Inovacijos – ir žaislų rinkoje: vaikai pažindinsis su elektromobiliais

Automobilių rinkai vis labiau krypstant link elektrinių ir hibridinių modelių, keičiasi ir žaislų mados. Jei jau tėvai renkasi elektrinius automobilius, tokie pat siūlomi ir jų mažiesiems. Populiarus žaislų prekės ženklas Matchbox išleido seriją žaislinių automobilių, sukurtų pagal elektromobilių giganto Tesla modelį Roadster.

Norėdama supažindinti vaikus su ekologiškais automobiliais ir, palyginti, nedideliu jų poveikiu gamtai, žaislinius modelius ir jų pakuotes kompanija kuria iš perdirbamo cinko, plieno ir plastiko.

„Norėjome dirbti su Tesla tam, jog įkvėptume ateities vairuotojus vaikus. Manome, kad tėvams labai patiks matyti vaikus žaidžiant su mašinėlėmis, skatinančiomis suvokti juos supančią aplinką“, – sako kompanijos vadovė Nuria Alonso.

Po pirmojo žaislinio modelio pasirodymo, kūrėjai nežada sustoti. Jų planuose – bendradarbiavimas su Nissan, Toyota ir BMW automobilių gamintojais ir žaislų kūrimas pagal šių markių elektromobilių modelius.

„Mes esame labai patenkinti šiuo bendradarbiavimu su automobilių gamintojais ir galimybe pateikti elektromobilių įvairovę savo produktuose. Tikimės, jog tai įkvėps viso pasaulio vaikus“, – teigia ji. 

Žaislų kolekciją sudarys elektromobilių įkrovimo stotelė bei penki skirtingi automobiliai, pagaminti iš perdirbamų medžiagų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų