• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Pasikalbėkim“ – išskirtinė viešnia,  TV3 šokių projekto „Salsamanai“ laimėtoja Gailė Butvilaitė. Pokalbio metu aktorė ne kartą pabrėžė, koks svarbus jos gyvenime yra šokis ir Kuba, kurioje vyko projekto filmavimas. Nepaisant to, kad „Salsamanai“ baigėsi, Gailė toliau tęsia mokslus šokių aikštelėje, o projekto dalyvius iki šiol vadina draugais ir palaiko artimą ryšį.

Laidoje „Pasikalbėkim“ – išskirtinė viešnia,  TV3 šokių projekto „Salsamanai“ laimėtoja Gailė Butvilaitė. Pokalbio metu aktorė ne kartą pabrėžė, koks svarbus jos gyvenime yra šokis ir Kuba, kurioje vyko projekto filmavimas. Nepaisant to, kad „Salsamanai“ baigėsi, Gailė toliau tęsia mokslus šokių aikštelėje, o projekto dalyvius iki šiol vadina draugais ir palaiko artimą ryšį.

REKLAMA

Ištikimi „Salsamanų“ žiūrovai negalėjo nepastebėti, kaip laisvai Gailė bendrauja ispaniškai. Ji neslepia, kad ši kalba artimesnė, nei lietuvių, nes gyveno Venesueloje, į kurią su tėvais ir broliu išvyko iš Lietuvos dar visai mažytė. Nors pagal kultūrinių mainų kontraktą Gailės šeima ten turėjo likti tik metams, viskas užsitęsė iki aštuoniolikos metų. Nepaisant to, kad namuose mergaitė kalbėjo lietuviškai, visur kitur ją nuolat lydėjo ispanų kalba. Aktorė tikina, kad kitaip nebūtų pavykę susirasti draugų ir sparčiau įsilieti į vietos bendruomenę.

Kai esi jauno amžiaus, tai nenori būti kitoks, o kaip tik nori greičiau pritapti prie kitų. Aš ir taip jau buvau kitokia – blondinė, šviesesnė už vietinius, kitokio kūno sudėjimo. Ypač paauglystėje tai jutau, nes ten mergaitėms nuo 10 ar 12 metų prasideda moteriški reikalai. Jos iš karto tampa moterimis – gražių formų, nes neturi to „bjauriojo ančiuko“ etapo, kaip mes turim. O aš buvau kitokia ir dar turėdavau eiti pas mamą į lietuvių kalbos pamokas. Viskas man tada atrodė kitaip“, – prisimena Gailė.

REKLAMA
REKLAMA

Kultūriniai skirtumai

Kultūrinius skirtumus aktorė sako jaučianti iki šiol, nes grįžusi į Lietuvą vėl turėjo jaukinimosi etapą. Jis tikrai nebuvo lengvas, nes prireikė nemažai laiko, kad pritaptų prie šiaurietiško temperamento žmonių. Gailė net ryžosi dalyvauti „Mis Lietuva“ konkurse, bet viskas baigėsi tiesiog smagiu nuotykiu. 

REKLAMA

„Aš tada aiškiai supratau, kad mano pasaulėžiūra labai skiriasi. Atėjau į atranką taip, kaip būčiau ėjusi į „Mis Venesuela“ kastingą – su mini sijonu, labai aptemptais rūbais, su išsidraikiusiais plaukais. O čia visos buvo labai elegantiškos – su švarkais, kuklios, todėl aš tokia visa pasimetusi žiūrėjau į jas. Tą kartą pagal savo aprangą aš pasijutau labai kekšiška“, – juokdamasi pasakoja Gailė.

Mergina nuo vaikystės žinojo, kas yra scena, nes mama buvo balerina, o tėtis smuikininkas. Meno pasaulis viliojo Gailę, todėl dar būdama vaikas užsibrėžė tikslą kada nors tapti aktore. Tiesa, Venesueloje to mokytis ji neišdrįso ir tik grįžusi į Lietuvą nusprendė įgyvendinti savo svajonę. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš nuo vaikystės žiūrėdavau romantinius filmus ir komedijas, kuriose svajodavau vaidinti ir bučiuotis. Man tas bučiavimasis buvo kažkodėl labai svarbus. Sužinojau, kad Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje režisierius Oskaras Koršunovas renka kursą. Pažinojau jį kažkiek, nes buvo atskridęs į Venesuelą. Tai jaučiausi truputį jaukiau ir drąsiau“, – sako Gailė.

Sudėtingiausias gyvenimo etapas

Visgi išsvajotos aktorystės mokslai akademijoje nebuvo tokie lengvi ir mergina atvirai sako, kad tai buvo vienas sudėtingiausių etapų gyvenime. Net dabar apie tai kalbėti, pasak jos, nėra lengva. Ar Gailė šiandien jaučiasi laiminga tame, ką daro? Ar nesigaili sprendimo sukti į aktorystės pasaulį?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Studijuojant kaip ir neįvyko nieko blogo, bet tuo pačiu man buvo labai didelis pasimetimas. Aktoriaus profesija yra labai sudėtinga. Mes turim naudoti savo kūną, emocijas, išgyvenimus, savo neuronus tam, kad kažką papasakoti. Man kartais atrodo, kad tas pasimetimas ne tik viduje, bet ir išorėje buvo, nes iki šiol gyvenau lyg be savo vietos. Bet man patiko taip gyventi. Aš labai daug keliaudavau ir neužsibūdavau Lietuvoje. Buvo momentas, kad repetuodavau, vaidindavau, o tada savaitgaliais išskrisdavau į Madridą. Man tai atrodė labai faina, tokia laisvė. Galbūt, kai prasidėjo karas Ukrainoje, tai galvoje įvyko kažkoks perversmas. Norėjosi suprasti, kokios mano vertybės ir kad gal jau užteks bėgioti“, -– atvirauja laidos viešnia.

REKLAMA

Kalbai pasisukus apie meilės reikalus, Gailė netikėtai pareiškė, kad bijo eiti į pasimatymus. Kas ją ten taip gąsdina? Ar ji norėtų sukurti šeimą, tapti mama, ar labiau yra karjeros žmogus ir motinystė su tuo nesuderinama? O gal aistringumu, pietietišku temperamentu ir laisve trykštančiai Gailei amžinos meilės nė nereikia?

Į filmavimą aktorė atsinešė net du svarbius daiktus, kuriuos parsivežė iš kelionės. Istorija apie vieną jų atskleis, kokia kartais ši jauna moteris gali būti pašėlusi avantiūristė.

REKLAMA

Nors Gailė nuolat šypsosi ir spinduliuoja gera nuotaika, laidoje ji prisipažins, kad pastaruoju metu išgyvena nelengvą etapą ir tenka kovoti su vidiniais dalykais. Kokie jie?

Visą pokalbį su Gaile Butvilaite žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Tikrai reikia dirbti;
Tikrai reikia dirbti;
nagloka, akiplėšiška, auklėjimo spragos, per daug kalbanti...Esi daili mergina, susirink save čia ir dabar, ir tu laimėsi daug. Nieko asmeniško.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų