Ieva Swan – apie skyrybas ir gyvenimą pakeitusį įvykį: išgyveno tragišką avariją

Stilistė Ieva Swan laidoje „Pasikalbėkim“ pirmą kartą prabilo apie skyrybas. Moteris pasakoja, kas padėjo atsitiesti ir prisimena gyvenimą pakeitusį įvykį. 

Pasak I. Swan, susitaikyti su skyrybomis jai labiausiai padėjo karantino suvaržymai: „Labai padėjo pandemija, kad ir kaip tai baisiai skambėtų. Ji padėjo suprasti, ko tu nori iš gyvenimo. Dalis mano perversmo buvo tai, kad išvažiavau į Tenerifę. 

Du su pusę mėnesio kasdien atsikeldavau su saule ir turėjau šalia vandenyną. Turėjau neišbandytų veiklų, tapau dar labiau pasitikinti savimi, laisvesnė. Kai esi užversta darbais, o tada atsiduri ten, kur šilta, žmonės laimingi, tampi toks pats“.

Stilistė tikina, jog sprendimas skirtis nebuvo lengvas. Visgi, ji šiandien gali pasidžiaugti – su buvusiu sutuoktiniu išliko draugais: „Nėra visiškai taip. Tas sprendimas neatėjo per dieną. Kiekvienas mano gyvenimo sprendimas – apgalvotas, išjaustas, išverktas. Viskas savo laiku, tikrai ne viskas iš karto. 

Išsiskyrėme taikiai. Susitinkame išgerti kavos. Nemanau, kad gerai pyktis, kai daug bendrų veiklų, gyvename viename mieste. Kad išliktum draugais, reikia būti protingais, daug kalbėtis. 

Širdžiai neįsakysi. Nei pasirinksi žmogų pagal kažkokį sąrašą, nei yra kažkokių taisyklių. Daugiau reiktų apgalvoti prieš priimant sprendimus, nors gyvenime jie vyko labai apgalvoti“. 

„Vienu metu vaikus planavome, vėliau jau ne. Buvo viskas. Tai nebuvo skyrybų priežastis. Norėčiau vaikų. Ne dabar, nesakau, kad po pusmečio, bet kažkada tikrai norėčiau būti mama“, – gandus, esą išsiskyrė, nes nesutapo požiūriai į tėvystę, neigia I. Swan.  

Moteris interviu metu prisiminė ir dar paauglystėje patirtą avariją. Pasak jos, jei ne šis įvykis, galbūt jau būtų dalyvavusi Olimpinėse žaidynėse: „Kai man buvo penkiolika ar šešiolika metų, patekau į baisią avariją – išskridau pro priekinį mašinos langą. Priimu tai kaip pamoką, dabar visada automobilyje užsisegu diržą. 

REKLAMA

Metus laiko negalėjau turėti jokio fizinio aktyvumo. Po metų grįžau į sportą, bet nebebuvau tikra, kad pasieksiu tą patį, ką galėjau anksčiau. 

Buvau labai susitrenkusi galvą, dvi dienas buvau praradusi atmintį. Net savo vardo neprisiminiau. Iki galo negaliu pasakyti, kas atsitiko“, – pasakoja Ieva Swan.


Rašyti komentarą...
D
Daktaras
2021-07-23 15:47:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia tu sportinke ar tau kalbėt apie sportą, vaikus šeima paprasčiausiai nežinanti ko norinti kalė su šiokiais tokiais išvaizdos navarotais.
Rimtas vyras butų uzžspaudęs užkrovęs vaikais ir būtum paprasta namų šeimininke, ne tau rinktis ne tau suprast kas šeima, ir gyvenimo tiesa....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų