• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žymi kulinarė, knygų autorė ir TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja Ilona Juciūtė visuomet trykšta gera nuotaika ir optimizmu. Nėra rytų, kad savo sekėjų socialiniuose tinkluose ji nepasveikintų dainomis ar įkvepiančiais žodžiais. Tačiau laidoje „Pasikalbėkim“ Ilona prisipažino, kad kartais už plačios šypsenos slepiasi skausmas ir nelengvos patirtys.

Žymi kulinarė, knygų autorė ir TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja Ilona Juciūtė visuomet trykšta gera nuotaika ir optimizmu. Nėra rytų, kad savo sekėjų socialiniuose tinkluose ji nepasveikintų dainomis ar įkvepiančiais žodžiais. Tačiau laidoje „Pasikalbėkim“ Ilona prisipažino, kad kartais už plačios šypsenos slepiasi skausmas ir nelengvos patirtys.

REKLAMA

Moteris juokiasi, kad jos gyvenimas primena filmą ar gerą romaną ir kas žino – gal vieną dieną visa tai iš tikrųjų atsidurs knygos puslapiuose. Skyrybos, skaudi išdavystė ir savęs paieškos – apie viską Ilona pasakoja atvirai, be jokių kaukių.

„Nežinau, kaip pradėti – ar verkti, ar džiūgauti. Šiuo metu išgyvenu vieną sunkesnių laikotarpių, bet tuo pačiu mokausi gyventi ramybėje su pačia savimi. Džiaugiuosi, kad drauge su manimi gyvena jaunesnioji dukra, kuriai greit sukaks aštuoniolika. Mes neturim jokių paslapčių, mūsų tikrai labai gražus santykis.

REKLAMA
REKLAMA

Aš sėdžiu šalia jos, verkiu, net kūkčioju ir klausiu: „Egle, kaip man toliau gyventi? Kodėl taip vis nutinka su manimi?“ Ji žiūri į mane ir sako: „Aš tau linkiu surasti vidinę ramybę ir būti laiminga su pačia savim, kad tau nereikėtų žmogaus, kuris ateis ir padarys tave laimingą“. Tai štai, to dabar aš ir mokausi“, – pasakoja viešnia.

REKLAMA

Iššūkiai po skyrybų

Net 25-erius metus santuokoje išgyvenusi Ilona šiandien yra oficialiai išsiskyrusi. Žengti šį žingsnį nebuvo lengva, bet galutinai apsispręsti paskatino abiejų dukrų pasakyti žodžiai.

„Aš visada maniau, kad prižiūrėti namus, rūpintis vyru, vaikais, puoselėti aplinką ir atiduoti visą save yra svarbu, nes jiems to reikia ir kad tai yra vertinama. Nė velnio! Visgi esu dėkinga vyrui, kada man nereikėjo keliauti į darbą, todėl galėjau auginti vaikus, mokytis gaminti ir būti atsidavusia namų šeimininke. <...>

REKLAMA
REKLAMA

Bet jei dabar paklaustumėt vyro apie mane, tai atsakytų, kad buvau tinginė ir nieko nedariau, nors darbo vienkiemyje turėjau tikrai labai daug. Todėl šiandien gyvenu visiškai kitaip, nes visus tuos metus ten buvau lyg kažkokiam uždaram burbule“, – sako Ilona.

Su kokiais iššūkiais teko susidurti įžengus į savarankiško gyvenimo etapą? Vienas sunkiausių, pasak Ilonos, būti vienai, nes ji neslepia savyje turinti labai daug meilės, kuria trokšta dalintis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Gal todėl po skyrybų nėriau į naujus santykius. Bet jie visai neseniai baigėsi, prieš mėnesį“, – sako Ilona.

Naujų santykių pamokos

Kas atsitiko, kad pažintis su vyru, dėl kurio jautėsi tikra karaliene, staiga nutrūko? Moteris atvira – jai didžiausios gyvenime vertybės yra tikrumas, ištikimybė ir pagarba. Deja, naujam mylimajam šios vertybės nebuvo svarbios.

„Aš labai tikiu žmonėmis. Pati niekam nemeluoju ir jei atvirai, tai iki dabar nerandu atsakymo, kaip taip vyrai gali meluoti. Patologiniai melagiai yra diagnozė, kurios lengvai neįmanoma nuskaityti“, – sako moteris.

REKLAMA

Ką šis vyras melavo Ilonai ir kaip tai paaiškėjo? Kokias gyvenimo pamokas iš šios istorijos ji išsinešė?

„Dabar taip, Ilona, „neužsiciklink“, neturėk jokių lūkesčių, planų, o tiesiog imk viską, ką gyvenimas tau duoda ir mėgaukis. Tai toks mano šūkis ir moto šiemet“, – tikina viešnia.

Laidoje išgirsite, kodėl tik prieš pusmetį Ilona ryžosi nueiti į naktinį klubą? Kokius žodžius ji visuomet girdėjo iš savo mamos ir kaip šie paveikė moters gyvenimą? Ar lengva lukštentis iš kompleksų kokono ir ko reikia, kad išdžiūvęs savivertės šaltinis vėl sroventų?

REKLAMA

Taip pat išvysite, koks brangus daiktas yra visuomet su Ilona kartu ir kodėl pasakodama apie jį moteris susigraudino.

Visą pokalbį su Ilona Juciūte žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Aš manau, jog gerai, kai moterys pasakoja apie naujus santykius. Tik bėda, kad po to nepasiskaito komentarų. Kai ji pasipasakojo apie jų susipažinimą, buvo labai akivaizdu, kad tai eilinis nuotykių ieškotojas. Vienas tik privalumas tokių santykių, jog moteris išgyveno daug nuostabių akimirkų. Ir gavo gerą pamoką. Dabar belieka palinkėti išminties renkantis gyvenimo draugą.
Labai graži moteris
Vyrai gerų nevertina
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų