• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sporto ir sveikatingumo trenerė Jolanta Leonavičiūtė imasi naujos veiklos – mažytėje salų valstybėje Indijos vandenyje organizuoja stovyklą, į kurią kviečia moteris, norinčias patirti nepamirštamą nuotykį bei pakrauti savo kūną ir sielą. 

Sporto ir sveikatingumo trenerė Jolanta Leonavičiūtė imasi naujos veiklos – mažytėje salų valstybėje Indijos vandenyje organizuoja stovyklą, į kurią kviečia moteris, norinčias patirti nepamirštamą nuotykį bei pakrauti savo kūną ir sielą. 

REKLAMA

Sportui ir sveikai gyvensenai atsidavusi Jolanta jau daugybę metų padeda žmonėms tobulinti savo kūną ir eiti sveikatingumo keliu. Trenere dirbanti J. Leonavičiūtė nusprendė nerti į dar vieną veiklą – organizuoja stovyklą moterims, kuri jau spalio pabaigoje įvyks Seišelių salose.

Kaupėsi kelis metus 

Naujienų portalui tv3.lt Jolanta atskleidė, ši idėja gimė visai ne spontaniškai – apie tai moteris galvoja jau ne vienerius metus. 

„Mintys apie stovyklų organizavimą jau porą metų neapleidžia manęs. Visada surasdavau priežasčių atidėti. Bet šie metai kitokie. Paskatino mano pačios poilsis, pasibuvimas Seišelių salose, kur pilnai atgavau fizines ir dvasines jėgas, pasikroviau gyvybinės energijos. Tai - gamtos rojaus kampelis, į kurį norisi sugrįžti“, – kalbėjo J. Leonavičiūtė. 

REKLAMA
REKLAMA

Kruopščiai ruošia programą

Kaip pasakojo J. Leonavičiūtė, jos organizuojamos stovyklos tikslas – padėti moterims sugrįžti į save, vėl pajausti savo kūną, pasibūti savo energijos apsuptyje. Tam Jolanta ruošia ypatingą programą. 

REKLAMA

„Į veiklų programą įtrauksiu rytines ir vakarines treniruotes-mankštas. Viskas apie savo kūno pajautimą, suvokimą, taip pat nugaros, pečių skausmų mažinimui, prevencijai. Mokysimės ir laikysenos bei atsivėrimo svarbos mūsų gyvenimui, kasdieninei veiklai bei asmeniniam gyvenimui. Taip pat bus kvėpavimo, meditacijos praktikos žydro vandens ir gaivaus vėjo apsupty.

Viskas savo kūnui ir sielai, kad sugrįžusios namo pas mylimus, artimus žmones galėtume dalinti savyje atrastą šviesą ir ramybę. Ir, žinoma, daug laiko sau“, – atskleidė ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasak pašnekovės, mintis suburti moteris kilo suvokus, kaip kasdienė rutina, nuolatinis bėgimas ir buvimas ne dabartyje, daro įtaką mūsų savijautai: „Tai atitolina mus nuo mūsų tikrojo aš, tikrojo sielos džiaugsmo šiame gyvenime bei artimųjų. Tik tada, kai sustabdome laiką ir atsisukame į save, galime vėl atrasti tas pamirštas gyvenimo spalvas, priimti save ir būti savimi.“

Atskleidė, kiek kainuos

J. Leonavčiiūtė ypatingą stovyklą moterims nusprendė organizuoti ne kur kitur, o jos pačios pamėgtose Seišelių salose. Anot jos, tai – nuostabi, turistų nepakrauta vieta su pasakiška gamta. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O kiekgi kainuotų malonumas skristi su Jolanta į rojaus kampelį ir aštuonių moterų draugijoje praleisti septynias naktis?

„Stovyklos kaina – 1700 eurų, už bilietus pirmyn ir atgal – 1000 eurų. Į stovyklos kainą įeina programa, apgyvendinimas, maitinimas du kartus dienoje, nuotraukos bei drono filmuota medžiaga, kad prisiminimai liktų ne tik širdy. Liko tik dvi vietos“, – atskleidė sporto ir sveikatingumo trenerė. 

Viską organizuoja pati

Tiesa, pačiai Jolantai niekada neteko dalyvauti panašiose stovyklose, todėl moteris viską organizuoja pati, pagal savo pajautimą. 

„Noriu dalintis savo žiniomis, savo energija ir parodyti koks pasaulis yra nuostabus, jei leidžiam jam tokiam būti. Iki stovyklos pradžios dar liko pusė metų, tad turiu pakankamai laiko susidėlioti programą ir kitus organizacinius dalykus. Svarbiausia kelionė gyvenime yra ta, kuri mus grąžina į save“, – pridūrė J. Leonavičiūtė. 

Grįžta prie masažų?
Va šitą gracija tai kotų yra mačius nemazai
Kokie jau čia kitokie tie metai?
Kokie jau čia kitokie tie metai?
Gal Leončiūtė jau išėjo į pensiją?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų