Juodeikos mylimoji – apie sužadėtuves: iš pradžių galvojo, kad mylimasis alpsta

Šeštadienio ryto ritualu jau tapusi TV3 televizijos žiūrovus žadinanti kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ ir šįkart paruošė itin azartišką dvikovą. Dėl geresnio virtuvės šefo vardo susikaus du bičiuliai – tai sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas-Vyšniukas ir televizijos laidų prodiuseris, aktorius Gediminas Juodeika.

O kuris judviejų gamina geriau nuspręsti teks Gedimino sužadėtinei ir Ramūno gerai draugei Živilei Jonikaitei.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Juodeikos mylimoji – apie sužadėtuves: iš pradžių galvojo, kad mylimasis alpsta

Legendiniame Kauno restorane „Miesto sodas“ esančiose kūrybinėse dirbtuvėse „Gastro siena“ įsikūrusioje studijoje laidos herojų laukia ne tik gardžių, bet ir sveikų bei subalansuotų patiekalų receptai. Burtai lems, jog Ramūnas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciute-Čibirkiene, gamins omega rūgščių prisotintos silkės „mojito“ tešlos krepšeliuose, o Gediminas, padedamas „Kamado bono“ grilių virtuozo Tomo Petrylos, keps kreminę vištieną su parmezano sūriu ir laukiniais ryžiais iš lietuviškos, sveikai užaugintos paukštienos.

„Nesvarbu, kuris laimėsime, svarbu, kuris su ta Živile miegosime. Todėl manau, kad nepriklauso, kaip Vyšniukas gamins – ką nori gali daryt, bet laimėsiu vis tiek aš“, – azartiškai dvikovai bus nusiteikęs Gediminas.

Gedimino priešininkas, energijos ir gero humoro jausmo nestokojantis Ramūnas Vyšniauskas – išties spalvinga asmenybė. Šiandien jis net keturių restoranų vadovas, tačiau savo karjerą pradėjo kaip vienas ryškiausių Lietuvos sunkiaatlečių, pelnęs ne vieną svarbų apdovanojimą.

„Nuo vaikystės mane įkalbinėjo šiai profesijai, tik aš nepasiduodavau tam. Bet kadangi mane pagimdė štangų salėj, ir tai ne perkeltine prasme, o iš tikrųjų, tai taip gavosi, kad nutariau būti sportininku, ir būtent sunkiaatlečiu“, – apie gyvenimo pasirinkimus pasakos Ramūnas.

G. Juodeikos karjera prasidėjo jam dar besimokant mokykloje, kuomet būdamas vienuoliktokas, jis pasibeldė į vienos televizijos duris ir pareiškė norą joje dirbti. Šiandien charizmos ir žodžio kišenėje neieškantis Gediminas yra tikras eterio profesionalas bei vienas garsiausių televizijos prodiuserių šalyje. Visgi, tokį veržlų ir aktyvų vyrą gyvenimo kelyje lydi ne ką mažiau veikli ir žavi jo sužadėtinė Živilė Jonikaitė.

REKLAMA

„Mes susitikom Dubajuje. Visą savaitę gyvenome kartu tam pačiam viešbutyje, tačiau susitikom tik prie autobuso, kai jau reikėjo krautis lagaminus ir skristi namo. Ir ji – mažytė, smulki, su didžiausiu lagaminu stovėjo prie to autobuso, o aš, būdamas vienintelis džentelmenas tame autobuse, nusprendžiau jai padėti“, – apie judviejų pažintį laidoje atviraus Gediminas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų