Kalbos pasitvirtino: su vyru neseniai išsiskyrusios Ieva Swan širdį užkariavo treneris Simas Kučas

Metų pradžioje apie skyrybas su tinklalapio „Motyvuoti atletai“ įkūrėju, sveikos gyvensenos specialistu Arturu Swan pranešusi tinklaraštininkė Ieva Swan šiandien mėgaujasi užgimusiais jausmais. Moters širdį užkariavo treneris Simas Kučas.

Kalbos apie poros santykius virė jau iškart Ievai išsiskyrus su A.Swan, tačiau moteris nieko nekomentavo ir kalbas neigė, tvirtindama, kad ji ir S.Kučas yra geri draugai.

Galiausiai žinią apie jausmus Simui Kučui, socialiniuose tinkluose patvirtino pati Ieva. Sekėjams paklausus ar ji ir S.Kučas yra pora, moteris brūkštelėjo „Taip, mes su Simu pora“.

Taip pat moteris užbėgo įvykiams už akių ir paaiškino, kad su Simu puoselėti vienas kitam šiltus jausmus pradėjo tik po skyrybų su buvusiu vyru.

Primename, kad I.Swan laidoje „Pasikalbėkim“ pirmą kartą prabilo apie skyrybas. 

Pasak I. Swan, susitaikyti su skyrybomis jai labiausiai padėjo karantino suvaržymai: „Labai padėjo pandemija, kad ir kaip tai baisiai skambėtų. Ji padėjo suprasti, ko tu nori iš gyvenimo. Dalis mano perversmo buvo tai, kad išvažiavau į Tenerifę. 

Du su pusę mėnesio kasdien atsikeldavau su saule ir turėjau šalia vandenyną. Turėjau neišbandytų veiklų, tapau dar labiau pasitikinti savimi, laisvesnė. Kai esi užversta darbais, o tada atsiduri ten, kur šilta, žmonės laimingi, tampi toks pats.“

Stilistė tikina, jog sprendimas skirtis nebuvo lengvas. Visgi, ji šiandien gali pasidžiaugti – su buvusiu sutuoktiniu išliko draugais: „Nėra visiškai taip. Tas sprendimas neatėjo per dieną. Kiekvienas mano gyvenimo sprendimas – apgalvotas, išjaustas, išverktas. Viskas savo laiku, tikrai ne viskas iš karto. 

Išsiskyrėme taikiai. Susitinkame išgerti kavos. Nemanau, kad gerai pyktis, kai daug bendrų veiklų, gyvename viename mieste. Kad išliktum draugais, reikia būti protingais, daug kalbėtis. 

Širdžiai neįsakysi. Nei pasirinksi žmogų pagal kažkokį sąrašą, nei yra kažkokių taisyklių. Daugiau reiktų apgalvoti prieš priimant sprendimus, nors gyvenime jie vyko labai apgalvoti.“ 

„Vienu metu vaikus planavome, vėliau jau ne. Buvo viskas. Tai nebuvo skyrybų priežastis. Norėčiau vaikų. Ne dabar, nesakau, kad po pusmečio, bet kažkada tikrai norėčiau būti mama“, – gandus, esą išsiskyrė, nes nesutapo požiūriai į tėvystę, neigia I. Swan.  


Rašyti komentarą...
t
taigi
2021-08-02 15:55:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ir taip aisku visos skyrybos del nauju jausmu su mazomis isimtimis
Atsakyti
0

I
Ir
2021-08-03 15:32:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas jos tokios ir kas jie tokie,kad apie juos reikia žinoti..?Skiriasi...vedasi..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų