Karališkosios šeimos negandos nesibaigia: sulaukė dar vienos smūgio

Panašu, kad 2020-ieji karališkai šeimai atnešė daug negandų. Iš pradžių princas Harry ir Meghan Markle panoro sumažinti savo karališkas pareigas ir daugiau laiko praleisti už Atlanto, o dabar viešumoje pasirodė žinia ir dar vienos karališkos poros skyrybas.

8

Karalienės Elizabeth II vyriausiasis vaikaitis Peteris Phillipsas ir jo žmona Autumn nebegyvena kartu ir išsiskirs, antradienį paskelbė atstovas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios šeimos negandos nesibaigia: sulaukė dar vienos smūgio

42 metų P. Phillipsas ir jo kanadietė žmona dalysis dviejų savo dukterų globa ir abu liks gyventi Glosteršyre Anglijos pietvakariuose.

Apie skyrybas, pridedančias daugiau bėdų garsiausiai Jungtinės Karalystės šeimai, paskelbta P. Phillipso pusbroliui princui Harry ir jo žmonai amerikietei Meghan praėjusį mėnesį atsisakius karališkųjų pareigų ir nusprendus siekti finansinės nepriklausomybės bei persikraustyti į Kanadą.

Lapkritį nuo karališkųjų pareigų atsitraukė ir Elizabeth II antrasis sūnus princas Andrew, kilus visuomenės pasipiktinimui dėl jo draugystės su JAV lytiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu.

P. Phillipsas yra monarchės dukters princesės Anne ir jos pirmojo vyro Marko Phillipso sūnus, vyriausias iš aštuonių karalienės vaikaičių.

Jis neturi jokio karališkojo titulo ir nevykdė jokių pareigų karališkosios šeimos vardu, todėl negauna jokių pajamų iš valstybės iždo.

Kai gimė, jis buvo penktas žmogus eilėje į sostą, bet dabar yra tik 15-tas.

Karališkosios šeimos atstovas sakė, kad pora apie sprendimą skirtis karalienę ir savo šeimas informavo praėjusiais metais.

„Jie priėjo prie išvados, kad tai geriausias kelias dviem jų vaikams ir nenutrūkusiai draugystei“, – nurodė atstovas.

„Sprendimas skirtis ir dalytis [vaikų] globa buvo priimtas po daugelį mėnesių trukusių diskusijų ir, nors liūdnas, yra draugiškas, – sakoma pranešime. – Svarbiausias poros prioritetas liks tolesnė jų nuostabių dukterų gerovė ir auklėjimas.“

„Abi šeimos, suprantama, liūdi dėl šio pranešimo, bet visiškai remia Peterį ir Autumn, nusprendusius drauge auginti savo vaikus. Ir Peteris, ir Autumn auginti savo dviejų vaikų liko Glosteršyre, kur gyveno daug metų“, – nurodoma pareiškime.

REKLAMA

Pora susipažino per 2003 metų Kanados didžiojo prizo lenktynes Monrealyje, o susituokė 2008 metais Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje. Jie turi dvi dukteris: devynerių Savannah ir septynerių Islą.

Savo vestuvių nuotraukas pora buvo pardavusi žurnalui „Hello!“ už, kaip pranešta, 591 tūkst. eurų.

P. Phillipsas dirbo „Formulės-1“ komandoms „Williams“ ir „Jaguar“, vėliau – banke „Royal Bank of Scotland“, gyveno Honkonge.

Dabar jis turi sporto ir pramogų agentūrą. Praėjusį mėnesį paaiškėjo, kad jis reklamavo pieną Kinijos televizijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų