Jolanta Leonavičiūtė išdavė nemalonią tiesą: tokie menkystos kelia pasibjaurėjimą

Fitneso trenerė, televizijos laidos „Nakties Top“ vedėja Jolanta Leonavičiūtė skelbia karą „diedams“. „Diedai“ – žmonės, kurių jai niekaip neapsiverčia liežuvis pavadinti vyrais.

21

Moteris tikina sulaukianti žinučių ir iš tų, kurie skelbiasi turintys antras puses. Dauguma jų prieš kviesdami kavos ar pietų net nesugeba pasikeisti profilių nuotraukų, kuriuose yra įsiamžinę su žmonomis, merginomis, o kartais net atžalomis. Net jei nuotraukose pozuoja vieni, „Facebook“ santykių statusas išduoda apie įsipareigojimus.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolantos Leonavičiūtės kūno formos susilaukė įvertinimo ir užsienyje

„Esu labai priešiškai nusistačiusi prieš tuos, kurie socialiniuose tinkluose dedasi šauniausiais sutuoktiniais, tėveliais, tačiau rašinėja svetimoms moterims. Kartais rašo tokias kvailas žinutes, tarsi paauglei. Būna, net kviečia susitikti“, – tv3.lt išduoda moteris.

J. Leonavičiūtė sako, kad paprastai nepažįstamiems išvis neatrašo arba maloniai atsako, kad nieko neieško ir neieškos. Tačiau tai pamažu jau ima erzinti.

„Jeigu sulauksiu dar daugiau tokių žinučių, negaliu garantuoti, kad neatsisakysiu galimybėms apie tai pranešti jų moterims. Kitą kartą jiems nebekils ranka taip elgtis. Esu beveik tikra, kad tie, kurie yra linkę ieškoti nuotykių, neapsiriboja vienu žmogumi. Tai reiškia, kad jie negerbia savo antrų pusių. O pagarba šeimoje juk svarbiausia“, – įsitikinusi J. Leonavičiūtė.

Vakar apie tai moteris rašė socialinėje erdvėje: „Rekomendacinis patarimas – gerbkit žmogų, su kuriuo esate. Nes man tokie menkystos kelia pasibjaurėjimą“. 


Rašyti komentarą...
G
Gitana
2016-11-14 12:08:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip jautru... beveik verkiu... stai kas mus pamokys gyventi - KRISTOLINE LEO :) :) :)
Atsakyti
0

C
Cha cha
2016-11-14 19:14:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi tokius ir aptarnaudavo.
Atsakyti
0

J
J.
2016-11-21 10:07:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagaliau Jolanta, labai teisingas poziuris, daugiau tokiu moteru, gal tie menkystos truputi susimastytu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų