Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visus teigiamus komentarus ji pati parase$
Čia kuom jinai gera.,kad taško vyrai kaip kojinę kol supliš.
Kuomet niežti pasikaso arba ieško kad kas pakasytų,nieko naujo lahudrų fronte ,tai jau ne vienetai, bet savotiška pandemija .
Vienas skambutis dovanojo vyrą, kitas - jį atėmė. Ar ne tie skambučiai - ne broliai dvyniai?
Tikra pelenė, laikė 3 namo kampus, o ketvirtas kampas laikė vyrą. Ir vėl vyras kaltas.
@Uraganas Nieko tas vyras nelaikė. Tiesiog nemokamai tenkino savo didelius preikius ir tiek. Gyvena kitame mieste, kad nereikėtų prie bendros buities prisidėti. Visada maloniai sutinkamas su kava ir pyragaičiais. Jokios rizikos pasigauti zarazą, nes moteriškė susvaigus nuo dėmesio niekur kitur nesiblaško. Rytais paskambina, kad patikrinti su kuo miega, dėl viso pikto. O gal čia net ta pati gyvenimo draugė pasiūlė pasiblaškyti, kai pamatė, jog aistros santykiuose nebeliko. Būna vyrams užeina toks noras.
Laisvė neįkainuojamą,Ilona džiaugsmo akimirkom laimės.Atsirado kita kvailutė ir nugvelbė gyvenimo nelaimę.
Turėjo viską gerą vyrą dukras turtą bet putė užsidegė,nori vis kitų,tai ir nudegė su šituo vyruku kur dar su viena gyveno,karma karma ,Ilona už tavo praeitį.
Pirma pažiūrėkite jos video,paskaitykite straipsnį,tada smerkite moterį,ji nuostabi ,nešiko nei buvusio nei dabartinio,viskas buvo pasakojama tik gražiai,man ji patinka,Ilonai reikia meilės!!
@Love Lydosi dėl kiek vieno vyro,senas,ar į sūnus tinkantis
Ilona noriu pasakyti jums labai tiko juodi plaukai,tamsūs jūs esate tamsaus gymio,azijietiško veido,jums šviesūs man netinka,tai tik mano nuomonė.
Ilona graži moteris.Bet nereikia puoselėti iliuzijų,ir tai būdinga daugumai,kad kas nors gali mus padaryti laimingais.Tik mes patys savo laimės kalviai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų