Išskirtinė galimybė: tapk žaidimo „galvOK“ palaikymo komandos nariu!

Gyvename laikais, kai daug ką tenka daryti iš namų – dirbti, mokytis, sportuoti, bendrauti, net ir pramogauti. Tačiau tai tikrai ne kliūtis smagiai praleisti laiką ir pasisemti gerų emocijų. Registruokis ir tapk azartiškojo TV3 žaidimo „galvOK“ palaikymo komandos nariu!

5

Turėsi galimybę ne tik sužinoti įdomių dalykų, bet ir prisidėti prie pergalės, bei susišluoti piniginį prizą! Registracijos anketą pildyk čia.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtinė galimybė: tapk „galvOK“ palaikymo komandos nariu!

Dalyvavimas virtualiai niekuo nesiskirs nuo dalyvavimo studijoje. Kaip jau įprasta, kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvaus po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžysis ieškodamos atsakymų į keisčiausius, netikėčiausius klausimus. Vienai komandai vadovaus M. Katleris, kitai – M. Mikutavičius. Kiekvienoje laidoje jie turės vis kitus svečius – Lietuvos įžymybes. Palaikymo komanda galės sufleruoti savo kapitonui ir padėti jam atsakyti, kai jis nežinos atsakymo. Ir net gi yra privalumų – niekur nereikės važiuoti, o ploti, džiaugtis, jaudintis ir prisidėti prie komandos pergalės savo žiniomis bei intuicija galėsite #IŠNAMŲ! 

Komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, maksimali suma, kurią galima surinkti – 1600 eurų. Prizą po lygiai pasidalina visa laimėjusi komanda – kapitonas, jo svečias ir palaikymo komandos nariai.

Žaidimo klausimus uždavinės, atsakymus fiksuos ir surinktus taškus skaičiuos vedėjas A. Žiurauskas.

Be to, pasitreniruoti ir savo sumanumą išbandyti galite žaisdami žaidimą tv3.lt portale bei „Power Hit Radio“ eteryje.

„galvOK“ – dalyvauk, patirk, laimėk! Bet pirmiausia – užsiregistruok į laidų filmavimus! Laukia daug prizų ir siurprizų!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų