Jurijus sulaukė jaudinančios dovanos: atskleidė, ko niekada neprašo

Vos atlikėjas Jurijus Veklenko buvo išrinktas atstovauti Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse, IT srityje dirbančio vaikino gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, rašoma pranešime spaudai.

31

Garbę dainuoti už savo šalį Klaipėdoje gimęs Jurijus priima kaip didelę atsakomybę ir priduria: „Dainuosiu ne tik už Lietuvą, bet ir už Klaipėdą.“

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurijus sulaukė jaudinančios dovanos: atskleidė, ko niekada neprašo

Penktadienio popietę J.Veklenko sulaukė malonaus dėmesio – visų klaipėdiečių vardu jam buvo įteikta gimtojo miesto – Klaipėdos – vėliava. Tai buvo patikėta padaryti miesto mero žmonai, džiazo festivalių organizatorei Ingai Grubliauskienei.

„Šią misiją darau su dideliu malonumu. Kadangi Jurijus gimė uostamiestyje, tačiau jau beveik 10 metų gyvena ir dirba Vilniuje, atvykau jam įteikti Klaipėdos vėliavą tiesiai į sostinę“, – sakė Klaipėdos mero žmona.

„Uostamiestyje aš užaugau, čia prasidėjo mano karjera mokykloje, studijoje „Grock“. Ne veltui Klaipėda yra iki šiol laikoma Lietuvos muzikos sostine. Čia gausu koncertų, festivalių, daug jaunų, perspektyvių muzikantų. Tikiuosi, kad ir jiems pasiseks taip, kaip man. Svarbu, kad atlikėjai nepasiduotų, – gražiai apie gimtąjį miestą atsiliepė Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“. – Turėti su savimi Klaipėdos vėliavą yra didžiulė garbė, nes čia užaugau. Šią vėliavą pasikabinsiu namuose, garbingoje vietoje.“

Kuklumu pasižymintis Jurijus neslėpė laukiantis tiek klaipėdiečių, tiek visų lietuvių palaikymo. Tai jam šiuo metu labai svarbu. Tiesa, paklaustas, ar tautiečiai gali finansiškai prisidėti prie jo gerovės „Eurovizijoje“, dainininkas išliko diplomatiškas.

„Aš labai norėčiau surengti koncertą Klaipėdoje, nes esu kilęs iš ten. Žinau visus žmones, kurie ten gyvena, visi man artimi. Ten, kur prasidėjo mano muzikinė karjera, ten ir norėčiau surengti įspūdingą pasirodymą. O dėl finansinės pagalbos... Aš tokių dalykų niekada neprašau. Man labiausiai reikia emocinės paramos. Visos žinutės, kurių taip gausiai sulaukiu, labai padeda. Juk man patikėta tokia atsakomybė, tad žmonių palaikymas – itin svarbus“, – kalbėjo J.Veklenko.

Iš Klaipėdos mero žmonos miesto simbolio sulaukęs Jurijus taip pat išgirdo ir pakvietimą apsilankyti pas Klaipėdos vadovus, taip pat buvo užsiminta, jog Jurijaus gimtasis miestas yra pasirengęs padėti surengti nepamirštamą pasirodymą didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų