Iglė priėmė ekstremalų iššūkį: laidos metu teko paragauti elektrošoko

Laidos „Gero vakaro šou“ svečiams neretai tenka atlikti pačias įvairiausias užduotis. Šią savaitę laidoje dalyvaujančiai atlikėjai Iglei Bernotaitytei teko ekstremalus iššūkis – mergina turėjo dainuoti, o bedainuojant... paragauti ir lengvo elektrošoko!

Naujienų portalui tv3.lt Iglė atskleidė, jog šis iššūkis jai pasirodė smagus ir toks, kuriame norisi sudalyvauti – mergina tikina mėgstanti iš savęs pasijuokti, tad šią užduotį pasitiko su tokiu pat požiūriu. Tiesa, po laidos jai teko išgirsti įvairiausių susirūpinusių žmonių atsiliepimų, tačiau Iglė visus juos skuba nuraminti.

„Laidoje man teko dainuoti kiek papurtomai elektrošoko. Aš sutikau, nes man tai pasirodė gana juokingas dalykas, o gyvenime svarbu mokėti iš savęs pasijuokti. Man buvo linksma – tikiuosi, kad ir žiūrovams buvo linksma. 

Pasitaikė komentarų, kad žmonės manęs gailėjo, rašė, kad atrodo, jog man skauda ir panašiai. Skaudėti – neskaudėjo, tačiau kai nukrato elektra, raumuo susitraukia ir tu natūraliai išsigąsti. Turėjo ir mano sutikimą, jokių kankinimų čia tikrai nebuvo“, – juokiasi mergina. 

Dainininkė atskleidė, jog ši patirtis su elektra jai – ne pirmoji. Pasak jos, yra didelis skirtumas, kai srovę leidžiantį prietaisą valdo pats žmogus, ir kai tą daro kas nors kitas: 

„Esu elektros šoką bandžiusi ir anksčiau, nes buvo įdomu, kas čia per dalykas, tad man tai nebuvo visiškai nauja. Bet, kai pati paspaudi tą mygtuką ir žinai, kada ateis elektros srovė, yra vienas dalykas, o kai tau paspaudžia kitas žmogus, tai išgąsdina. 

O dar ir dainuoti turi, tai vis išeina kažkoks garsas. Bet jis – tikrai ne iš skausmo. Net nežinau, kaip tą jausmą apibūdinti, tarsi mėšlungis iš išgąsčio sutrauktų“, – patirtį laidoje prisimena I. Bernotaitytė. 

O kas liečia kasdienybę, Iglė tikino, kad adrenalino galima pasisemti ir kitokiais būdais.

„Man patinka išlipti iš komforto zonos, ką aš padariau ir savo naujoje dainoje – klipe šokau, nors tikrai nesu šokėja. Ir čia buvo ne naujas dalykas, dar prieš kameras. O kodėl nesutikti? Nei mane ten žudė, nei pjaustė. Po laidos pasijuokėme.

Aš savo gyvybę saugau, tad iš lėktuvo su parašiutu ar su guma nuo tilto šokti nenorėčiau ir neplanuoju. Man tokie dalykai nepatinka. 

Aš adrenalino gaunu užlipusi ant scenos per koncertą. Man tokio adrenalino užtenka pilnai, o tokių drastiškų dalykų nenorėčiau patirti“, – įsitikinusi Iglė Bernotaitytė.

Laida „Gero vakaro šou“ – šį trečiadienį, 19:30 per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų