• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ingos Stumbrienės ir jos vyro Aivaro namuose jau kvepia Kalėdomis. Naujienų portalui tv3.lt. moteris atskleidė, kaip išlaiko stiprų vaikų tikėjimą stebuklais, ką jie turi padaryti, kad rastų po egle dovanų, ir atskleidė, kaip šiuo metu jai sekasi vystyti naują veiklą – drabužių pardavimą. 

5

Ingos Stumbrienės ir jos vyro Aivaro namuose jau kvepia Kalėdomis. Naujienų portalui tv3.lt. moteris atskleidė, kaip išlaiko stiprų vaikų tikėjimą stebuklais, ką jie turi padaryti, kad rastų po egle dovanų, ir atskleidė, kaip šiuo metu jai sekasi vystyti naują veiklą – drabužių pardavimą. 

REKLAMA

Inga atvira – nors Stumbrų šeima garsėja dukrai Estelai rengiamais grandioziniais gimtadieniais, Kalėdos jų namuose – gerokai ramesnės: „Nori nenori, tas šventinis laikotarpis jau ateina į kiekvieną šeimą. Miestas puošiasi, jau lapkričio mėnesį prasideda kalėdiniai renginiai. Po truputėlį ir į mūsų šeimą ateina šventė. 

Pas mus tiek Kalėdos, tiek ir Naujieji metai būna labai jaukūs. Švenčiame tik artimiausios šeimos rate. Aš kaip sakau, gimtadienis – vaikų šventė, pasilinksminimas, o Kalėdos – ramybė, laikas pabūti su giminaičiais“, – pasakoja I. Stumbrienė. 

REKLAMA
REKLAMA

Prabilus apie tradicijas, žinoma moteris išduoda – tiek penkiolikametė Estela, tiek 11-os Gabrielius tvirtai tiki Kalėdų seneliu. Su juo susijusi ir pagrindinė Stumbrų šeimos kalėdinė tradicija, o vaikai magiškojo senelio egzistavimą smarkiai gina – ir turi tam pagrindo: 

REKLAMA

„Visą gruodį vaikai mokinasi eilėraščius. Mes turime tokią tradiciją, kad jeigu vaikai nori gauti dovanėlių, iš vakaro jie turi pasakyti naują eilėraštuką, ir tik tada Kalėdų senelis palieka dovanas po eglute. 

Vaikai labai tiki Kalėdų seneliu. Pas mus tą tikėjimą stiprina dar ir tai, kad mes buvome nuvykę pas Kalėdų senelį į Laplandiją. Jie ten susipažino su tikruoju seneliu, o šios kelionės metu įvyko stebuklas – Kalėdų senelis atnešė būtent tas dovanas, apie kurias jie svajojo, ir tas svajones jam pasakė. 

REKLAMA
REKLAMA

Kai mokykloje prasideda tam tikros diskusijos, kad kažkas netiki Kalėdų seneliu, o kažkas kitas tiki, mano vaikai labai stipriai gina savo poziciją, kad Kalėdų senelis vis dėlto yra, nes jie pas jį buvo ir jis išpildė jų svajones, nors aplink tą miško trobelę, kur gyvenome, nėra parduotuvių. 

Man atrodo, kad tame ir yra vaikystės žavesys. Reikia kuo ilgiau tikėti stebuklais, nes paskui mes visi užaugame, surimtėjame. Pasineriame į kasdienius rūpesčius. Tikėjimas magija vaikui – labai svarbu“, – šypsosi Inga Stumbrienė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Verslininkė išduoda – prieš besiruošdami Kalėdoms jiedu su vyru visada susiplanuoja šventinį biudžetą. Tai – iš Ingos vaikystės atėjęs įprotis. Visgi, kiek gi kainuoja pasiruošimas Kalėdoms jų šeimoje, moteris neišduoda: 

„Visada planuojame biudžetą prieš kiekvieną pirkinį. Nebūtinai tai šventės, gali būti kelionės, pirkiniai. Man tėvai įskiepijo, kad pinigai turi būti planuojami. Niekada nežinai, kas gali atsitikti, kiek pinigų beturėtum. Pinigus visada reikia skaičiuoti, nes jie bet kada gali pakeisti šeimininką. 

REKLAMA

Labai nemėgstu kalbėti apie materialius dalykus. Man svarbiausia, kad kiekvienas šeimos narys pajustų Kalėdų dvasią savyje, o Kalėdų rytą būtų išpildyti kiekvieno norai, nesvarbu, ar tai būtų maža smulkmena, ar kažkas daugiau. Aš – už emocijų dovanojimą“, – tikina moteris. 

Praėjusį mėnesį Inga Stumbrienė ėmėsi naujos veiklos – moteris pardavinėja savo nešiotus rūbus už gerokai mažesnę kainą. Paklausus, kaip sekasi ši veikla, Ingos akys sužiba: „Aš nuoširdžiai nesitikėjau tokio dėmesio iš moterų, net iš vyrų. 

REKLAMA

Labai šiltai tai sutiko. Tą savaitgalį sulaukiau labai daug žinučių ne tik apie tuos rūbus, kuriuos planavau parduoti, bet ir kitų – ėmė klausinėti, ar neparduodu vieno ar kito rūbelio.

Po kurio laiko susimąsčiau, kad kodėl gi ne. Yra suknelių, kurias buvau kartą apsivilkusi į renginį, o paskui jos gulėjo spintoje. O kažkam tai gali būti svajonių suknelė, kuria ji labai norėtų pasipuošti. Po kurio laiko pasakiau, kad jei kažko norite – klauskite. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daug išpardaviau suknelių, batelių, kitų rūbų. Daug vaikinų pirko savo antrosioms pusėms. Buvo labai malonus laikotarpis. Spinta atlaisvėjo labai nedaug, bet nuoširdžios padėkos iš žmonių, kurie gal tų suknelių negali sau iš parduotuvės leisti, o pas mane nusiperka žymiai pigiau – man jos reiškė labai daug“, – puikiais rezultatais neatsidžiaugia I. Stumbrienė. 

Inga Stumbrienė savo sekėjus neretai stebina įspūdingais kadrais iš įvairių renginių, kuriuose atrodo stulbinamai. Pokalbio pabaigoje moteris mielai išduoda savo žavesio paslaptį: 

„Man atrodo, kad pagrindinė moters žavesio paslaptis – spindinčios akys. Jos spindi tada, kai moteris laiminga, ji šypsosi, juokiasi. Nesvarbu, ką ji būtų apsirengusi. Vėlgi, tai yra paprasti dalykai – miegas, mityba, aktyvi gyvensena. Visa tai susideda iš mažų smulkmenų“, – pasakoja Inga Stumbrienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų