Aktorė Grudytė mini jubiliejų: bėgantys metai atnešė pasikeitimų ir staigmenų

Žymi Lietuvos aktorė Agnė Grudytė liepos 9-ąją švenčia 35-ąjį gimtadienį. Ji puikiai žinoma iš tokių populiarių serialų, kaip „Naisių vasara“, „Meilė gydo“ bei „Prakeikti“.

7

Viena mylimiausių šalies aktorių daugiausia dėmesio skiria dukrai Ievai ir vyrui. Aktorės teigimu, rūpintis mylimais žmonėmis – didelis malonumas, todėl nenuostabu, kad vis dažniau moteris išgirsta iš draugų ir pažįstamų, kad yra labai šeimyniška, jauki, šilta bei gebanti aplink save suburti žmones.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorė Grudytė mini jubiliejų: bėgantys metai atnešė pasikeitimų ir staigmenų

Prieš metus laidoje „Pasikalbėkim“ moteris atskleidė, kad šiuo metu yra komforto zonoje iš kurios nesinori niekur išeiti: „O ją man teikia artimieji ir vidinė ramybė. Kiekvieną dieną galima rasti kuo pasiskųsti, bet aš nenoriu koncentruoti minčių į tai, kas negerai, nes tai tiesiog laiko švaistymas.“

Kad geba nepažįstamus žmones suburti į linksmą ir draugišką kompaniją, Agnė įsitikino 2019 metų rugpjūtį. Būtent tada ji su vyru pakvietė 18 artimų draugų į Kiprą, kur net savaitę visi kartu šventė poros vestuves.

Nors aktorė su ilgamečiu draugu Sauliumi Sėjūnu aukso žiedus sumainė Vilniaus santuokos rūmuose, jokios didesnės šventės po ceremonijos nerengė. Tačiau bičiuliai, anot Agnės, vis nedavė ramybės su klausimu, kada bus atšvęstos vestuvės.

„Kai susituokėm gruodį, mudu visai nenorėjom švęsti ir ypač nenorėjom jokių tradicinių vestuvių šventimų. Dar juokavom: kaip gali žmonės švęsti dvi ar tris dienas, kam to reikia? Bet po kiek laiko natūraliai atėjo noras paminėti santuoką draugų kompanijoje ir visiems sykiu paatostogauti“, – prisiminimais dalijasi Agnė.

Ji džiaugiasi, kad visi puikiai sutarė, nekilo jokių nesusipratimų, o idėja suburti nepažįstamus žmones į bendrą būrį – pasiteisino. Aktorė atvirai sako, kad po vestuvių vis dažniau pagalvojanti apie šeimos pagausėjimą.

„Tikrai tam nesakau ne ir tikrai norėčiau dar vieno vaiko. Bet bus taip, kaip Dievas duos“, – paslaptingai šypteli moteris.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų