K. Ivanova atskleidė, kaip pasirūpinti savimi vasarą: dviračio išrasti nereikia

Dainininkė bei grožio salono savininkė Kristina Ivanova apie grožį tikriausiai žino viską. Vis dėlto žinoma moteris neslepia – tam, kad ir kitos merginos suprastų, kaip tinkamai savimi pasirūpinti vasaros metu, dažnai reikia prašyti profesionalų pagalbos.

28

Naujienų portalui tv3.lt K. Ivanova atskleidė, ką daryti besidažančioms vasarą bei kaip prižiūrėti kūną ir plaukus tada, kai nusprendžiate pasilepinti saulės voniomis.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristinos Ivanovos fotosesija

- Kai už lango taip šilta, daugelis merginų susiduria su makiažo sukeltomis problemomis – pastarasis tiesiog „nubėga“. Ką reikėtų daryti vasarą?

- Visko reikia išmokti, ateiti į makiažo pamokėles – juk jos vyksta ne veltui. Visai neseniai išmokiau klientę, kaip teisingai naudoti pudrą, jog ji puikiai fiksuotų makiažą ir nesiteptų.

Kažkada prieš koncertą esu pravedusi ir nedidelę makiažo pamokėlę sesei ir Godai (Goda Alijeva, – red. past.). Sesė džiaugėsi ir sakė, kad tikrai nežinojo tokių elementarių dalykų. Aš pati daug ką sužinojau per kursus ir mokslus profesionalioje makiažo mokykloje.

Žmogus makiažo pamokoje dieninį, bazinį makiažą, išmoksta pasidaryti tiesiog puikiai. Yra tam tikros priemonės, šepetėliai, o tada išrasti dviračio nereikia – paprasčiausiai reikia žinių. Atrodo, kad makiažą pasidaryti paprasta, tačiau kaip pasidaryti gražų makiažą, reikia žinoti.

- Kaip apsaugoti odą deginimosi metu? Kaip tai darote jūs pati?

- Dabar net nevengiu nueiti ir į soliariumą, o degindamasi būtinai naudoju kremą. Veidui dažnai naudoju kremą su tonu, kuris apsaugotų nuo ultravioletinių spindulių. O šiaip stengiuosi veido išvis nedeginti – nešioju kepurę. Kūnui naudoju stiprų apsauginį kremą.

- Kaip patartumėte vasarą prižiūrėti plaukus?

- Svarbiausios priemonės plaukams yra geras šampūnas ir kaukė, plaukų galiukų aliejus arba šilko priemonės. Ant drėgnų plaukų paskirsčius tokią priemonę, ji apsaugo ne tik nuo karščio, žalingo oro poveikio, bet ir saulės spindulių. Plaukai tarsi apsitraukia plėvele, kurios nė nepajausi. Tai – mano plaukų plovimo rutina, o be šios priemonės aš niekur neišeinu. Labai svarbu pasirinkti tokias priemones, kurios tiktų būtent jums, o tai patarti gali profesionalas. Taip pat svarbu produktus keisti, kad plaukai prie nieko nepriprastų.

REKLAMA

Tas pats ir su oda – svarbus geras odos paruošimas, drėkinantis kremas, o jei jūsų oda brandesnė – hialurono serumas. Labai svarbus ir tinkamas makiažo nuvalymas, kuris turi būti kaip „Tėve mūsų“ – oda turi kvėpuoti. Po nakties, kai plauname veidą, neturėtume jo trinti ir šalinti to riebalo, kurį veidas pasigamino nakties metu. Svarbu veidą apsiplauti, bet jo netrinti. Tai – tarsi natūralus kremas, kuris yra labai reikalingas mūsų odai.

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų