Kraupioje „Teslos“ avarijoje žuvo du vyrai: vairuotojo pusėje nebuvo nei vieno žmogaus

Netoli Hiustono – kraupi avarija, nusinešusi dviejų vyrų gyvybes. Aplinkui matosi sudegusios nuolaužos, išnešami nukentėjusiųjų kūnai. Keleiviai važiavo pusiau autonominiu„Tesla“ automobiliu. Tad nei vienas iš važiavusiųjų avarijos metu nesėdėjo vairuotojo sėdynėje: vienas ilsėjosi gale, kitas – priekyje, tačiau keleivio pusėje.

2019-ųjų „Tesla Model S“ automobilis važiavo dideliu greičiu, nulėkė nuo kelio ir atsirenkęs į medį sprogo. Vaizdo įraše užfiksuoti tiršti dūmai, kilę po to, kai automobilis ėmė liepsnoti. Tad iš automobilio liko tik rėmas ir padangos.

„Tesla“ ir Nacionalinė saugaus eismo automobilių kelių administracija šio įvykio kol kas nekomentuoja. Tačiau vien šiuo metu Jungtinių Valstijų automobilių saugos agentūra tiria 27 transporto avarijas, susijusias su „Tesla“. Šiuo metu kompanija ruošiasi pristatyti pilnai autonominį automobilį.

„Tesla“ vadovas Elonas Muskas įsitikinęs, kad automobilis ne tik bus pristatytas, bet ir viršys žmogaus galimybes. Tiesa, kol automobilis galės savarankiškai vairuoti, naujoji technologija turės įveikti saugos reikalavimus.


Rašyti komentarą...
L
Lipa
2021-04-20 07:40:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnumui nėra ribų
Atsakyti
0

M
Mmmmmm
2021-04-20 06:18:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal aprasyma tai du gejai gavo gala ,
Atsakyti
0

U
Ui
2021-04-20 07:35:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei padanga sprogsta...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų