Įvertinkite: Rimgailos nusifilmavo romantiškame vaizdo klipe

Žinomai desertų kūrėjai Liucinai Rimgailei žodis „meilė“ visų pirma asocijuojasi su dėmesiu, rūpesčiu ir vidine šiluma.

„Nuolat skubame, lekiame, neretai pritrūkstame laiko ir dėmesio mylimam žmogui – išklausyti jį, sužinoti kas jį džiugina ar liūdina, palaikyti ar tiesiog pabūti drauge“, – sako Liucina, visai neseniai su sutuoktiniu, renginių ir TV laidų vedėju Tadu Rimgaila, nusifilmavusi vaizdo klipe, skirtame artėjančiai Valentino dienai.

 

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tadas ir Liucina Rimgailos įsiamžino romantiškoje fotosesijoje

Liucina Rimgailė šypsodamasi sako, kad filmuojantis prancūzų kosmetikos kompanijos „L‘Occitane“ vaizdo klipui, skirtam artėjančiai Valentino dienai, jiems su Tadu net nereikėjo nieko vaidinti. Tiesiog buvo filmuojama jų kasdienybė. Žinoma moteris neslepia, kad vyresniame amžiuje žiūrint šį klipą jiems su vyru bus miela prisiminti, kaip jie atrodė ir kaip gyveno būdami trisdešimties.

– Liucina, esate „Liu“ ženklo desertų kūrėja. Koks skonių duetas Jums labiausiai asocijuojasi su žodžiu „Meilė“?

– Skonių prasme meilė man asocijuojasi su klasikiniais deriniais. Jau eilę metų pistacijos myli avietes, vanilė – braškes ir daugelį kitų uogų, šokoladas – kriaušes, riešutus, slyvas, obuoliai – cinamoną ir muskato riešutus. Tokių pavyzdžių būtų galima pateikti be galo, be krašto daug!

– Kokiais skoniais ir formomis šįkart nustebinsite savo desertinių lankytojus, užsukusius Valentino dieną?

– Šiemet, kaip ir kasmet, neapsieisime be širdelių, tačiau dar daugiau dėmesio skyrėme naujų skonių kūrimui, todėl pristatysime net tris naujų skonių pyragaičius. Tai – karameliniai pyragaičiai be glitimo su graikinių riešutų griliažu, kokoso-mango pyragaičiai taipogi be glitimo ir be laktozės bei vaikystę primenantis, braškių ir vanilinio plombyro desertas. Daug meilės ir šilumos buvo įdėta kuriant šias naujienas. Lygiai taip pat, kaip ir įvairius dovanų rinkinius, skirtus tiek Jam, tiek Jai. Mūsų siūlomos valgomos dovanos bus skirtos ne tik įsimylėjėliams bet ir verslo atstovams: mylimoms vadovėms ir vadovams.

– Iš kur semiatės įkvėpimo, kurdama naujus desertus?

– Įkvėpimas dažniausiai ateina tam tikrais etapais. Jo tikrai nesulauksi tada, kai yra didžiausias darbymetis ir mintys paskendusios kasdienių reikalų jūroje. Kad atsirastų vietos įkvėpimui, turi būti laisvesnis laiko tarpas. Tuomet tekina pasileidžia vaizduotė... Pradedu fantazuoti, kokių skonių derinių dar neišbandžiau, ir, be abejonės, semiuosi įkvėpimo iš kitų šalių konditerių darbų, kurių internete gali rasti gausybę, ir, kuriais aš be galo domiuosi bei žaviuosi.

REKLAMA

– Ar savo kūrybos skonių šedevrais lepinate tik sostinės gyventojus?

– Nuo vasario mėnesio lepinsime ir laikinosios sostinės – Kauno gyventojus. Mūsų desertinė netrukus įsikurs ypatingoje vietoje, galerijoje „Balta“, esančioje visai prie pat Rotušės.

– Įdomu, o jūs pati ar švenčiate Valentino dieną?

– Valentino šventė man dažniausiai reiškia labai aktyvią darbo dieną (juokiasi – red). Su vyru nebent nueiname kažkur pavakarieniauti, tačiau man net mieliau, kai vienas kitam skiriame laiko ir dėmesio kitą dieną, kai yra mažiau bėgimo, lėkimo, sausakimšų kavinių, kino teatro salių... Gal nuskambės banaliai, bet mylėti, bučiuotis ir švęsti man patinka ne kartą metuose ir nebūtinai vasario 14-ąją.

– Kokią netikėčiausią dovaną esate gavusi šia proga?

– Prieš maždaug septynerius metus, kai būsimasis vyras Tadas pradėjo mane merginti, bet dar gyveno Klaipėdoje, o aš Vilniuje, per kurjerius siųsdavo man didžiules gėlių puokštes Valentino dienos, mano gimtadienio bei kovo 8-osios progomis. Toks gėlių pristatymas tuo metu buvo kažkas labai neįprasto ir ganėtinai brangus! Tad buvau gerokai nustebinta pirmą kartą gavusi tokią dovaną ir tiek daug dėmesio.

– O kokias dovanas pati renkate sutuoktiniui Tadui?

– Dažniausiai pasiteirauju jo, ko norėtų ir pagal jo atsakymus tuomet orientuojuosi. Jei nei jis, nei aš nieko nesugalvojame, mano gelbėjimosi ratu paprastai būna vyriški aksesuarai, prekės susijusios su motociklais arba vyriška kosmetika, kvepalai.

– Abu šiemet tapote prekės ženklo „L'Occitane“ meilės dienos veidais. Kaip gimė ši graži idėja?

– Reikėtų turbūt paklausti „L'occitane“ kūrybinės komandos Lietuvoje, nes idėja iš tikrųjų gimė jai. Mes tik gavome malonų kvietimą. Kadangi patys šią kosmetiką naudojame jau ne vienerius metus, mūsų požiūris ir vertybės sutampa, mielai sutikome su šiuo pasiūlymu.

– Ar tai Jūsų pirmas bendras projektas su šia kosmetikos kompanija?

– Mums abiems su Tadu tai pirmas bendras projektas, tačiau aš bendradarbiauti pradėjau jau beveik prieš penkerius metus. Tuomet sugalvojome pirmąją mano kuriamų natūralių desertų ir šios natūralios kosmetikos iš Provanso koncepciją, skirtą vienam renginiui. Paskui ir toliau nuolatos vis sugalvodavome įdomių sumanymų, skirtų tinklaraštininkėms, VIP klientėms.

REKLAMA

– Ar išties viskas jūsų gyvenime su Tadu taip romantiška, kaip filme?

– Tai, kad tiek ten tos romantikos, aš keliuosi apie penktą ryto, Tadas – bemaž vidurdienį. Aš itin moteriškai „multitaskinu“: nuolat apsikraunu įvairiomis veiklomis ir darbais, sukuosi it vijurkas ir vos viską spėju. O jis taip vyriškai, ramiai, po vieną darbą, o ne kelis vienu metu atlieka, ir puikiai viską suspėja. Net juokiausi, jog filmuke visiškai nieko nevaidinome, tiesiog prieš kamerą parodėme savo kasdienybę ir dabar turėsime prisiminimui vaizdo medžiagą, kaip gyvenome, kai buvome trisdešimtmečiai.

– Kokiame pasaulio kampelyje norėtumėte romantiškai praleisti Valentino dieną?

– Centrinėje Amerikoje, kurioje nors Karibų jūros saloje.

– Jeigu Meilė turėtų kvapą ir skonį, koks jis būtų?

– Sakyčiau, Burbono vanilės, grietinėlės, braškių ir aviečių miksas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų