Kalnų Parką drebino naujojo TV3 sezono „Skirtingai nuostabūs“ atidarymo šventė

Šį šeštadienį, rugsėjo 4-ąją, Vilniaus Kalnų Parką drebina naujojo TV3 sezono „Skirtingai nuostabūs“ atidarymo šventė. TV3 žiniasklaidos grupė tiki, kad net ir būdami skirtingi, visi galime rasti bendrą kalbą ir sugyventi, o būtent iš tokios įvairovės gimsta ir viso pasaulio grožis bei įdomumas.

Naujojo sezono šūkis „Skirtingai nuostabūs“ ragina švęsti savo unikalumą kartu!

(119 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 sezono atidarymas

Į naujojo TV3 sezono atidarymo šventę gausiai plūdo kviestiniai svečiai. Tarp jų – aistringai savo darbui atsidavę kolegos, partneriai, prodiuseriai bei daugybė visuomenėje žinomų veidų. Į iškilmingą naujojo sezono šventę atvyko ne tik tie, kuriems patirtis televizijoje ne naujiena, bet ir tie, kurie prie laidų vedėjų vairo stos pirmąkart.

„Pasitikdami naują sezoną, kiekvienais metais kartelę sau keliame vis aukščiau. Bendromis jėgomis siekiame, kad naujasis sezonas džiugintų ne tik žiūrovus, bet ir mus pačius. Neatsitiktinai šį sezoną pavadinome „Skirtingai nuostabūs“ visi mes iš tiesų esame skirtingi, bet būtent tuo ir žavūs. O televizija, transliuodama įvairius pasakojimus ir istorijas, dalindamasi naujienomis, pranešdama svarbiausias žinias ir suteikdama daugybę įvairiausių emocijų, mus, tokius skirtingus, geba suvienyti. Mes gyvename tuo, kuo gyvena kiekvienas mūsų žiūrovas, stengiamės įsiklausyti į visų jų poreikius ir pasiūlyti tokią programą, kurioje ką pasižiūrėti rastų visi. Šiandien, kartu su visais, mes norime džiaugtis visų mūsų unikalumu ir pakviesti dar vieną, „skirtingai nuostabų“ sezoną praleisti kartu su mumis“, – sakė TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Po L. Blaževičiūtės pasveikinimo, vakaro svečiai buvo kviečiami iškilmingą vakarą užbaigti besiklausant laukiamiausio metų koncerto – Egidijaus Dragūno-SEL pasirodymo.

Naujajame TV3 sezone „Skirtingai nuostabūs“ žiūrovai išvys ne tik jau pamiltas laidas ir projektus, bet ir naujienas. Mylimiausias rudens projektas „X faktorius“ primins, kad pasaulyje nėra dviejų tokių pačių žmonių, o dar įvairesni jie yra muzikoje. Skirtingi tembrai, ryškūs charakteriai ir pačios įvairiausios istorijos jau nuo rytojaus žiūrovus ir vėl džiugins prie TV ekranų. Atsinaujinusi kulinarė laida „Gardu gardu“ savaitgaliais kvies gurmaniškiems, tačiau net ir pradedantiems sunkumų nekelsiantiems patiekalams, o „La maistas“ su Gian Luca priešakyje keliaus po Lietuvos ūkius. Tuo tarpu „Virtuvės istorijos“ tradiciškai pakvies pokalbiams su žinomais žmonėmis prie gardžių patiekalų.

Įdomiausius pašnekovus prakalbins ir jų neįtikėtinas istorijas laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pristatys Kristina Rimienė, o paprastai ir aiškiai apie įvairias ligas papasakos naujoji laidos „Sveikata.lt“ vedėja Aistė Paškonienė. Tie, kuriuos domina statybos, interjeras, ir viskas, kas susiję su namais, kviečiami įsijungti „5 žvaigždučių būstą“, o laidos „Svajonių ūkis“ ir „Svajonių sodai“ patiks visiems, kuriuos domina žemės ūkio vystymas ir sodininkystė.

REKLAMA

Tikra šio sezono naujiena taps laida „Amžius – ne riba“. Mintis apie laidą vyresnio amžiaus žmonėms buvo brandinta jau kurį laiką, o vedėja Larisa Kalpokaitė tarsi pati savo patirtimi pateisina laidos pavadinimą, mat pirmąkart išbandys tokią rolę. Galiausiai, šeštadienio vakarais žiūrovų lauks pamiltas žaidimas „galvOK“, kuris ir šį sezoną privers kaip reikiant pasukti galvą.

Ne ką mažiau įtraukiantis turinys žiūrovų laukia ir darbo dienomis. Pirmadieniais aktualijas nagrinės „Karštai su tv3.lt“, o antradieniais laida „Prieš srovę“ bandys išsiaiškinti, kur slypi tikroji tiesa. Trečiadieniais juoko ašaras žiūrovai bus kviečiami šluostytis kartu su tikrais ekspromto meistrais iš „Gero vakaro šou“, o ketvirtadieniais karštomis nusikaltėlių pėdomis šį sezoną ir vėl seks laida „Farai“. O štai vis labiau vėstančiais rudens vakarais penktadieniais išvyskite visą pasaulį papirkusias kino juostas.

Tačiau tai – ne vienintelės naujienos. Dabar net ir darbo dienomis žiūrovai su TV3 patirs daugybę skirtingų emocijų. Romantinės istorijos, detektyvai ir humoro serialai bei filmai pakvies dieną pradėti su maloniausia nuotaika.

Būkime „Skirtingai nuostabūs“ ir savo unikalumą švęskime kartu su TV3!


Rašyti komentarą...
P
Pikts
2021-09-04 20:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką žiūrėti-senus nusibodusius filmus ir serialus? Ar beviltiskus pletkus? Ar vaivorykštinių tipo gyvenimus? Jau gal laikas persivadinti įkyrėjusių reklamų reklamvizija? Ar melagienų skleidikais?
Atsakyti
0

n
neskieskit
2021-09-05 07:24:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
ką jūs galite sudrebinti - seni, atsibodę ir ir atsiduodantys naftalinu.
Atsakyti
0

E
Egle
2021-09-04 19:36:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Versti sita valdze ir surenkti naujius rinkimus prezidentas tuo turi usiimti.taskas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų