Aiškėja daugiau detalių dėl 98-erių princo Philipo sveikatos

Didžiosios Britanijos princas  yra „labai gerai“ prižiūrimas, pareiškė jo sūnus princas Charlesas pirmadienį, monarchės Elizabeth II (Elzbietos II) sutuoktiniui trečią naktį praleidus ligoninėje dėl „senos ligos“.

3

„Ligoninėje juo labai gerai rūpinasi. Kol kas tai yra viskas, ką žinome“, – sakė Charlesas žurnalistui per vizitą šiaurinėje Anglijoje, paklaustas apie jo tėvo sveikatą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Philipas

98 metų princas Philipas penktadienį buvo paguldytas į karaliaus Edwardo VII ligoninę. Bakingamo rūmai nurodė, kad ten jis paguldytas „stebėjimui ir gydymui dėl senos ligos“.

Taip pat pranešime sakoma, kad tai padaryta „atsargumo sumetimais“.

Pranešama, kad Edinburgo kunigaikštis į ligoninę buvo atskraidintas sraigtasparniu iš šeimos Sandringamo dvaro Norfolke, Rytų Anglijoje, kur jis praleidžia daugiausia laiko nuo 2017 metų, kai nusišalino nuo daugumos visuomeninių pareigų. Dėl šio įvykio 93 metų karalienė Elizabeth nepakeitė savo planų.

Penktadienį iš Londono ji traukiniu atvyko į Sandringamą, kur kasmet praleidžia Kalėdas su karališkąja šeima. Sekmadienį lydima sūnaus Edwardo su šeima ji dalyvavo mišiose. Princas, propagavęs sveiką mitybą ir pastangas palaikyti gerą fizinę formą, metams bėgant neišvengė sveikatos problemų.

Bulvarinis laikraštis „The Sun“ pranešė, kad karalienės vyras jau mėnesį sirguliuoja, o pargriuvęs turėjo porą dienų praleisti lovoje.

Pastaraisiais metais princas Philipas gulėjo ligoninėje dėl pilvo chirurgijos operacijos, šlapimo pūslės infekcijų ir dėl širdies arterijos užsikimšimo. Be to, jį kankina dešiniojo riešo sąnario uždegimas. Sausio mėnesį netoli Sandringamo dvaro princo vairuojamas visureigis susidūrė su kitu automobiliu ir apvirto. Kitą automobilį vairavusiai moteriai lūžo riešas. Po šio įvykio Philipas moters atsiprašė ir atsisakė vairuotojo pažymėjimo.


Rašyti komentarą...
V
Va
2019-12-23 19:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pylypui jau Žemė obuoliu pakvipo... Nėr dyvo ,retas vyras tokio amžiaus sulaukia.
Atsakyti
0

A
ARVYDAS
2020-01-07 04:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu ir labai praturtintų pasaulį informacija apie vaistus,kuriuos kasdien vartoja karališkos britų šeimos ilgaamžiai..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų