Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Justinas Jarutis (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Dėl koronaviruso grėsmės atšaukiama vis daugiau koncertų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Šiandien apie tai, kad nukeliamas jau rytoj, kovo 13-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje turėjęs įvykti koncertas, pranešė ir dainininkas Justinas Jarutis.

16

Dėl koronaviruso grėsmės atšaukiama vis daugiau koncertų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Šiandien apie tai, kad nukeliamas jau rytoj, kovo 13-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje turėjęs įvykti koncertas, pranešė ir dainininkas Justinas Jarutis.

REKLAMA

Kaip teigiama pranešime spaudai, koncertą jis ketina surengti šių metų gegužės 22 d.

„Šio koncerto aš ir mano komanda labai laukėme ir jam ypatingai ruošėmės, tačiau kitos išeities nėra: renginį turime nukelti. Širdyje labai liūdna, bet privalome elgtis atsakingai ir nesukelti didesnės grėsmės Lietuvos žmonėms. Dėkoju visiems už palaikymą, už skambučius ir žinutes. Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus“, – sakė atlikėjas.

REKLAMA

J. Jarutis pridėjo, kad visi įsigyti bilietai į renginį galios ir gegužės 22 dieną, jų keisti nereiks. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti nuo kovo 19 d. iki balandžio 6 d. Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia.

Praėjusią savaitę savo koncertus teko atšaukti ir grupei „Man-go“ bei dainininkui Egidijui Sipavičiui. 

Grupės „Man-go“ suplanuoti keturi pasirodymai Vilniuje, Druskininkuose, Alytuje ir Šiauliuose neįvyks. Grupė nusprendė perkelti juos į lapkritį.

Grupės narės nusprendė atsižvelgti į rekomendaciją vengti masinių susibūrimų ir renginių uždarose patalpose: „Šiandien Lenkijos Vyriausybė priverstinai atšaukė visus masinius renginius, mums pakanka apdairumo ir be draudimų“.

Koronavirusas kelia grėsmę ne tik į koncertus susirinkusiems gerbėjams ir pačioms dainininkėms, bet ir iš Londono planavusiai atskristi Viktorijai.

REKLAMA
REKLAMA

„Nors situacija Jungtinėje Karalystėje dėl COVID-19 kol kas yra rami ir toli gražu neprimena aplinkybių, susidariusių Italijoje, į Lietuvą turėčiau skristi lėktuvu, o oro uostai yra paskelbti padidintos rizikos zonomis. Manau, kad šiandien turime būti sąmoningi visi iki vieno, rūpintis ir saugoti savo ir kitų žmonių sveikatą“, – sako Viktorija.

Prieš savaitę naują albumą išleidusios „Mango“ merginos įsitikinusios, kad atšaukti koncertai – tik papildoma atsargumo priemonė, o situacija dėl COVID-19 Lietuvoje ir toliau bus kontroliuojama bei valdoma.

Kiek anksčiau apie atšauktą koncertą „Facebook“ pranešė ir E. Sipavičius.

Pasirodo, kad dėl susiklosčiusios situacijos dėl koronaviruso, E. Sipavičius nusprendė atšaukti per Moterų dieną turėjusį įvykti savo koncertą.

„Gaila pranešti, bet vadovaudamasis rekomendacijomis dėl koronaviruso prevencijos, atšaukiu kovo 8 d. koncertą Kotrynos bažnyčioje. Šiuo metu vis dar esu Italijos Lombardijoje, tad būtų neatsakinga iš mano pusės rengti viešą renginį vos tik grįžus. Tikiuosi supratimo. Įsigiję bilietus, juos gali grąžinti bilietai.lt sistemoje“, – liūdną žinią pranešė dainininkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų