Išskirtinis prancūzo pasirodymas pakerėjo „X faktorių“: sužavėta Jazzu braukė ašaras

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti dar vieną „Kėdžių iššūkį“ muzikiniame projekte „X faktorius“. Jo metu dėl 3 vietų finaluose kovos grupių kategorija. Sau komandą rinksis atlikėjas Saulius Prūsaitis, o patariamąjį balsą turinti dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu brauks susižavėjimo ir jaudulio ašaras. Laukia aistrų ir emocijų kupina laida...

7

Su sunkumais dėl norinčių dalyvauti grupių kategorijoje „X faktoriaus“ prodiuseriai susiduria visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – „X faktoriaus“ rengėjai sulaukia kur kas mažiau grupių nei solo atlikėjų anketų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtinis prancūzo pasirodymas pakerėjo „X faktorių“: sužavėta Jazzu braukė ašaras

Siekiant išspręsti šią bėdą, grupės į „X faktorių“ rinktos ir internetu – nufilmavusios savo pasirodymus, jos dar kiek anksčiau siuntė muzikinius vaizdo įrašus teisėjams. Taip grupės „Kėdžių iššūkiui“ buvo atrenkamos ne tik klausantis jų scenoje, bet ir teisėjams surengus virtualią perklausą.

Neabejotinai vieną ryškiausių pasirodymų sekmadienį TV3 žiūrovams padovanos prancūzo ir lietuvio duetas „Mando“. Mindaugas Pundzius – profesionalus pianistas, o Antoine Wend – dainininkas. Šis tarptautinis, lietuviškas ir prancūziškas duetas, gimė įdomiomis aplinkybėmis – pačiame pandemijos įkarštyje.

„Viskas įvyko dėl COVID-19. Mano karjera baigėsi prasidėjus pandemijai. Naršiau „YouTube“ ir radau Antoine. Pamačiau, kad labai gerai dainuoja, susirašiau su juo per feisbuką. Taip susibendravome“, – apie dueto gimimą kalbės Mindaugas.

Antoine gyvena viename gražiausių Europos miestų – Paryžiuje. Kai prancūzas susipažino su Mindaugu, labai greitai ėmė svajoti apie bendrą grupę. „Taip sutapo, kad Mindaugas man pasiūlė dar didesnę avantiūrą – dalyvauti „X faktoriuje“. Iš pradžių buvo labai keista – skristi į svetimą šalį, kartu kurti muziką. Jaudinausi daug labiau nei Mindaugas, bet, regis, mums pavyko“, – sakys laidoje Antoine.

„Manau, kad mums čia atsiveria naujos galimybės. Antoine tikrai gerai dainuoja, o man patinka su juo groti. Tikimės, kad teisėjų reakcija į Antoine dainavimą bus tokia pati, kaip buvo mano“, – vilčių sužavėti teisėjus neslėps Mindaugas.

Profesionalus pianistas ir išskirtinis balsas iš Prancūzijos tiesiog pakerės teisėjus. Sujaudinta pasirodymo atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu brauks ašaras ir negalės pasakyti nė žodžio. Tiek teisėjai, tiek studijoje esantys žiūrovai plos atsistoję.

Jazzu emocijos:

„Aš pykstu, kai tu taip dainuoji, nes aš pavydžiu“, – pripažins S. Prūsaitis.

„Tu esi tyras, švarus, nepaliestas šio pasaulio. Kaip tau taip pavyko... Gražu“, – komentuos Marijus Mikutavičius.

„X faktoriuje“ iš grupių pusės nieko geresnio nesu girdėjęs“, – neslėps emocijų S. Urbonavičius-Samas.

Grupių kova „X faktoriuje“ – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
V
Vasara
2021-10-23 10:07:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paklausykit kaip šią dainą dainuoja Dimash Kudaibergen, ji vadinasi "S.O.S d'un terrier en detresse". Tada Jazzu tikrai liktų be žado...
Atsakyti
-1

A
Andrius
2021-10-25 07:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man prancūzas vis tiek labiau patinka. Ką dabar paklausyt?
Atsakyti
0

Z
Ziurovas
2021-10-26 09:53:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta stora vartant akis kiaune gadina visa teisėjų brigada, nua jos dirbtinio vaidinimo tryda net puala, jai ne Prusaitis su savo bajariukas, būtų visai nekoks šou, pagarba Prusaiciui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų