naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Žilvinas Grigaitis ir Raimondas Raginskas (nuotr. Organizatorių)

Stilingiausiu Lietuvos vyru tituluojamas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas, Žilvinas Grigaitis ir žinomas modelis bei aktorius Raimondas Raginskas dėl visuotinio karantino buvo priversti atšaukti suplanuotas keliones ir atostogas, tačiau žinomi vyrai nenusiminė ir kokybišką poilsį rado Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.

4

Stilingiausiu Lietuvos vyru tituluojamas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas, Žilvinas Grigaitis ir žinomas modelis bei aktorius Raimondas Raginskas dėl visuotinio karantino buvo priversti atšaukti suplanuotas keliones ir atostogas, tačiau žinomi vyrai nenusiminė ir kokybišką poilsį rado Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Pasak jų, puikiai pailsėti galima ir tinkamai parinktos grožio procedūros metu. Juolab, kad šiuolaikiniam vyrui, kaip ir moteriai, grožio procedūros yra privalomos.  

Ž. Grigaitis sako, jog šiuolaikiniai vyrai, kaip ir moterys, tiek pat laiko, dėmesio ir finansų skiria savo išvaizdai.

„Save gerbiančiam vyrui šiandien jau nebeužtenka vilkėti gerą kostiumą ir avėti brangius batus, jam būtina  prižiūrėti ir savo veido bei kūno odą. Jei nori atrodyti gaiviai, šviežiai ir patikimai, nepakanka tik nusiskusti, svarbu, kad veido oda neliktų sudirgusi ar išberta po skutimosi, o paakiai nebūtų pajuodę. Todėl  svarbu bent kartą per pusmetį apsilankyti pas profesionalą. Profesionali kosmetologė tikrai žinos, ko tuo metu labiausiai reikia jūsų veido ar kūno odai – stangrinančios, drėkinančios, maitinančios ar jauninančios veido odą kaukės, masažo ar tiesiog veido odos valymo“, – sakė žinomas  vyras. 

REKLAMA

Ž. Grigaitis neseniai išbandė keletą naujų itin prabangių grožio procedūrų, kurias jam pristatė ir atliko žinoma kosmetologė Džeralda Kalinauskaitė, dirbanti tik su prestižine prancūzų kosmetika „Gemology Paris“.  

REKLAMA

Ž. Grigaitis ypač liko sužavėtas stangrinančios deimantų ir perlų veido procedūros efektyvumu, kuriai naudojama kosmetika su veikliaisiais mikroelementais, išgautais  būtent  iš deimantų ir perlų. Žinomas vyras sako, kad dabar tai - viena mėgstamiausių jo procedūrų, kurią žadą darytis reguliariai. 

Pasak Ž. Grigaičio,  jei yra galimybės, reikia rūpintis ne tik veido, bet ir kūno oda. „Bendram kūno tonusui palaikyti būtinas sportas, tačiau kūno odai, kaip ir veido, taip pat reikia tinkamos priežiūros - specialių odą puoselėjančių įvyniojimų, pilingų ar vonių“.  Ž. Grigaitis itin vertina įvairius kūno įvyniojimus, masažus, specialias jauninančias vonias, kuriomis paprastai lepinasi SPA centruose keliaudamas po pasaulį. 

REKLAMA

Žinomam aktoriui, modeliui R. Raginskui rūpintis veido ir kūno oda yra natūrali  darbo dalis. Vyras atvirai sako, kad idealius kūnas, išpuoselėta veido ir kūno oda, manikiūras bei pedikiūras - jam yra privalomi.  Todėl vyras reguliariai lankosi pas kosmetologus ir darosi įvairias grožio procedūras.  Neseniai R. Raginskas išbandė kosmetologės Džeraldos atliekamą rožinio granito mineralinį kūno įvyniojimą. „Dirbant modeliu, filmuojantis kine neišvengiamas yra grimas. O po didžiulio sluoksnio grimo, net ir nuvalyta veido oda pavargsta, lieka sudirgusi, paraudosi. Dažnai ir išberta. Todėl nieko kito nebelieka - tik ją atgaivinti įvairiomis kaukėmis. Nors šįsyk mane sužavėjo kūno įvyniojimas, kurį pasiūlė ir atliko kosmetologė Džeralda.  Man tai buvo naujiena. Tačiau, kai tik rasiu laiko, būtinai vėl pasilepinsiu šia procedūra”, - sakė žinomas aktorius bei modelis.  

Profesionali kosmetologė Džerala Kalinauskaitė, džiaugiasi, kad šiandien jau ir Lietuvoje vyrai vis dažniau ir drąsiau užsuka į kosmetologijos kabinetą ne tik tada, kai turi rimtų odos problemų, bet ir tiesiog palepinti bei atjauninti veidą bei kūną. Šiuo metu populiariausios jos atliekamos  grožio procedūros, kurias su malonumu reguliariai darosi tiek vyrai, tiek moterys, šiuo metu yra stangrinanti deimantų ir perlų veido procedūra ir rožinio granito „anti age” mineralinis kūno įvyniojimas. „Šiuolaikiniai vyrai, kaip ir moterys, siekia atrodyti gaiviai, sveikai ir jaunatviškai, todėl atsakingai ir reguliariai rūpinasi savo veido bei kūno išvaizda, darosi depiliacijas, manikiūrą bei pedikiūrą. Džiaugiuosi, kad šiandien ir mano klientų ratą sudaro panašus skaičius vyrų ir moterų”, - sakė  Vilniuje dirbanti kosmetologė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų