Jokios romantikos: atskleidė slaptą Williamo ir Kate susitarimą iki santuokos

Nors dabar princo Williamo ir jo žmonos Kate Middleton santuoka atrodo išties pavyzdinė, anksčiau jiedu susidurdavo ir su ne tokiais maloniais išgyvenimais, ką jau kalbėti, apie plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusį išsiskyrimą.

4

Tiesa, pasirodo, kad kai jiedu ir vėl susiėjo, sudarė slaptą susitarimą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jokios romantikos: atskleidė slaptą Williamo ir Kate susitarimą iki santuokos

2007-aisiais K. Middleton ir princas Williamas buvo kuriam laikui išsiskyrę, tačiau vėliau romantiką ir vėl pavyko atgaivinti. Tiesa, po to sekė ir ne tokie romantiški susitarimai – apie tai užsienio žiniasklaidai prabilo karališkosios šeimos ekspertė Katie Nicholl. 

Savo naujausioje knygoje „Kate: ateities karalienė“, K. Nicholl aprašė, jog po to, kai susitaikė, Kate ir Williamas apsilankė Seišelių salose, kuriose romantiškai leido laiką. Tiesa, kadangi abu jie susitikinėjo jau kurį laiką, Kate iš mylimojo tikėjosi savotiško patvirtinimo, jog jie tikrai liks kartu ir tam nebesutrukdys jokie išsiskyrimai.

„Pasakiškose salose Williamas prižadėjo Kate, kad jų santykiai – tik ilgalaikiai. Tada jie pirmąkart rimtai pasikalbėjo apie santuoką, o po nakties skliautu jie sutarė ir tai, kad tikrai tuoksis“, – rašė Katie.

Tikėtina, kad tokiu būdu princas Williamas užtikrino Kate, kad tikrai žada padovanoti jai žiedą, o tai moteriai išties turėjo palengvinti kasdienybę – tuomet ji įtikėjo, kad jiedu tikrai liks kartu.

Tiesa, apie šias jų santykius sudrebinusias skyrybas ne kartą yra kalbėjęs ir pats Williamas. Pasirodo, kad anksčiau poros santykiai buvo ganėtinai įtempti. Jiedu susitikinėjo besimokydami koledže, tačiau vėliau dėl niekam nežinomos priežasties pasuko skirtingais keliais.

Tačiau tik nedaugelis žino, kad skyrybos buvo tokios žiaurios, kad K. Middleton netgi išvyko iš Jungtinės Karalystės. Meile nusivylusi Kate ramybės ieškoti tuo metu išvyko į Airiją, pas savo mamą.

Tiesa, tiek Kate, tiek ir Williamas visuomet apie šį laikotarpį kalbėjo atvirai – pora atvirai pripažino, kad jų santykiai buvo krizėje.

Ankstesniuose interviu princas yra kalbėjęs šia tema: „Mes iš tiesų buvome kurį laiką išsiskyrę. Manau prie to prisidėjo tai, kad abu buvome labai jauni, vis dar mokėmės universitete, ieškojome savęs ir buvome išties labai skirtingų charakterių“.

Tuo tarpu K. Middleton buvo kiek paslaptingesnė – ji pridėjo, kad nebuvo labai patenkinta tuo, kad su Williamu buvo išsiskyrę. Vis dėlto ji įsitikinusi, kad būtent tai ją padarė stipresne.


Rašyti komentarą...
G
Gr
2019-10-28 14:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užtat visą gyvenimą kartu ir nugyvens,praeję daug santykių etapu Jų santuoka tapo dar ir dar tvirtesne! Ir šeip jie tvirti žmonės,pagarba.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų