini pastarąjį, nereiškia, kad esi žemos moralės ar prasta motina. Vienu metu gali būti ir seksuali, ir velniškai gera mama“, – sakė K. Jenner.


Rašyti komentarą...
e
eo
2019-10-27 11:32:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo lytiniu ligu irgi rega pablogeja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų