Griebia už širdies: Harry ir Meghan pasidalijo miela kalėdiška nuotrauka su sūnumi

Princui Harry ir jo mylimajai Meghan Markle šie metai buvo ne tik vieni geriausiųjų, bet kartu ir vieni sunkiausių. Porai gimė sūnelis Archie, tačiau netrukus pora užsitraukė visuomenės ir žiniasklaidos neapykantą, mat vengė ne tik viešai kalbėti, bet ir rodyti akimirkas iš savo privataus gyvenimo.

4

Tiesa, per didžiąsias metų šventes, panašu, jie nusprendė pasitaisyti ir pasidalijo itin mielu kalėdiniu atviruku.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Privers nusišypsoti: Harry ir Meghan pasidalijo itin miela kalėdiška nuotrauka su sūnumi

Nuotraukoje antrame plane matomas princas Harry ir M. Markle, o pirmajame plane visas dėmesys skiriamas itin mielam Archie.

Artimas šaltinis užsienio žiniasklaidai sakė, jog šis atvirukas buvo nusiųstas šeimos draugams, labdaroms ir kitiems, su kuriais jie dirbo per pastaruosius metus. „Linksmų Kalėdų ir laimingų naujųjų metų“, – rašoma ant atviruko.

Primename, kad princas Harry, M. Markle ir jų sūnus Archie šiais metais Kalėdų su visa likusia karališkąja šeima nešvęs. 

BNS dar anksčiau pranešė, kad užuot prisidėję prie karalienės Elizabeth II jos Sandringamo dvare Norfolke Rytų Anglijoje, pora ir jų sūnelis Archie šventes praleis su Jungtinėse Valstijose gyvenančia Meghan motina.

„Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė laukia išplėstinės šeimos susitikimo šio mėnesio pabaigoje“, – sakoma pernai susituokusios poros paskelbtame pareiškime.

„Praėjusias dvejas Kalėdas praleidusios Sandringame, Jų Karališkosios Aukštybės šiemet šventes kaip nauja šeima praleis su kunigaikštienės motina Doria Ragland, – sakoma pareiškime. – Šis sprendimas atitinka precedentą, kurį anksčiau nustatė kiti karališkosios šeimos nariai, ir yra remiamas Jos Didenybės Karalienės.“

Kol kas neaišku, ar pora nuvyks pas D. Ragland, ar pakvies ją į Didžiąją Britaniją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų