Tiesa, dėl itin prastos princo Philipo sveikatos būklės pora raginama šį interviu kol kas nukelti, tačiau užsienio žiniasklaidoje jau sklando kalbos apie tai, kas interviu metu bus paliesta.
Interviu metu princas Harry teigė, kad jo ir Meghan pasitraukimas iš karališkosios šeimos buvo „nesuvokiamai sunkus“, ir kad tai jam primena jo paties mamą, princesę Dianą, kuri išgyveno panašią patirtį.
Tai – pirmasis interviu, kurį pora davė po to, kai praėjusiais metais paliko karališkąją šeimą.
„Esu labai laimingas, ir man palengvėjo, kad galiu čia kalbėtis su jumis šalia sėdint ir mano žmonai. Sunku suvokti, ką jai reiškia visa tai, ką anksčiau teko patirti vienai. Mums abiems buvo nepakeliamai sunku, tačiau bent jau turėjome vienas kitą“, – vaizdo ištraukoje sakė princas Harry.
Anot jo, jį labiausiai gąsdino faktas, kad istorija ir vėl kartosis, turėdamas omenyje savo motiną.
Diana ir princas Charlesas išsiskyrė 1990-aisiais, o po 7 metų princesė žuvo avarijoje. Harry dažnai didelį žiniasklaidos susidomėjimą laikė viena jos mirties priežasčių.
Teigiama, kad minėtame interviu bus daug įdomių ir gluminančių klausimų, o išgirdusi viską, ką pora turėjo pasakyti, O. Winfrey atsakė, jog jiedu pasakė daug šokiruojančių dalykų. Interviu turėtų pasirodyti kovo 7-ąją, tačiau dėl prastos princo Phillipo sveikatos reikalaujama tai nukelti.
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad britų karalienės Elizabeth II 99 metų sutuoktinis princas Philipas pirmadienį išvyko iš privačios Londono ligoninės, kur praleido beveik dvi savaites, atlikti širdies tyrimų ir gydytis kitoje ligoninėje
Pakrikus jo sveikatai, karalystė jau turi parengusi ir išdėsčiusi kruopštų veiksmų planą, kurio bus imtąsi, kai šis mirs. 99-eriu princas pastaruoju metu vis dažniau laiko praleidžia ligoninėje.
Tiesa, toks planas yra parengtas labai seniai ir vykdomas, kai miršta bet kuris karališkosios šeimos narys. Veiksmai, kurių bus imtąsi mirus karalienei ar kitam karališkosios šeimos nariui, buvo rengiami jau nuo 1960 metų, tačiau iki šiol jie buvo laikomi paslaptimi.
Mirus princui Philipui bus imtasi plano kodiniu pavadinimu – „Operation Forth Bridge“, kuris susijęs su geležinkelio linija tarp Edinburgo ir Faifo. Visas pasaulis sužinos naujieną tik tada, kai Bakingamo rūmai oficialiai ją praneš žiniasklaidai. Pastaruoju metu turėjęs ne vieną sveikatos problemą karalienės sutuoktinis dalyvauja savo laidotuvių planavime. Anot šaltinių, princas nenorėtų didelio šurmulio, jo noras – nedidelės, kariško stiliaus šermenys
Tiesa, mirus karalienei, kodinis pavadinimas būtų kitoks – „Operation London Bridge“ (liet. Londono tilto operacija). Pagal naująjį pranešimą, visų pirma karalienės privatus sekretorius, seras Christopher Geidt, susisieks su tuometiniu ministru pirmininku, panaudodamas kodinį žodžių junginį „London Bridge is down“, informuojantį apie jos mirtį.
Kodinis žodžių junginys bus naudojamas siekiant išvengti, kad komutatoriaus operatoriai sužinotų apie šią naujieną, prieš pranešant apie tai valdžiai. Tuomet bus pradėta Londono tilto operacija (angl. London Bridge Operation) – labai organizuoti veiksmai, kurie pasibaigs monarchės laidotuvėmis.
Monarchė bus palaidota praėjus 12-ai dienų po jos mirties.