Justiną Bieberį tik prajuokino gandai apie santykius su Kourtney Kardashian

Justiną Bieberį (21 m.) juokina gandai apie romantiškus jo ir turtingos bei garsios šeimos atstovės Kourtney Kardashian (36 m.) santykius.

68

Žiniasklaida gruodį pranešė, kad atlikėją su Kim Kardashian (35 m.) seserimi sieja daugiau nei paprasta draugystė. Neva Kardashian tik naudojasi juo, kad atkeršytų savo eks, kuris irgi mėgsta jaunesnes moteris.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: kuri gražuolė šiais metais taps Justino Bieberio mylimąja?

Neseniai atlikėjas lankėsi amerikiečių televizijos laidoje „The Bert Show“ ir buvo paklaustas ką mano apie šiuos gandus. „O, žmogau, manimi naudojasi? Kaip taip gali būti?“, – juokėsi atlikėjas. Paskui kiek surimtėjo ir pridūrė: „Palikim viską taip kaip yra. Iš tikrųjų, ji nuostabi, beje, aš seniai pažįstu jos šeimą.“

Ir tai tiesa, Kardashianų ir Bieberių šeimos jau ilgus metus labai glaudžiai bendrauja. Žiniasklaida Bieberį siejo ir su dar viena šeimos moterimi – modeliu Kendall Jenner. Tačiau tiek ji pati, tiek Justinas prisiekinėjo, kad jiedu tik geri draugai. Beje, maždaug prieš savaitę Justinas Bieberis „Instagram“ paskyroje paskelbė apie savo jausmus modeliui ir aktoriaus dukrai Hailey Baldwin (19 m.).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų