JAV milijardierius Muskas atskleidė, jog turi Aspergerio sindromą: tai gali sukelti daug sunkumų

JAV milijardierius Elonas Muskas visai neseniai atskleidė, jog turi sveikatos problemų. 49-erių bendrovių „Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas viešai prabilo apie tai, kad turi Aspergerio sindromą.

Šią žinią pranešė bbc.com.

Anot užsienio žiniasklaidos, savaitgalį milijardierius pasirodė JAV komedijos seriale „Saturday Night Live“, kurio metu apie tai ir prabilo.

Aspergerio  sindromą turintys žmonės supranta juos supančią aplinką kitaip nei kiti žmonės.

Manoma, kad tai pirmas kartas, kai E. Muskas kalba apie savo būklę. 

„Mano kalboje paprastai nėra daug intonacijų. Daug kas sako, jog tokia maniera labai tinka pokštams. Tiesą sakant, šiandien įsirašysiu į istoriją kaip pirmasis žmogus su Aspergerio sindromu, gavęs progą vesti šią laidą“, – kalbėjo vyras.

Sergantiems Aspergerio sindromu gali kilti sunkumų aiškinant žodinę ir neverbalinę kalbą, jiems gali prireikti daugiau laiko apdoroti informaciją.

Jiems taip pat gali kilti problemų įprastu būdu išreikšti savo jausmus. Bet jie gali būti labiau empatiški ar emociškai sąmoningesni.

Daugelis Aspergerio sindromą turinčių žmonių turi intensyvių ir labai susitelkusių interesų – kai kurie juos nukreipia sėkmingos karjeros link.

 


Rašyti komentarą...
C
Cha!
2021-05-10 11:31:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar ar ne jis ir bus švedės Gretos užnugaris??? Ji irgi turi tą patį sindromą!
Atsakyti
0

A
2021-05-10 12:11:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geitsas, taip pat, jį turi. Tik viešųjų ryšių kompanijos už didelius pinigis tai užmaskavo. Jie gali būti genialūs daugelyje sričių, bet jiems stinga žmogiškos empatijos. Jų vadovavimas ir sprendimai žmonių rasei yra pavojingi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų