REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2021 jau šiandien įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu.

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2021 jau šiandien įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu.

REKLAMA

Atlikėjas Justinas Jarutis nustebino gerbėjus – ant raudonojo kilimo muzikantas pasirodė su naująja širdies drauge Urte. 

Ant raudonojo kilimo kalbintas J. Jarutis apie mylimąją atvirauti nepanoro: „Gerai jaučiamės. Nekomentuosime. Kažkaip labiau mėgstame tokius dalykus pasilaikyti sau“, – sakė J. Jarutis.

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų ir muzikos kūrėjų Justinas Jarutis pretenduoja susižerti net penkis M.A.M.A apdovanojimus. Kaip pats sako, praėję metai buvo ypač darbingi, todėl nenuostabu, kad sulaukė tiek nominacijų. Viena jų – Metų daina/kūrinys ir būtent už dainą „Rugpjūtis“, kurią Justinas sukūrė kartu su dainininke Jessica Shy. 

Justinas Jarutis pasirodys ir ant M.A.M.A apdovanojimų scenos – su Jessica Shy atliks bendrą kūrinį. Taip pat ant scenos pasirodys Vaidas Baumila, FC Baseball, Evgenya Redko, naują bendrą dainą publikai pristatys Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“. Daugiau žvaigždžių vardų organizatoriai paskelbs netrukus. Laukia dar ne vienas siurprizas! 

REKLAMA
REKLAMA

M.A.M.A saugumo priemonės: 

Šiais metais, organizuojant ceremoniją kaip renginį, M.A.M.A apdovanojimų organizatoriai ėmėsi svarbiausių priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje. Dar prieš apdovanojimus, dėl sklandaus bendradarbiavimo, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais.

REKLAMA

Muzikos apdovanojimams M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė specialų planą, kuris leistų užtikrinti saugumą arenoje repeticijų bei renginio metu. Atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus, M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių, kaip griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, ėmėsi ir papildomų priemonių. 

REKLAMA
REKLAMA

Bendradarbiaujant su klinika „UnaVita“ patenkant į areną tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje renginio metu dirba apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus. 

M.A.M.A. 2021 raudonojo kilimo transliaciją galėsite stebėti čia: 

Taip pat kviečiame stebėti ir pačius M.A.M.A. apdovanojimus: 

Tapkite svarbiausio muzikinio įvykio liudininkais ir apdovanojimus pasitikite ne ką mažiau įtraukiančioje, vienintelėje tokioje raudonojo kilimo transliacijoje per tv3.lt!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų