Iš Meghan Markle motinos – pasaulį nustebinęs skaudus pareiškimas

Šiuo metu pasaulis su didžiausiu nekantrumu ir smalsumu renka kone kiekvieną paviešintą detalę apie Meghan Markle. Būtent dėl to žiniasklaidą apskriejo išties sukrečiančios detalės iš Meghan motinos Doria Ragland interviu su televizijos žvaigžde Oprah Winfrey.

59

Meghan motina atvėrė širdį ir išdrįso papasakoti, kokias patyčias visa šeima pradėjo justi po to, kai pasaulį apskriejo žinia apie Meghan ir princo Harrio vestuves.

Tiek pati Meghan, tiek jos motina sulaukė skaudžių patyčių dėl savo rasės.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle su vestuvine suknele

Didžiosios Britanijos princo Harry sužadėtinės Meghan Markle išsiskyrę tėvai atvyks į Londoną prieš gegužės 19 dieną numatytas poros vestuves ir susitiks su karaliene Elizabeth II bei kitais karališkosios šeimos nariais, penktadienį pranešė Kensingtono rūmai.

Vestuvėse jaunieji ruošiasi pagerbti ir Harry motinos, autoavarijoje Paryžiuje 1997 metais žuvusios velionės princesės Dianos atminimą.

Nors pareigūnai negali nuspėti vestuvių dienos orų, kurie pavasarį Anglijoje būna gana permainingi, jie planuoja, kad per televiziją ir internetu transliuojamos vestuvės bus švenčiamos ne tik Vindzoro pilyje, o visoje Britanijoje ir net pasaulyje.

Bakingamo rūmuose vykusioje spaudos konferencijoje princo Harry atstovas Jasonas Knaufas atskleidė kai kuriuos vestuvių organizatorių planus.

Meghan tėvai susitiks su karaliene, dalyvaus vestuvėse

Pasak princo atstovo spaudai, Thomas Markle'as ir Doria Ragland atvyks tą savaitę prieš šeštadienį numatytas vestuves, kad turėtų laiko susipažinti su Harry šeima.

Jaunosios tėvai aplankys karalienę ir jos sutuoktinį princą Philipą, susitiks su jaunikio tėvu princu Charlesu ir jo žmona Camilla, jaunikio broliu princu Wililamu ir broliene Kate, sakė rūmų atstovas penktadienį.

Gegužės 19 dieną D. Ragland su dukra atvyks į Vindzoro pilį automobiiliu, o Th. Markle'as palydės jaunąją prie Šv. Jurgio koplyčios altoriaus.

Pasak J. Knaufo, M. Markle „džiaugiasi“, kad jos šventės dieną tėvai bus šalia.

Kol kas nežinoma, ar M. Markle brolis ir sesuo taip pat dalyvaus vestuvėse.

Princas Harry išreiškė norą, kad „vestuvėse dalyvautų ir jo motinos šeima“, todėl jose bus dvi Dianos seserys ir brolis, sakė J. Knaufas. Viena seserų, Jane Fellowers (Džein Felouvers), atstovaus velionės šeimą ir skaitys tekstą per pačią ceremoniją.

REKLAMA

Nebus vyriausiosios pamergės

Amerikiečių aktorė M. Markle, išgarsėjusi JAV televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits), neturės vyriausiosios pamergės.

Princas Harry savo vyriausiuoju pabroliu pasirinko brolį princą Williamą.

Pasak J. Knaufo, visi kiti jaunųjų palydos nariai bus vaikai. O tai reiškia, kad princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikams 4 metų princui George'ui ir 3 metų princesei Charlotte vestuvėse taip pat atiteks svarbus vaidmuo. Tačiau jauniausias karališkosios šeimos narys – balandžio pabaigoje gimęs princas Louisas – iškilmėse nedalyvaus.

Net neklauskite apie jaunosios suknelę

Rūmų pareigūnai deda visas pastangas, kad M. Markle vestuvinės suknelės modelio ir ją sukūrusio dizainerio pavardės paslaptis būtų išsaugota iki paskutinės akimirkos, kai jaunoji atvyks į koplyčią. Pasak jų, šios tradicijos laikytis yra labai svarbu, tačiau tai netrukdo smalsuoliams toliau spėlioti, kam buvo patikėta ši svarbiausia metų užduotis.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2018-05-07 18:36:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pučiamas nereikalingas burbulas .Tai ne Hario nuopelnas ,kad jis gimė kilmingoj šeimoj , o taip tas vyriukas vidutinis savo gebėjimais ir duotu gamtos grožiu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų