• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį pirmadienį TV3 laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia grožis, juokas ir… kelionės.

Šį pirmadienį TV3 laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia grožis, juokas ir… kelionės.

REKLAMA

Nuo to, kur savo kelią į populiarumo viršūnę pradeda Lietuvos komikai ir kokios kelionių kryptys dabar yra populiariausios, iki to, kodėl vis daugiau moterų atsisako nešioti liemenėlę. Kai dangus už lango apsiniaukęs, tikrai rasite pramogą šio vakaro laidoje!

„Būdama namuose, iškart nusimetu visas liemenėles ir duodu savo papukams laisvę“, – sako trenerė Jolanta Leonavičiūtė, tačiau Lietuvoje ji – tikrai ne viena.

Tiesa, pirmiausiai mada atsisakyti liemenėlės pasirodė užsienyje, kai garsiausios pasaulio žvaigždės nė kiek nesigėdydamos ėmė žengti raudonuoju kilimu be liemenėlių.

Tarp tokių žvaigždžių – atlikėja Dua Lipa ir aktorė Emma Stone, o štai Jennifer Aniston be liemenėlės netgi filmavosi seriale „Draugai“.

REKLAMA
REKLAMA

Progos išlaisvinti savo krūtis nėra praleidusi ir garsioji Suomijos premjerė Sanna Marin.

2020 metų spalį ji įsiamžino ant gyvenimo būdo žurnalo „Trendi“ viršelio vilkėdama tik švarką.

REKLAMA

Tiesa, Suomijoje fotosesija ir minėta nuotrauka sukėlė aršios kritikos bangą…

Anot J. Leonavičiūtės, jei tėvai savo dukroms sakydavo, kad prisidengti krūtis yra būtina, nes tai – gėdinga, tokios patirtys perduodamos ir toliau.

„Nereiktų į tai reaguoti. Yra suknelių, kurios negražiai atrodo su liemenėle. To neturėtume gėdytis, ypač tos moterys, kurios turi natūralias krūtines“, – tikins laidoje Jolanta.

REKLAMA
REKLAMA

O štai jogos trenerė Edita Šimkutė liemenėlės nedėvi jau 10 metų.

„Mano kūnas tapo daug laisvesnis – nebesijaučiu suvaržyta. Pamenu, tais laikais, kai liemenėlę dar nešiodavau, nepatogiai įsirėždavo lankeliai, petnešėlės, o mano kvėpavimą trikdydavo per šonkaulius einanti liemenėlės dalis. Jaučiuosi komfortabiliai ir visai nenorėčiau grįžti prie liemenėlės“, – tikins laidoje moteris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, moteris sutinka, kad visiškai atsisakyti liemenėlės gali ne visos moterys.

„Turint didelę krūtinę, rekomenduoju paieškoti alternatyvų, kaip braletė, sportinė liemenėlė ar prie kūno prigudusi palaidinė“, – nuomone laidoje dalinsis Edita.

J. Leonavičiūtė taip pat sutinka, kad liemenėlės atsisakymas daugiau susijęs ne su mada, o su patogumu.

Vis dėlto, išimčių, kada ją dėvėti būtina, laikosi ir Jolanta.

„Be liemenėlės jaučiuosi gerai visur ir visada. Žinoma, į darbą ar sporto salę, sportinę liemenėlę užsidedu – nenoriu, kad speneliai styrotų kaip žvakės ir per daug atkreiptų dėmesį“, – sakys laidoje ji, tačiau netrukus pridės, kad iš tiesų vyrams ir moterims turėtų galioti tos pačios taisyklės. 

REKLAMA

O ką apie liemenėlės atsisakymą sako medikai? Visa tai – jau šio vakaro laidoje.

Antrajame laidos reportaže – vis labiau pingančios kelionės į užsienį!

Pasinaudoję paskutinės minutės pasiūlymu, dabar trumpas atostogas užsienyje galite įsigyti vos už kelis šimtus eurų. O kur verta vykti šiemet, patars jau trečią sezoną pradėsiančio žiūrovų pamėgto TV3 kelionių šou „Metam monetą“ dalyviai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas.

REKLAMA

O štai trečiasis dienos reportažas padės visiems tiems, kurie svajoja apie komiko kelią.

Pastarasis, beje, prasideda atviro mikrofono – open mic – renginiuose. Juose savo juokelius publikai pristato kiekvienas, kuris tiki, kad savyje turi bent dalelę Manto Katlerio ar Justino Jankevičiaus lygio humoro. Bet realybė ne visuomet atitinka svajones…

Necenzūruoti pradedančiųjų komikų pasirodymai – jau šį vakarą.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Vėl Smaukykla išlindo...
kaip suprantu, ji visoms kuno dalims duoda laisve, tik kam apie tai rasyti???
nu įdarbinkit šitą maskulinę ciocę kas nors pornoindustrijoj, matosi kad be šito negali, o visur kitur jos niekas jau neims.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų