Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gailė nuostabi mergina, tikrai turi prigimtinių ir ištobulintų talentų, kaip Šokis. Ji sutverta scenai, puikūs aktoriniai sugebėjimai. Gera į ją žiūrėti.Atrodo trapi mergina, bet jaučiasi jos tvirtas charakteris. Pirmyn, Gaile.
nagloka, akiplėšiška, auklėjimo spragos, per daug kalbanti...Esi daili mergina, susirink save čia ir dabar, ir tu laimėsi daug. Nieko asmeniško.
@Tikrai reikia dirbti; Mėgina, augusi kitoje kultūrinėje terpėje, mums atrodo tik nagloka ar dar kažkokia. Iš tiesų ji turi tą vidinį vaiką savyje, bet yra pakankamai rimta, tikrai ne lengvabūdiška. Ir Lietuvoje jai sunku, nes jos nepriima dėl kitokio temperamento. Jeigu žmogus atrodo lyg yra laisvo elgesio, tai dar nereiškia, kad toks yra. Būna merginų gyvenime toks momentas, kai norisi šeimos, vaikų ir mylimo žmogaus šalia. Tai toks dabar etapas jos gyvenime. Linkiu rasti tą mylimą ir mylintį žmogų, nes sukurtas įvaizdis visai neatitinka jautraus merginos vidaus.
@Stebėtoja ......atrodo lyg laisvo elgesio.......tuo viskas ir pasakyta.......
Nepradėkite ieškoti kabliuko
Nepradėkite ieškoti kabliuko
@atrodo? Maža kaip kas kam atrodo. Pvz. gali atrodyti išgeriantis dėl veido raudonumo, bet jis toks būna dėl padidėjusio spaudimo...
@Tikrai reikia dirbti;
What. Moteris turi buti rami ir islaikyta? Nes ateis koks tundra ir viska jai pasakys? Nes tikra moteris susilaiko ir nutyli? O gal jau uzteks su situ briedu, kad mergaites turi but fainos tylios ir grazios?
@V. Turime būti savimi, o ne tuo, ko iš mūsų kažkas tikisi :)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų