REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Holivudo milžinės solidarizuojasi su Ukraina – kino kompanijos „Warner Bros“ ir „Disney“ pranešė atšaukiančios savo filmų premjeras Rusijoje. 

Holivudo milžinės solidarizuojasi su Ukraina – kino kompanijos „Warner Bros“ ir „Disney“ pranešė atšaukiančios savo filmų premjeras Rusijoje. 

REKLAMA

Portalas „Associated Press“ antradienį pranešė, jog reaguodama į karą Ukrainoje, kino kompanija „Warner Bros“ likus vos kelioms dienoms iki filmo „Betmenas“ premjeros, nusprendė šio filmo Rusijoje neberodyti. „Betmeno“ premjera buvo numatyta jau šį penktadienį. 

„Humanitarinės krizės Ukrainoje akivaizdoje „WarnerMedia“ stabdo savo pilnametražio filmo „Betmenas“ išleidimą Rusijoje. Mes ir toliau stebėsime situaciją jai besikeičiant. Tikimės greito ir taikaus šios tragedijos sprendimo“, – pranešime spaudai sakė „Warner Bros“ atstovai. 

„Warner Bros“ – ne vienintelė kino kompanija, stabdanti savo filmų išleidimą Rusijoje – prie jos jungiasi ir „The Walt Disney Co.“ Ir „Sony Pictures“ – visos šios studijos planuoja per kelias ateinančias savaites išleisti svarbius naujus filmus. 

REKLAMA
REKLAMA

„Walt Disney Co.“ taip pat pareiškė atšaukianti vieno iš savo filmų premjerą šalyje. Studija planavo kovo 10-ąją Rusijoje pradėti rodyti „Pixar“ filmą „Raudonoji panda“. Pirmadienį „Disney“ išleido pranešimą, kuriame patikino savo planus keičianti. 

REKLAMA

„Turint omenyje neprovokuotą įsiveržimą į Ukrainą ir tragišką humanitarinę krizę šalyje, mes stabdome kino teatruose rodomų filmų premjeras Rusijoje, įskaitant ir naująjį „Pixar“ filmą „Raudonoji panda“. 

Tolesnius verslo sprendimus priimsime atsižvelgdami į besikeičiančią situaciją. Šiuo metu, atsižvelgiant į vis didėjančią pabėgėlių krizę, dirbame su nevyriausybinėmis organizacijomis ir suteikiame skubią pagalbą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams“, – sakė „Disney“ atstovai. 

REKLAMA
REKLAMA

„Sony Pictures“ taip pat pareiškė, kad kol kas stabdo planuojamas premjeras Rusijoje, įskaitant būsimą premjerą „Morbijus“. 

Taip yra dėl „vykstančių karinių veiksmų Ukrainoje ir dėl to tame regione besiskleidžiančios neapibrėžtumo bei humanitarinės krizės“, sakoma bendrovės pranešime.

„Mūsų mintys ir maldos yra su visais nukentėjusiais ir tikimės, kad ši krizė bus greitai išspręsta,“ – pridūrė bendrovė.

Šeštadienį „Ukrainos Filmų Akademija“ pareikalavo tarptautinio Rusijos kino industrijos boikoto. O pirmadienį „The Motion Picture Association“ pareiškė, kad ji yra „kartu su tarptautine bendruomene, smerkiant Rusijos invaziją į Ukrainą“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mes kalbame už mums priklausančias kino, televizijos ir transliavimo kompanijas, kai išreiškiame stiprią paramą Ukrainos bendruomenei, kuri, kaip ir visi žmonės, nusipelnė gyventi ramiai“, –  išleistame pranešime sakė asociacija. 

Kelios tarptautinės įmonės pastarosiomis dienomis jau atsiribojo nuo Rusijos.

„Facebook“, „Twitter“ ir „Microsoft“ pirmadienį ėmėsi veiksmų, siekdamos apriboti informacijos sklaidą iš su Rusijos vyriausybe susijusių naujienų leidinių.

Britų naftos kompanijos BP ir „Shell“ paskelbė dempinguojančios savo akcijas bendruose įmonėse su Rusijos naftos grupėmis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų