Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
„X faktorius. Žvaigždės“ (nuotr. Organizatorių)

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo projektą „X faktorius. Žvaigždės“. Premjera buvo ypatingai intriguojanti – jos metu paaiškėjo šou dalyviai.

12

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo projektą „X faktorius. Žvaigždės“. Premjera buvo ypatingai intriguojanti – jos metu paaiškėjo šou dalyviai.

REKLAMA

Žinomi žmonės, kurie nėra profesionalūs dainininkai, lipo ant secnos ir demonstravo vokalinius sugebėjimus. Pasirodymus stebėjo šou teisėjai, žinomi Lietuvos muzikantai, muzikos kūrėjai ir prodiuseriai.

Kviečiame susipažinti su pirmaisiais projekto dalyviais. Jau kitą sekmadienį žiūrovai išvys aistras kurstantį šou etapą „Kėdžių iššūkis“. Jame pasirodys žinomi vaikinai, kurie kovos dėl vietos tiesioginiuose finaluose. Sau komandą rinksis teisėjas Saulius Prūsaitis.

REKLAMA

Pirmasis scenoje pasirodė „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimą pelnęs aktorius Ainis Storpirštis. Jis atliko savo kūrybos dainą – drąsus, bet pasiteisinęs sprendimas.

Ainio Storpirščio pasirodymas:

Dar viena šou dalyvė – Milita Daikerytė. Ji yra viena garsiausių šalies vizažisčių, dviejų grožio studijų savininkė. Milita teigė neįsivaizdavusi greitu metu savęs dainuojant, tačiau negalėjo atsisakyti šio pasiūlymo.

Militos Daikerytės pasirodymas:

Dėl dalyvavimo projekte į sceną grįžo grupė RSA su Dainiumi Žebrausku-Skruzdėliuku priešakyje. Vaikinams svarbiausia – geras laikas!

RSA pasirodymas su Dainiumi Žebrausku-Skruzdėliuku:

Viena iš TV3 žinių vedėjų Donata Račaitė taip pat bando laimę projekte. Moteris niekada profesionaliai nedainavo, tačiau muziką labai myli. „Geriausiai dainuojanti žinių vedėja, labai drąsi moteris“, – sakė teisėjai.

REKLAMA
REKLAMA

Donatos Račaitės pasirodymas:

Baidarininkas Andrejus Olijnikas scenoje atliko savo kūrybos dainą, kurią skyrė žmonai. „Jautri daina, daug jausmo“, – gyrė teisėjas Marijus Mikutavičius.

Andrejaus Olijniko pasirodymas:

Renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė puikiai pažįstama kaip Mama Rock'n'Roll. Moteris nedainavo 15 metų, tačiau įgūdžių neprarado. Laima negali gyventi be scenos ir tas matyti vos jai į ją įžengus.

Mama Rock'n'Roll pasirodymas:

Sportininkai Vaida Žūsinaitė ir Ričardas Nekriošius yra savo srities profesionalai, tačiau į sceną lipo su jauduliu. Šeimyninis duetas pasirodė nuostabiai! „Viskas atrodė labai tikra“, – sakė M. Mikutavičius.

Vaidos Žūsinaitės ir Ričardo Nekriošiaus pasirodymas:

Italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco dainuoja tada, kai gamina maistą. Ko jau ko, bet humoro ir geros nuotaikos Gian Luca tikrai netrūksta! „Pirmą kartą per visą dainą taip nuoširdžiai šypsojausi“, – gyrė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA

Gian Luca Demarco pasirodymas:

Populiari „vlogerė“ ir „TikTok“ žvaigždė Deimantė dainavo vaikystėje. Scenoje ji atliko Rihannos hitą – jai sekėsi puikiai. „Viskas gerai, tikiu, kad dar čia pabūsi. Linkime tau drąsos“, – sakė teisėjai.

Deimantės pasirodymas:

Kelionių rengėjas ir žurnalistas Žygimantas Barysas jau bandė savo laimę muzikos pasaulyje. Tiesa, prieš penkiolika metų. Dabar jis grįžo parodyti, kad gali puikiai dainuoti. Scenoje Žygis stengėsi gyventi šia akimirka ir perduoti žiūrovams tai, ką jautė.

Žygimanto Baryso pasirodymas:

Boksininkas Evaldas Petrauskas į projektą žengė jaudindamasis, bet užtikrintai. Tai jo pirmoji daina ant scenos! Teisėjams pasirodymas sukėlė šypsenas, o filmavime netrūko geros nuotaikos.

Evaldo Petrausko pasirodymas:

„TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė scenoje pasirodė su savo kolega – operatoriumi. Jų istorija sukelia šypsenas – duetas „susidainavo“ važinėdami po Lietuvą ir padėdami žmonėms. Puikus pasirodymas ir teisėjų pagyros lydėjo šių garsenybių pasirodymą.

REKLAMA
REKLAMA

Gerdos Žemaitės ir operatoriaus pasirodymas:

Oreivis ir laidų vedėjas Giedrius Leškevičius projekte nori tobulėti ir pajausti adrenaliną. Puikus ir teisėjus sužavėjęs pasirodymas – Giedrius sulaukė daug pagyrų.

Giedriaus Leškevičiaus pasirodymas:

Aktorės Linos Rastokaitės gyvenimo noras – suderinti vaidybą ir dainavimą. Todėl ji dievina miuziklus! „Esu laiminga, kai tokie žmonės ateina į šį projektą. Geriausias vakaro pasirodymas“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Linos Rastokaitės pasirodymas:

Choreografas Paulius Šinkūnas į sceną žengia su grupe „Twosome“. Ką jau ką, bet vaikinai scenoje moka pokštauti – jų pasirodymo metu teisėjai visą laiką juokėsi.

Pauliaus Šinkūno su grupe „Twosome“ pasirodymas:

Šį sekmadienį projekte taip pat pasirodys aktoriai Robertas Lenartavičius ir Tadas Gryn bei vienas populiariausių Lietuvos „youtuber'ių“ Gediminas Gabalis-Vėjas.

„X faktorius. Žvaigždės“ merginų kategorijoje taip pat dalyvauja „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė, teatro aktorė Austėja Lukaitė, socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, nuomonės formuotoja, „zero waste“ filosofijos propoguotoja Julija Žižė, kino, teatro ir TV serialų aktorė Gabrielė Malinauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Vyresniųjų kategorijoje – dar daugiau žinomų kino ir teatro aktorių: Andrius Žiurauskas, Larisa Kalpokaitė, Darius Petkevičius ir Jokūbas Bareikis.

Grupių kategorijoje taip pat pasirodys aktoriai Šarūnas Banevičius & Gytis Laskovas, pasivadinę grupe „STEREOTIPAI“, aktorius Mindaugas Ancevičius su grupe, aktoriai Marius Repšys & Inga Šepetkaitė.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų