Karališkajai šeimai – smūgis iš Anglijos televizijos

Britų karališkosios šeimos šiais metais laukia didelė šventė – vestuves kels princesė Beatrice ir jos išrinktasis, Italijos nekilnojamo turto magnatas Edoardo Mapelli Mozzi. Tačiau jau dabar būsimą šventę temdo sunkūs šešėliai.

5

Pastaraisiais mėnesiais princesės tėvas – princas Andrew skęsta apkalbų liūne dėl draugystės su Holivudo režisieriumi Jeffrey Epsteinu ir netgi sulaukė kaltinimų dėl galimo seksualinio priekabiavimo. Visą Yorko kunigaikščių šeimą krečia skandalai, kurie palietė ir netrukus vestuves atšoksiančią Beatrice.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkajai šeimai – smūgis iš Anglijos televizijos

Nenorėdami painiotis į papildomus skandalus ir aukštinti taip aštriai aptarinėjamos šeimos, galingiausi britų TV kanalai jau dabar patvirtino, kad atsisako transliuoti karališkosios šeimos narių vestuves.

Jaunėlė Beatrice sesuo princesė Eugenie, kuri tekėjo praėjusiais metais, dar spėjo susižerti televizijų palankumą ir dėl jos vestuvių kanalai pakeitė savo transliacijos tinklelius, kad karališkosioms vestuvėms atseikėtų daugiau nei 3 valandas tiesioginės transliacijos.

Drąsesni karališkosios šeimos ekspertai netgi sako, kad šios vestuvės gali pakrypti visai kita vaga ir tapti labai privačios, norint išvengti galimų skandalų dėl tėvo pasirodymo dukters šventėje.

Dar praėjusį vakarą ITV televizija patvirtino, kad „jokiais būdais nekeis programų tinklelio dėl to, kad transliuotų vestuvių ceremoniją“. Tą patį patvirtino ir BBC kanalas, tačiau neatmetė galimybės, kad galėtų parodyti vestuvių ceremoniją netiesioginiu reportažu kitais, kompanijai priklausančiais kanalais.

Beatrice aplinkai artimi šaltiniai suskubo neigti informacija, kad viešos vestuvės princesei buvo labai svarbu ir kad dabar ji jaučiasi sugniuždyta. Pasak jų, Beatrice niekuomet nenorėjo sekti sesers pėdomis ir ji pati nenori, kad televizija transliuotų jos vestuves.

„Jiedu tikrai neplanavo didelių vestuvių. Tokių, kurias reikėtų transliuoti televizijoms“, - kalbėjo šeimai artimas šaltinis.

REKLAMA

Princesė turi tvirtą užnugarį – karalienę Elizabeth II. Prieš Kalėdas karalienė netgi sulaužė jau senokai nusistovėjusius etiketo įstatymus ir leido Beatrice su sužadėtiniu dalyvauti karališkosios šeimos Kalėdinėje šventėje. Įstatymai skelbia, kad nesusituokę asmenys negali dalyvauti karališkosiose mišiose, Kalėdų priėmime.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų